Pereiti prie turinio
TeaMan

Koviniai šunys

Rekomenduojami pranešimai

To Indre: Amstaff taip pat busima kinologe, bet ne tame esme. Bet per daug karstai reaguoja i visa tai.

 

 

kokios patirties?

kuom cia remiesi?

rasai kad rasyti,kas butu jei as apie haskius pradeciau blevyzgoti?tai ka girdejau,tai ka man sake,tai ka nugirdau parodoje ar dresuros aiskteleje

 

Kuom remiuosi? Savo praktine patirtim, kad tu turi viena stafa, tai dar nereiskia, kad gali atsakyti uz visa veisle. DALYVAVAU SUNU KOVOSE KAIP ZIUROVAS. Ir cia tau ne internetiniai vaizdeliai buvo. Daugiau tokiu vaizdu matyti nenoriu.

Ir is viso ko sirsti juk tavo ne koviniai, kaip tu sakai?

 

Apie haskius gali knezeti ka nori, man vistiek nesvarbu, man jie patinka tokie kokie jie yra. O kiti zmones turi teise apie juos tureti savo nuomone, svarbiausia, kad mano suo man pats paciausias.

 

Bet to, kad koviniai sunysa turi kitoki sukandima, kuris uzsirakina ir ir yra fiziskai stipresni uz kitus suniukus to nepaneigsi.

 

Maciau kaip stafas kovesi su 80 kg sverianciu rotveileriu. Tai vaizdai nerealus, kraupus ir slykstus, kaip stafas efektingai isnaudoja savo energija, kaip jo zandikaulis susikabina ir seimininkai ji bando atkabinti nuo kraujojancio rotveilerio.

 

Paciai teko atkabineti nuo bokserio kales zando bulterjere, rezultatas 4 men gydymo, suo liko su didziausiu randu subjauruotas visam gyvenimui. Gerai, kad zanda pavyko isgelbeti.

 

Mano pacios doberis ne viena syki yra susikybes su stambiu veisliu patinais, bet niekada nebuvo tokiu pasekmiu, kaip su koviniais sunimis.

 

O tavo Dina ar buvo kada nors is tiesu su kuom nors susipjovusi? Taip, kad pas suni net leizuvis is pykscio pamelynuoja ir putos drimba is burnos?

 

Tad nesisokinek ant kitu ir neisivaizdok, kad tu tik viena viska zinai apie kovinius sunys, tai yra faktai kuriuos as tau galeciau pateikti gyvai, bet kai kuri info yra neviesinama.

 

Kai turesiu galimybe, tau idesiu foto kaip atrodo mano bokseres randas.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maciau kaip stafas kovesi su 80 kg sverianciu rotveileriu. Tai vaizdai nerealus, kraupus ir slykstus, kaip stafas efektingai isnaudoja savo energija, kaip jo zandikaulis susikabina ir seimininkai ji bando atkabinti nuo kraujojancio rotveilerio

 

pirmiausia rotikai nesveria po 80 kg.ju svoris vidutiniskai 50-60kg

rotveileris sveriantis 80 kg negali pajudeti,vos apsisuka nes tai jau aukstas nutukimo laipsnis.

siuolaikiniai stafai yra kresni,raumeningi,jie nebepajuda taip kaip anksciau.siuo metu jie kompanionai,o ne koviniai.ir is vis is kur tu zinai kad ten buvo stafas?gal misrunas?o gal pitbulis.matei to suns dokumentus?

 

 

O tavo Dina ar buvo kada nors is tiesu su kuom nors susipjovusi? Taip, kad pas suni net leizuvis is pykscio pamelynuoja ir putos drimba is burnos?

ji niekada nesipjove ir nesipjaus.ji kasti nemoka.

Redagavo amstaff

amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ji kasti nemoka.

ir sugebek gi ?mogau taip nusi?neket :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai amstaff as zinau tai ka zinau. Ir pagaliau nesu tokia tupa, kad neatskirciau stafo nuo pitbulio.

 

Kai perauges rotikas, laisvai gali sverti 80 kg. Ir patikek dar puikiai juda.

 

Ir nereikia vel sneket, kad koviniai pasidare dekoratyviniai, ir yra tokie glezni, kad vos bepaeina. I rsvelnus kaip eriukai. Labai jau painioji kai zmones sneka tiesa, o kur apkalbineja. Ir patikek visi sunys esant reikalui moka kasti, nes ir maziausi pudeliukai.

 

Tiesa, ta, kad kovines veisles, jau maziau yra naudojami kovose, tai yra uzdrausta. Dabar jie pasidare seimos draugais. Bet tai nereiskia, kad jiems nepasireiskia agresijos priepolis, kad juos pasidare lengva treniruoti. Kartais neprognozuojami.

