Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar geras kunigų gyvenimas?

Rekomenduojami pranešimai

Bendras draugas pazista viena kuniga.Po kiekvienu didesniu svenciu guli privaciai ir "kraujuka pravalo".Iki tokio lygio gerti... :lol: Ar blogas gyvenimelis?Linksminasi kaip padukes... :doh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikruju kas ten zino koks kunygu gyvenimas....tik jie patys zino.

bet pazistu viena kunyga-ne asmeniskai,bet mano kaimo baznycioje jis kunygauja :lol: na praeityje turi du vaikiukus, megsta su vienuolem bariukuose pasedeti,megsta isgerti ( bet jis ne alkoholikas), megsta viska tvarkyti,valdyti. vienas geras nutikimas buvo kai mire mano mociute,tevai anksti ryte nuvaziavo pas ji... o kunygas pradejo ant ju rekti,kad ji pazadino,kad per anksti atvaziavo ir kad neperspejo.... na cia man buvo virsune. zmonems nelaime,o jis dar rekauja-kunygas turi buti pasirenges visa para padeti zmonems,o ne tada kada jis nori. idomus zmogelis- mazai kas ji megsta kaime...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, dauguma ju panasiai elgiasi :lol: Isivaizduokit, per mociutes laidotuves tevukas susitare su kunigu, kad atsiskaitys kapinese..Kuniga veze mano teta su draugu, tai kunigas ant tiek izulus buvo, kad mano tetai priejes sako, zinokit uz kunigu ir baznycios paslaugas reikia paaukoti..Mano teta sako, gerai perduosiu tam, kas tuo rupinasi..Galu gale tevukas kunigui po laidojimo dave 100 litu, bet per visa surmuli teta neturejo galimybes su tevuku pakalbeti, tai kai kuniga veze atgal dave jam 50 Lt, o tas nei mur mur, nieko nesake, kad jam jau buvo sumoketa..matyt per mazai buvo 100 Lt :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tiesa tas tiesa. :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jau kunigai tai plėšikai be jokių skrupulų. Ir man tas pasakymas paaukokit tokią ir tokią sumą tai pjauną :lol:

Pvz. pernai prieš vestuvės, turėjom praeiti paskaitas, norėdami susituokti bažnyčioje, tai nueinam ten, sako susimokėkit 35 ar kiek ten litus auką. Aš nebūčiau aš, ir pradėjau aiškintis, sakau brangioji mano, jeigu auka tai duodu aš 5 litus ne daugiau neturiu, bet jeigu nustatytas moekstis, prašom valstybei susimokėti mokesčius, nes renkat nustatytą rinkliavą. Bet žodžiu maniškis neleido ten man daugiau pasireikšti, sumokėjo ir nutempė mane. Nervina mane nustatyta "auka", kaip ir už visas pažymas, mišias ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, mane tas irgi labiausiai nervina, rimtai, jeigu jau auka, tai zmogus turetu duoti tiek, kiek gali..Kokia ten tada auka, jei atsiprasant, 100 Lt neuztenka palaidojimui..Truksta zodziu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as maniau,kad cia tik musu parapijos kunygas toks slykstus pasirodo ne-ju daug daugiau yra. :flowers: net juokas ima... idomu ka juos mokina kunygu seminarijoje?gal ir mokina kaip aukas nustatyti tinkamomis sumomis :flowers: jo... ateina namo ir praso ismaldos, nes baznycioje salta,ir stoga taisyti reikia, o idomu kur pinigai surinkti per misias ir panasiai....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai kiekviena bažnyčia turi susimokėti tam tikrą mokestį vyskupijai, tad jei po 5Lt sumesit, tai kažin ar jam tiek užteks :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiaip tai kiekviena bažnyčia turi susimokėti tam tikrą mokestį vyskupijai, tad jei po 5Lt sumesit, tai kažin ar jam tiek užteks :P

na manyciau,kad tikrai turetu uztekti,nes juk ne vienas ir ne du zmones paaukos po 5lt. o ju bus simtai daugiau :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kunigo drabužiai, o elektra, vanduo, mobilka, apšildymas, remontai, naujas auto ir t.t.?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kunigo drabužiai, o elektra, vanduo, mobilka, apšildymas, remontai, naujas auto ir t.t.?

na kazkas tikrai turi dar finansuoti. bet gerai tu cia pasakei apie nauja automobili :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oksana, klausei ko juos mokina...tikrai idomu butu suzinoti. Neseniai maciau laida apie baznycia, rode iskasta virduli is baznycios pozemiu, tai ant to virdulio galo buvo isdroztas vyriskas falas. Taigi idomu ka ten jie su juo veike?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.