Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Muzikinis lavinimas

Rekomenduojami pranešimai

mes taip pat lankem yamahos muzikos pamokeles mano vaikiukui labai patiko,bet kaip sirgdavom praleisdavom pamokeles,o po pertraukos sunkoka susikaupti bent mano berniukui, tai per tas pamokeles siusdavo ,bet siap tu pomokeliu programa tai idomi. jurate2006 o kelis kartus per savaite vyddavo uzsiemimai?


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes irgi laukiame rudenio ,nes norime pirma karta pasiziureti kaip ten viskas vyksta...o po to tikrai noriu lankyti su mazuciu....manau kad jam patiks nes ir namie neblogas sokejas :mirksiukas:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mes taip pat lankem yamahos muzikos pamokeles mano vaikiukui labai patiko,bet kaip sirgdavom praleisdavom pamokeles,o po pertraukos sunkoka susikaupti bent mano berniukui, tai per tas pamokeles siusdavo ,bet siap tu pomokeliu programa tai idomi. jurate2006 o kelis kartus per savaite vyddavo uzsiemimai?

bent jau pas mus tik viena karta per savaite ;)


as1cn_a0g410010MTA4MjM3bHN8MDA5Njk4c3x2ZWRlIG1lcyBqYXUuLi4uLi4uLi4u.gif

as1cxJvcg360010MTIwZHw0MTZkfG11c3UgbWF6YWphaSBwYWRhdXphaSBqYXUg.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as ir galvoju vaika leisti i tokia mokyklele.... Anglijoje. bet dar reikia rasti, nes ne taip viskas paprasta :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvome pirma karta toje Yamahos muzikineje pamokeleje ir patiko taigi pabandysime ir palankyti ...i savaitele viena karta...


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankeme ir mes tas muzikos pamokeles, patiko mano mergytei taip pat :super:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankėm su dukra metus laiko yamaha ir mums labai patiko. Dabar ten, kur anksčiau lankėm, nėra grupės jos amžiaus vaikams... Pasidomėjau aplinkiniais rajonais, bet visur nepatogu nuvažiuoti, o ir tik vakare... man netinka... Teks apsieiti šiais metais, o kitais gal jau eisim į parengiamąją muzikos mokyklos klasę...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes ir lankom muzikos mokyklėlę Yamaha, tai manąjai labai patinka :hm:


10_15_12231278860.30294600_3_2_13872.875_FF3399_4b61526f4c694e7954656920206a617520.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo mažių nuo 6 mėn. vedu, o dičkę nuo 2,5 m. į Yamahą, labai patenkti abu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip apsidžiaugiau- vakar paskambino mūsų buvusi mokytoja ir pasakė, kad renka penkiamečių grupę. Taigi lapkritį pradėsim lankyti :rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.