Pereiti prie turinio
Snapė

Ką darytumėt?

Rekomenduojami pranešimai

na apie tai buvo kalbeta jau kokia 3 menesiai, tas pats per ta paty, tik ne taip rimtai y ta ziurejeu..

O ka ji kalba, kad jis tik draugas, kad neturiu prie ko prisiknisti :hm: Dabar tai juokas ima jau.. po wisko..

 

o Jusu nuomone tai normalu? Pasi***** ir paskui nepraejus nei sawaijtei, wel wiska skaip niekur nieko na leva na prawa..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu pasakyti, kad man taip normalu, nes aš taip nesielgiu. Išvis negaliu savęs įsivaizduoti su bet kuo, kam nejaučiu jokios meilės. Bet tai tik aš.

 

O ar normalu turi žiūrėti tik pats.

Skirtingai nei Žana, tarkim, aš nieko tokiu atveju neužmušinėčiau, nors turbūt labai nusivilčiau. Taip, jei tai būtų ne kartą, nusivilčiau labai.

Bet jau užduodamas klausimą, žinai atsakymą. Gal tiesiog pabūk su savimi ir apgalvok viską, kas tau ir kaip.

Nzn.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nieko nesiaiškindama išeičiau, tiegu mėgaujasi toliau vienas kitų :gel:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet, Butaforija, ar nemanai, kad tai yra lengviausias kelias?

 

Aš taip pasielgčiau, jei man tas žmogus būtų nelabai svarbus.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet, Butaforija, ar nemanai, kad tai yra lengviausias kelias?

 

Aš taip pasielgčiau, jei man tas žmogus būtų nelabai svarbus.

Ne, nemanau, nors aŠ esu karštakošė, bet aiškintis santykius kai esi šoko būsenoje manau neverta, o ir aplamai ką ten aiškintis kai visą situaciją pamatai. Paskui gal po kažkiek laiko atkeršyčiau - abiems, nes aš kerštinga, šeip to tikrai nepalikčiau, bet tikrai ne iš karto, jie net nežinotų kad tai mano kerštas :rolleyes:

oj kokia aš ragana :sneguole:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek ta šoko būsena tęsias, kol pamatai sužinai ir pan.

 

 

 

O aš tikrai nekeršyčiau (tfu tfu, bet taip manau).


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ooo... butu puiki proga grupiniam :mirksiukas: o is kitos puses ka as zinau... ne neisivaizduoju ;)


sitas2.gif

Diskusijų forumas - www.forumas.vhost.lt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau isdavystes niekad neatleisciau tas kaip sakoma atseit tam draugui uzvaziuociau per galva,o su panai butu kitoks kersto planas,bet aisku nelieciant,nes kelt ranka negalima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne, nemanau, nors aŠ esu karštakošė, bet aiškintis santykius kai esi šoko būsenoje manau neverta, o ir aplamai ką ten aiškintis kai visą situaciją pamatai. Paskui gal po kažkiek laiko atkeršyčiau - abiems, nes aš kerštinga, šeip to tikrai nepalikčiau, bet tikrai ne iš karto, jie net nežinotų kad tai mano kerštas :D

oj kokia aš ragana :flowers:

 

 

 

na del to tikrai nepritarciau.nes geriausiai yra toks kerstas kai suzino ka prarado.reikia toki kersto plana sukurti jog zinotu ka prarado ir butu jam/jai skaudu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai taip nutiktu, trumpai:

susestume pakalbetume, iskart labai pyktis imtu, negaletum i ta zmogu ziuret, bet kai preitu, pamastytum, kodel turi atiduoti kazkam tai kas tau priklauso. Reikia ginti savo "nuosavybe", kad tas trecias pasijaustu nereikalingu ir pats pasisalintu. jai seima vertybe reikia ja saugot, nebent santykiai i niekur neveda tada jau proga viska uzbaigti ir tiek.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.