Pereiti prie turinio
Eitvydė

Ar esat priglaudę?

Rekomenduojami pranešimai

Na i? kurios puses pa?iuresi. Tos moeiutes ?irdis matyt labai gera, nes visgi ji kates pa?eria, o a namus ji jo pasiimti neturi galimybes. Bet eia ir minusas. Kai kates ?ino, kad ten gaus paesti, tai tos vietos ir laikosi, taigi triuk?mas (miaukimas, pjautynes), ne?vara, parazitai, ligos ir t.t.

Kai buvau vaikas irgi ?erdavau..turejau tokio 'augintinio' apie 20. Paskui baisu budavo ir langa praverti...Paskui jos visos dingo..draugi?ki kaimynai matyt atsikrate. Dabar kai pagalvoju, tai jie ir taip labai kantrus buvo ...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu tureeiau galimybes tai turbut visus gyvunelius priglauseiau. :hm: turbut gerai kad ir neturiu to salygo :grin:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jeigu tureeiau galimybes tai turbut visus gyvunelius priglauseiau.  :)  turbut gerai kad ir neturiu to salygo :hm:

 

 

as ir pagalvojau kai parasei,kad neturiu salygu ir as visu priimt.bet ir gerai ,kad neturiu.nes tikriausiai jau seniai pas mane labai daug benamiu gyvunu butu.. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip esam...labai miela pekynyte .... mes ja taip pamilom...beje neu?ilgo atsirado jos seimininke... labai nuliudom del to, bet ji mums prane?e, kad jo kalaite nescia, tad mes su malonumu priglaudem jos ma?yla ..paimem ji vos gimusi...na deja jis gime ne veislinis, bet u?tat labai i?skirtines i?vaizdos ..jo uodega u?riesta ilgo plauko ir sugofruota kaip su gofru...


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esam priglaude (na mano teveliai) suniuka takse ir dideli suni(bet nepamenu veisles)....grazus labai. mano tevai aplamai jei galetu tai viso pasaulio sunis priglaustu :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu katyte priglaudusi :rolleyes:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.