Pereiti prie turinio
TeaMan

Koviniai šunys

Rekomenduojami pranešimai

A? i?tikrojo nenoriu su niekuo pyktis. Bet labai puikiai suprantu amstaff. Man ir kiekviena diena reik pasakot, teisintis ir t.t. del ?uns. Tik gaila tiek kad pas mane jis varg?as be dokumento.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
amstaff:

angli?kai neskaitau.

 

neatid?iai skaitai :mad: , sakydama mi?runas a? turejau omeny ne kad stafas+beveislis ar pan, bet, kad stafas ne tas senovinis, kuris buvo i?vestas kam tu ra?ei :this[1]: .

nesupratau tavo pasakytos frazes del ansnukio :rolleyes:

tai, kad jie tikrai gra?uoliukai nieks ir nesigineija :blink:

kaip indre sake nera nei senu nei nauju.dabar stafai kompanionai.bent jau pas mano stafe islike puikus medziokles instinktai,ka ir liudija tai kam jie buvo isveisti.

auo turi buti priristas jei jis agresyvokas,bet antsnukis...suniui dedu tik tuo atveju jei reikia eiti per miesta,ar i vet.parduotuve.i veterinerine visada veduosi suni,uzdedu antsnuki kad zmones nebijotu,bet gaunasi atvirkstine reakcija,zmones kaip tik labiau bijo sunu su antsnukiai.niekada viesoje vietoje nepaleidziu be pavadelio.o mazoji vaiksto ir be pavadzio ir be antsnukio sunu aiskteleje.nusikaltimas butu 5 men suniukui uzdeti antsnuki...


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? i?tikrojo nenoriu su niekuo pyktis. Bet labai puikiai suprantu amstaff. Man ir kiekviena diena reik pasakot, teisintis ir t.t. del ?uns. Tik gaila tiek kad pas mane jis varg?as be dokumento.

augintojai supranta vieni kitus.o tie kurie neragavo to taip ir nesupras...


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kiek dar kartosiu?stafai NE KOVINIAI sunys.sarasuose jie itraukti tik prie agresyviu.misrunai  :laugh: misrunu pilni turgus...pas mane sunys su dokumentais.

skaitai angliskai?

http://www.amstaff.org/breedinfo.html

na dokai nevisada apsprend?ia ?uns psichika. pasitaiko ir dokumentuoto su adomis ar sveikatos problemomis.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na dokai nevisada apsprend?ia ?uns psichika. pasitaiko ir dokumentuoto su adomis ar sveikatos problemomis

 

bet taip buna labai retai, ir dazniausiai ne del genu, o del seimininko kaltes :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet taip buna labai retai, ir dazniausiai ne del genu, o del seimininko kaltes  :closedeyes:

negineytis noriu bet kadangi eia butent tas pabre?iama kad mano su dokais tai viskas gerai. kaip sakoma kiekvienoje taisykleje yra i?imeio. :schmoll:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip visur yra isimciu, bet zmones nepagalvoja, kad galima sumazinti sita tikimybe, kad isigys suni psicha


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas pats, jei a? neragavausi ledo pradeeiau pasakoti, kad jie surus :doh


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie sios suniuku daugeliu profu nuomone, kad sie sunys yra sunkiai dresuojami, labai linke i psichikos nukrypimus ir turintis didele agresija. Pavojingi jie labiausiai ne del situ dalyku kuriuos paminejau, nes tai gali buti budinga ir kitoms veislem kaip mano doberis. Bet koviniai sunys turi kitoki kandima. Kai jie kanda ju zandikaulis veikia tarsi spyna ir jam uzsirakinus jis tiesiog plesia ka yra sugrebes. O kaip sinom ir paprastas suns ikandimas labai ilgai gyja. Sitie sunys nors ir is isvaizdos mazi, bet labai tvirto sudejimo, jie nepavargsta, beveik nejaucia skausmo. Visa tai rasau ir koviniu sunu augintoju patirties.

 

Pati maciau kaip pjaunasi sitie sunys, tad patikekit geriau as atsiduociau doberiui, rotveileriui ir pan. i nasrus.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow, pasiziurejau ir isties labai grazus suniukai :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Apie sios suniuku daugeliu profu nuomone, kad sie sunys yra sunkiai dresuojami, labai linke i psichikos nukrypimus ir turintis didele agresija. Pavojingi jie labiausiai ne del situ dalyku kuriuos paminejau, nes tai gali buti budinga ir kitoms veislem kaip mano doberis. Bet koviniai sunys turi kitoki kandima. Kai jie kanda ju zandikaulis veikia tarsi spyna ir jam uzsirakinus jis tiesiog plesia ka yra sugrebes. O kaip sinom ir paprastas suns ikandimas labai ilgai gyja. Sitie sunys nors ir is isvaizdos mazi, bet labai tvirto sudejimo, jie nepavargsta, beveik nejaucia skausmo. Visa tai rasau ir koviniu sunu augintoju patirties.

 

Pati maciau kaip pjaunasi sitie sunys, tad patikekit geriau as atsiduociau doberiui, rotveileriui ir pan. i nasrus.

kokios patirties?

kuom cia remiesi?

rasai kad rasyti,kas butu jei as apie haskius pradeciau blevyzgoti?tai ka girdejau,tai ka man sake,tai ka nugirdau parodoje ar dresuros aiskteleje...


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kokios patirties?

kuom cia remiesi?

rasai kad rasyti,kas butu jei as apie haskius pradeciau blevyzgoti?tai ka girdejau,tai ka man sake,tai ka nugirdau parodoje ar dresuros aiskteleje...

 

 

Bet Haski gi busima kinologe, ir tikrai ne i? savo vaizduotes kalba, deja. Ji tikrai manau atsako u? savo ?od?ius.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.