Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Dailinis ugdymas

Rekomenduojami pranešimai

Savo suno leid?iu a mokykla, kurioje sustiprintas dailinis ugdymas.

Ar domites tokiais dalykais, ar norit, kad juso vaikas moketo pie?ti, mokytosi meno istorijos ir pan.?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow,kaip faina :pack2_thumbup[1]:

jei tik tavo sunus turi tam talento, tai tik pirmyn :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal todel, kad mano brolis dailininkas, o ir a? pati ka?kada esu baigus dailes mokykla, man rupi, kad mano vaikai pie?to. Savo vaikams pirmuosius flomasterius nupirkau ir skatinau pie?ti, kai jiems buvo metai ir keli menesiai.

Kai mano sunus lanke dar?ela, aukletojos stebedavosi, kad jie dar?elyje pie?davo ir pie?davo. I?tisas valandas.

Mano mama megsta pasidid?iuoti, kad jos sunus pie?ia nuo trijo meto. dabar a? ja pertraukiu pasakydama, kad mano vaikai pradejo gerokai ankseiau...Tiesa, dabar kasdien pie?ia tik vyriausiasis sunus, vidurinysis pie?ia truputa ma?iau, bet pakankamai daug.

Prie? pora dieno dukrai adaviau a rankas teptuka, da?us ir pamokiau, kaip reikia "tapyti". I?simaliavojo visa, o ir rubai gerai nei?siskalbe. ?iandien nupirkau kito gua?o, pa?iuresiu- gal tas geresnis. Patiesiau did?iula lapa popieriaus ir vel pamokiau, kaip reikia darbuotis.

Tikrai nemanau, kad 2m. 8 men. panele per ma?a pie?ti su gua?u.

?inau, kad yra da?o, su kuriais galima pie?ti pir?tais. Reikes paie?koti...

:pack2_thumbup[1]: :clap: :pack2_thumbup[1]:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai puikus sumanyma, Geiste :pack2_thumbup[1]:

tik su tais dazais kur pirstais reik piest dar neskubek, arba pieskit drauge, nes manau nenoretum kad juos valgyt pradetu :schmoll:

mazi vaikuciai ir paragaut juk gali susigundyt :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime suprantama, mudvi pie?iam drauge...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puiku Geiste :pack2_thumbup[1]: as tikrai sutinku su tavo nuomone..taip pat zadu ir savo mazyle supazindinti su daile greitu laiku :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano panelei labai patiko pie?ti. Pie?ia su da?ais kasdien. Tik po to tenka plauti stala ir valyti viska aplink...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano panelei labai patiko pie?ti. Pie?ia su da?ais kasdien. Tik po to tenka plauti stala ir valyti viska aplink...

galetum leisti i koki dailes bureli :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maziems vaikams labai patinka piesti su savo delniukais ir padukais, taigi, jei turite galimybe, reikia didelio lapo, ant kurio vaikas galetu atsistoti, vandeniniu dazu ir basu koju bei ranku ir pirmyn, pamatysite kokia bus atrakcija....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo mazulei pirmuosius flomasterius ir piestukus nupirkau kai jai buvo du metukai.... dabar jai tris ir visiskai nenori piesti. nera pas vaika jokio susidomejimo daile.... nei saulute, nei zmogeliukus jai nepatinka piesti.... kazkaip is pradziu nerimavau del to,kad jau tris metukai o nemoka nieko nupiesti, bet poto nusiraminau- juk dar mazyte- ateis laikas ir ismoks.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana, pabandyk nupirkti akvarelinius dazus :) :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
savo mazulei pirmuosius flomasterius ir piestukus nupirkau kai jai buvo du metukai.... dabar jai tris ir visiskai nenori piesti. nera pas vaika jokio susidomejimo daile.... nei saulute, nei zmogeliukus jai nepatinka piesti.... kazkaip is pradziu nerimavau del to,kad jau tris metukai o nemoka nieko nupiesti, bet poto nusiraminau- juk dar mazyte- ateis laikas ir ismoks.....

Gal jai tiesiog nepatinka tas uzsiemimas, reikia atrasti tai kas ja sudomins :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.