Pereiti prie turinio
Snapė

Vyras- šeimos galva?

Rekomenduojami pranešimai

Kazkaip net niekada apie tai net nekalbejom net negalvojom. Na aisku kartais pagalvoji (kad cia man nereguliuok), bet taip ir lieka tas pagalvojimas. Mes net automobili su visa seima renkames kartu. net ir su vaikais kai jie buna nesiojamo amziaus. Tenka man ir moteriskus darbus nudirbti visko buna juk reikia ir zmonai ir man pailset ir nuo namu ir nuo vaiku ir t.t. o ideali seima mes arne tai jau nieks nezino vieniem idealu kai visi seimoi geria ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kazkaip net niekada apie tai net nekalbejom net negalvojom. Na aisku kartais pagalvoji (kad cia man nereguliuok), bet taip ir lieka tas pagalvojimas. Mes net automobili su visa seima renkames kartu. net ir su vaikais kai jie buna nesiojamo amziaus. Tenka man ir moteriskus darbus nudirbti visko buna juk reikia ir zmonai ir man pailset ir nuo namu ir nuo vaiku ir t.t. o ideali seima mes arne tai jau nieks nezino vieniem idealu kai visi seimoi geria ir t.t.

 

Idealu šeimoj tada, kad nei Tau, nei žmonai nesinori NIEKO keisti (buitis, daiktai, skudurai nesiskaito) - kalbu apie santykius.

O jei tada ir pašalinių "nuomonės" nei vienas neklauso - išvis faina.

 

Taip ir toliau - juk įvairumo dėlei ir laimingų šeimų REIKIA !!!


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ta idealia seima mes susikuriam patys tikriausiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ta idealia seima mes susikuriam patys tikriausiai

 

... ir kiekvienas "idelalią šeimą" suprantame skirtingai.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik einant laikui keiciasi idealo supratimas ir vien sugebatai idiegti savo seimoje o kiti ir lieka prieto ka sukure anksciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tik einant laikui keiciasi idealo supratimas ir vien sugebatai idiegti savo seimoje o kiti ir lieka prieto ka sukure anksciau

 

Jei kas nepatingėtų ir surinktų forume išbarstytas TOKIAS mintis - gautūsi LAABAAI protinga knyga !!!


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingeti viena o sugebeti kita :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.