Pereiti prie turinio
Snapė

Apie visokias priklausomybes ir jų įtaką

Rekomenduojami pranešimai

Geriausia tema pasaulyje :blink:

A?, kai susimaseiau, tai labiausiai priklausoma nuo vyro :geda , sex ir bendrai tikriausiai priklausoma nuo visko kas malonu ir visai nenoriu su tuo kovoti :grin:

Dar priklausoma nuo kelionio, dievinu jas, po jo dar ilgai vartau nuotraukas ir prisimenu... ne nepatinka man tos tolimo kra?to keliones, man patinka paprastos keliones , darbo reikalais- Klaipeda, Palanga, Talinas, Ryga, super kelione a Pitera, po to ?inoma nieko nespeju, bet be to kelionio, naujo ?monio ir bendravimo su nepa?astamais tikriausiai nei?gyveneiau....

 

 

Ar su visom priklausomybem butina kovoti?

Redagavo Vasara

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar su visom priklausomybem butina kovoti?

Su kai kuriom reikia - viena i? jo yra ?i

98.jpg


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomybe man asociuojasi su neigiamais dalykais: alkoholis, narkotikai, rukymas... O visa kita - jerunda :wink: Paprasta kasdienybe :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vis turiu priklausomybe cigaretems :geda: ir niekaip negaliu jos atsikratyti.......


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai apsiranda priklausomybe xforumui ir ji vis dideja :geda:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mane tai apsiranda priklausomybe xforumui ir ji vis dideja :geda:

 

si priklausomybe nekenkia sveikatai :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tuo ir dziaugiuosi :mamba:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau 2 metus priklausomas Kompiteriniui zaidimui World of warcraft... budavo laiko tarpu( per atostogas) kad zaisdavau 24 val per diena ir taip kokias 3-4 dienas iseiles... kava eidavo litrais ir seip naudodavau kofeino tabletes ir t.t. db jau nebevadinu to priklausomybe... po valandike per diena... kartais biski daugiau... :victory: nbet jau galiu tai kontroliuoti... Padejo mesti tai tik panele... pradejau sportuot... daugiau laiko mokslui skirt tai laiko tam zaidimui nebeliko ir kazkaip atpratau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu tai girdeti :victory: Is tiesu tai daug ka lemia draugu ratas ir aplinkybes namuose..Kai kazko gyvenime truksta ar kazkas negerai, tuomet daug lengiau pulti i krastutinumus :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu zinai, isveze mane i vokietija tai man vos ne tokia depresija, tai as ir pradejau... budavo dienu kad net i sule neidavau del to zaidimo.. :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.