Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Muzikinis lavinimas

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manote, nuo kada laikas ugdyti vaiko muzikalumą?

Kaip tai reikėtų daryti?

Ar pakanka Lietuvoje įstaigų, kur vaikus moko groti, dainuoti, šokti?..


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo pat mazens, ta prasme nuo gimimo :hm:

mano kaimynai yra visi muzikalus (visa seima) ir gimus pagrandukui jau nuo pat jo pirmu dienu buvo pratinama prie muzikos, ir jau budamas atroo 4metuku jis dalyvavo vilniuje dainuodamas dainele apie vista :hm:

 

as manau kad pakankamai tik reikia moket tinkamai pasirinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, kad geriausia pradėti muzikinį lavinimą vaikiukui dar pilvelyje tebegyvenant...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dar laukiausi, labai megau prigulti ir klausytis muzikos..kazkodel tuo metu labai norejosi linksmos sokiu muzikos, gal todel mano mazyle dabar labai megsta sokiu muzika..dabartine jos daina Madonna - Hung Up..ji pagal ja visada pradeda sokti, ar tai butu namie, ar parduotuvej, ar net ir masinoje..o cia Airijoje labai puikiu mokomuju programu rodo per televizoriu, tai maniske jau ir keleta sokiu judesiu is ten nukopijavus :grin: Na o as pati baigusi muzikos mokykla ir mano tevai labai muzikalus, tai manau ir dukrele turetu sekti musu pedomis :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kaip ir daugelis ,kad nuo pat mazumes.nuo kuo anksciau ,tuo geriau.tada vaikas gali pradeti lavinti savo sugebejimus.o istaigu manau tikrai pakanka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit parekomenduoti, kur Vilniuj yra kokia nors muzikos mokyklele pypliukams. Mano panelei uz poros dieneliu 1metukai, noreciau pradet vesti i kokia gera muzikos mokyklele, tik va...nezinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal kas galit parekomenduoti, kur Vilniuj yra kokia nors muzikos mokyklele pypliukams. Mano panelei uz poros dieneliu 1metukai, noreciau pradet vesti i kokia gera muzikos mokyklele, tik va...nezinau.

kaip ir as noreciau leisti vaikiukus i kokia muzikos mokyklele ,bet deja gyvenam ne vilniuje, ir cia tokiu mokykleliu nera :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes vaikštom nuo 4 mėnesiukų į Yamaha muzikos mokyklėlę. Tai dabar sunku pasakyt ar dėlto ji mėgsta šokti ir dainuoti ar ir taip jai būtų tai patikę :unsure:


mWLw.jpg.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

istikruju vaiko muzikinis lavinimas turi prasideti nuo pirmu gyvybes uzsimezgimo dienu. Mamai dainuojant lopsines, klausant muzikos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo maaj jau metus vedziau i Yamaha muzikos mokyklėlę (nuo 10 men) i mazuju Robio programa.vesiu ir si rudeni i vyresniu grupe, nes mano mazajai tai patinka, :D ismoko i takta ploti , linguoti ir siaip namie nuolat reikedavo jai tos muzikos,tad, manau, tikrai nepakenks <_<


as1cn_a0g410010MTA4MjM3bHN8MDA5Njk4c3x2ZWRlIG1lcyBqYXUuLi4uLi4uLi4u.gif

as1cxJvcg360010MTIwZHw0MTZkfG11c3UgbWF6YWphaSBwYWRhdXphaSBqYXUg.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mazuju Robio programa

 

O kas tai per Robio programa :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kas tai per Robio programa :super:

mmmmmmmm...... :D kaip cia paaiskinus: pacioje pradzioje mokytoja pasisveikina su vaikais ant rankos uzsimovus pliusini balta ruoniuka ir siaip su jo buna vsa pamoka, su juo soka , dainuoja, linguoja, o tuo tarpu mes su savo kleckiukis ant ranku, ant keliu ( kai sedime) kartojame ta pati ka ir mokytoja su Robiu.Esme ta, kad sioje programoje ugdomi vaikai mazdaug nuo puses metu amziaus( o gal nuo 4 men.nepamenu ), todel daznaiusiai pas mamas ant ranku praleidzia, veliau kai jie paauga jie patys ipranta linguoti , ploti i takta ir tt. pmokeles vyksta pagal Robio knyguteje parasytas daineles yra ir kompaktinis diskas, su tu daineliu melodijomis, bet be zodziu, nes mamaos pacios kartu su mokytoja dainuoja :D

prodgramos esme lavinti vaiko muzikinius sugebejimus :rolleyes:

na va lyg ir paaiskinau kazka, jei suprasi......(vyras man ka tik sake, kad man pradeda trukti gebejimo isreiksti mintis :rolleyes: na turbut todel, kad jau 2 metus su savo mazaja sedziu namie,na nieko, pasitaisysiu ir eisiu kur nors mokytis ;) )


as1cn_a0g410010MTA4MjM3bHN8MDA5Njk4c3x2ZWRlIG1lcyBqYXUuLi4uLi4uLi4u.gif

as1cxJvcg360010MTIwZHw0MTZkfG11c3UgbWF6YWphaSBwYWRhdXphaSBqYXUg.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.