 

Mano gimine pries 3 metus laike du bulterjerus dokumentuotus, vissiskai ramus ir protingi suniukai. Viena karta jie nuvaziavo su savo bulkom i kaima, paleido i pievas pasilakstyti. Ganesi versiukas, suniukai sugalvojo pazaisti su juo, teliukas nesuprato ir ispyre kalei. Rezultatas teliukas nesulauke skerdyklos, jos ir nereikejo. O seimininkai, turejo sumoketi pinigus uz versiuka.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal tavo pakraipa koviniai sabakos, o haske gal kitokias daugiau domisi. ko jus pyxtates?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinai amstaff as zinau tai ka zinau. Ir pagaliau nesu tokia tupa, kad neatskirciau stafo nuo pitbulio.

 

Kai perauges rotikas, laisvai gali sverti 80 kg. Ir patikek dar puikiai juda.

 

Ir nereikia vel sneket, kad koviniai pasidare dekoratyviniai, ir yra tokie glezni, kad vos bepaeina. I rsvelnus kaip eriukai. Labai jau painioji kai zmones sneka tiesa, o kur apkalbineja. Ir patikek visi sunys esant reikalui moka kasti, nes ir maziausi pudeliukai.

 

Tiesa, ta, kad kovines veisles, jau maziau yra naudojami kovose, tai yra uzdrausta. Dabar jie pasidare seimos draugais. Bet tai nereiskia, kad jiems nepasireiskia agresijos priepolis, kad juos pasidare lengva treniruoti. Kartais neprognozuojami.

 

 

tu atskiri stafa nuo pitbulio :laugh: oi haski,jei as neatskiriu gatveje susitikto bedokumencio stafo nuo pito,tai kaip tu gali atskirti...

peraugusiu rotiku nebuna,buna tik dvarniaskos.

kokie dar agresijos priepuoliai.tai kodel dar mano armada nesuesta?


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sakai nusisneku,pabandom.

manai is pirsto cia lauziau ir parasiau.

ne?inau ko jus eia pykstates toks jausmas kad tau amstaff nera kur pykeio i?lieti. prie? ka nors piktai ra?ydama suskaieiuok iki de?imt manau gra?iau ir mieliau gausis. nes tikrai labai nemalonu skaityti. ka?kokias piktas kavilystes.

o del to kovingumo ka?kaip kai pamini man stafus visad prisimenu ta atveja kai perkando stafas ma?ai mergytei lyg ir metuko neturineiai spranda. ?eimininkai tvirtino kad iki tol ?uo buvo draugi?kas ir t.t. bet del maisto kasnelio avyko nelaime.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar esi tikra, kad ten buvo stafas?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnai vadinasi staford?yro terjeras lyg ir taip para?iau, ?inau del to kad gra?us ?uo buvo i?vaizda :hm: man ir jo labai gaila buvo :) , be to pati tuo metu ie?kojau ?uns ir buvau atkreipusi kad gra?us bet po to avykio vyras neleido. sake namuose ma?as i?dyk?s vaikas :mad:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ne?inau ko jus eia pykstates toks jausmas kad? tau amstaff nera kur pykeio i?lieti. prie? ka nors piktai ra?ydama suskaieiuok iki de?imt manau gra?iau ir mieliau gausis. nes tikrai labai nemalonu skaityti. ka?kokias piktas kavilystes.

o del to kovingumo ka?kaip kai pamini man stafus visad prisimenu ta atveja kai perkando stafas ma?ai mergytei lyg ir metuko neturineiai spranda. ?eimininkai tvirtino kad iki tol ?uo buvo draugi?kas ir? t.t. bet del maisto kasnelio avyko nelaime.

negirdejau tokio atvejo.girdejau tik kad pitbulis del maisto perkando vaikui kakla.kodel?todel kad maistas buvo suns.del visu situ ivykiu yra kalti tik zmones,o ne suo,ar jo veisle...

islieju pykti?klysti.

Redagavo amstaff

amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Nu jus cia ir priraset :huh:

Man atrodo kiekvienam seimininkui savo suo yra pat paciausis. Kam gi pyktis?

Amtaff, niekas gi nesako kad tavo suniukas yra negrazus, neprotingas ir negeras.

Tiesiog kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu :hm:

Labai saunu kad tavo Dina labai yra gera kalyte, tikrai malonu kad zmones pirkdami tokius suniukus, pirmiause moka su jeis elgtis ir dresuoti, o ne nauduoja juos kaip sakant kovom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.