Pereiti prie turinio
kicule

Ar norėtum turėti draugų — įžymybių?

Ar norėtum turėti draugų — įžymybių?  

22 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar norėtum turėti draugų — įžymybių?

    • taip
      3
    • ne
      4
    • draugų statusas manęs nedomina
      15


Rekomenduojami pranešimai

as taip pat nemanau kad gyvenimas nuo to pasidarys spalvingesnis.negalima megautis kitu laimejimais ir pergalemis.ir butu nesazininga jei naudotumemes juo tik del naudos

lazda turi du galus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
lazda turi du galus...

KA TURI OMENY-LAZDA TURI DU GALUS???


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
KA TURI OMENY-LAZDA TURI DU GALUS???

nemanu kad visa laika pavyktu megautis kitu laimejimais, pergalem, kaip kad simple_girl minejo, jais naudotis ir pan. Taip elgiantis vietiek anksciau ar veliau atsisuka pries pati, todel ir pasakiau kad lazda turi du galus.... :geda:

 

 

P.s atsakant i klausima tai man taip pat nera svarbus statusas, bet nei didziuociaus, nei kelciaus turedama drauga(-ge) izymybe. (o gal jau ir turiu, kas cia ka zino :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo skiriasi draugas izymybe, nuo draugo neizymybes? Nejaukus temos klausimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn net gerai pati... gal ne. bet jei zmogus fainas,nepasikeles,tai galbut... ;)


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik tarp tų, kurie iš tiesų mane žavi.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš tiesų tai apie tai nesusimąstau niekada. Man draugas nepriklausomai nuo to, ar jis įžymus, ar - ne. Norėčiau turėti gerus draugus, ir tiek. Kad tikri būtų. O visa kita tai čia nesvarbu man.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
iš tiesų tai apie tai nesusimąstau niekada. Man draugas nepriklausomai nuo to, ar jis įžymus, ar - ne. Norėčiau turėti gerus draugus, ir tiek. Kad tikri būtų. O visa kita tai čia nesvarbu man.

Man tai nesvarbu kas mano draugai,svarbu,kad jie butu tikri draugai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man gaila izimybiu, jie gi neturi jokio privatumo, o ir tikru draugu vargu.ar as noreciau?vargu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorėčiau :geda: užteka ir paprastų žmonių, kurie visada atras man laiko,kurių nepersekios įkyrūs gerbėjai, nepersekios vaikai,prašydami autografų :D a kam man to reikia?


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes nedomina draugu statusas jei bendrauju su jais, dalinuosi savo isgyvenimais tai tikrai ne del ju statuso visuomeneje ir ne del anudos sau, o del to kad su jais malonu bendrauti, nes yra tokiu zmoniu su kuriais bendravimo vengiu


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.