Pereiti prie turinio

Nijoliux

Senbūviai
 • Pranešimai

  713
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Visas Nijoliux turinys

 1. Nijoliux

  Tele maxima

  1 Lt galioja iki 2011-04-20 14144880 # 645484 #
 2. Nijoliux

  Tele maxima

  :lol: 1 Lt galioja iki 2011-04-20 14399820 # 876778 #
 3. Fotografavaisi pas Kondračiuką? Gal ir mums kelias foto parodysi pasmalsavimui?
 4. Saulės karštos, Žydro dangaus, Meilės tikros, Mielo žmogaus. Laimės, vilties, Šviesių svajų, Džiaugsmo, sėkmės, Metų ilgų!
 5. Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su šampadieniu!
 6. Vo geras, AČIŪ mergaitės - nesitikėjau :flowers:
 7. Dovanoju naudotą vystymo lentą gražios geltonos spalvytės. Pakraščiukai įplyšę, tačiau naudojimui tai netrukdo. Rašykite į az, temos neseku.
 8. Tai kad ir aš neturiu ką pridurt - viskas labai patinka ir labai gražiai, įdomiai žiūrisi Norėčiau kad mano darbai būtų panašūs
 9. Kaip ir Etaruj, šviesinčiau, paskui paryškinčiau lašelius - jie man čia labai super, pašiltinčiau odos atspalvį, taip pat galbūt pažaisčiau su žolės atspalviais (dabar žolė atrodo nenatūralios spalvos, bet 1:1 kaip A. Aleksandravičiaus nuotraukose, kurios spalvomis mane žavi), truputį šoniukus pablūrinčiau (kažką panašaus į vinjetavimą daryčiau) - tam, kad foto kraštai nebūtų tokie aštrūs, o dėmesys nukryptų į patį pilvuką. Va kaip sudėtingai prirašiau, o rezultatą įsivaizduoju kažką tokio: Dar bežaisdama pritaikiau tokį efektėlį - irgi savotiškai žiūrisi
 10. Na man tai ten įdėtas rezultatas tos pamokos tai atrodo tragiškai sudarkė gražią merginą kapitaliai Gal pats pavyzdys nebuvo pasirinktas tinkamai, nes toje originalioje foto nematau ką reikia odai tvarkyti - ji ir taip tobula.
 11. Na man patinka tema, o kad daugiau aktyvių mergaičių atsirastų, gal reiktų šį konkursėlį pareklamuoti labiau šiame tinklapyje? Arba dar geriau - pareklamuoti ir faceebok'e manau aktyviau ten pasireiškus, pritrauktumėm daugiau žmonių į šį tinklapiuką - merginos gi ypatingai mėgsta visokius konkursus, o jei dar pažadėt tokį prizą :) Be to, paskelbus fotografijos konkursėlį, tikėtina, kad pritrauktumėm daugiau žmonių, besidominčių fotografija
 12. Ohoho koks akvaparkas kieme! Mielai ten pasiteškenčiau su vaikais
 13. Fainai smagiai Baltai pavydžiu kelionės, nes žinau, kad šiemet niekur iš lietuvėlės neištrūksim ;)
 14. patiko antra ir trečia trečioj labai smagios nuotaikos su vandens procedūrom, o jaučiu antra turi gerai žiūrėtis didelio formato (tie lašiukai super)
 15. Tai jau smagu - linksmiau bus mums, o ir vaikai nenuobodžiaus taip O tu su abiem būsi ar tik su mažąja?
 16. Nerealiausios 1,3 ir 4 Antroj irgi labai puiki vaikiuko išraiška, tik pats kadras nelabai, sakyčiau reikėtų daugiau apkarpyti iki puikaus rezultato
 17. Aš turiu nusipirkusi "susipažinkite - išlaikymas". Kai turiu laiko, paskaitau - tikrai gera knyga
 18. Nieko įspūdingo ten vakar nebuvo Gal kad pavėlavę nuvažiavom Mažas būrelis jaunimo ratu sustoję padainavo garsiai kažkokį himną ir išsiskirstė. Tiek kad leidom Viliui pabraidyt po fontaną, tai nors jam džiaugsmo buvo Paskui pasivaikščiodami nupėdinom iki muzikinio teatro, tai ten ant tų laipynių vaikas dar padūko, suvalgėm visi ledų ir grįžom namo. Kažkoks mažas berniukas ten įkrito su visais drabužiais į fontaną, tai bandžiau šlaputį fotografuoti - kaip stojosi piestu jo mama, su didžiausiais piktumais apšaukė mane gerai, vyras užsistojo, bet nuotaiką trumpam sugadino - vis tiek jau ruošėmės vyniotis namo, tai taip ir padarėm Tai toks tas vakarykštis mūsų pasivaikščiojimas Užtai šeštadienį kviečiu prisijungti ir kartu nuvykti į aleksotą, aviacijos šventę (aišku jei bus normalus oras) Mano vyriškis dirbs, tai būsiu tik su vaikais - sakiau reiks pasiimt dekutį, užkandžių ir pasibūti lauke, gal pafotografuoti
 19. Na aš galvoju, surizikuot (gal technikai neklius??) ir nuvažiuot tam vandens mūšiui - leist vilių pasitaškyt, jei gavęs vandens nepaleis dūdų ir nereiks suktis iš kart namo grįžt... :wacko:
 20. Lekiam tik prieš tai nuo 15 iki 17 val šalia Gertrūdos gatvės esančioje aikštėje vyks vandens karai (ten prie fontano). Galvoju reik pradėti savo foto reidą nuo ten :wacko:
 21. bėda ne technikoj, o tame, kas ją laiko kažkaip neturiu akies visokiems augaliukams kartais gaunas ir techniškai viskas čiki, bet jei fotkinu gėlę tai ir yra tik gėlė, eilinė neįdomi nuotrauka ir tiek :)
 22. labai gražu man taip niekad nesigauna :)
 23. Labai tiksliai butaforija parašė: gražios ir romantiškos foto!
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.