Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar patiko būti nėščiai?

Rekomenduojami pranešimai

Yra moterų, kurios besilaukdamos skraidyte skraido ir džiaugiasi nėštumu...Mano visi nėštumai buvo sunkūs: bloga savijauta, pykinimas, silpnumas, padidėjęs kraujospūdis ir t.t.

O kaip buvo jums?

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nestumas buvo pakankamai lengvas: pykino tik viena diena,priaugau 10kg,dirbau vos ne iki pat gimdymo,bet visvien nepatiko buti nesciai,labai jau prailgo :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mano nestumas buvo sunkus(Kiti sakydavo turbut po tokio nestumo, daugiau net pagalvot apie tai nenoresi,bet nieko panasaus :schmoll: ), uzteko visko ir ligoniniu ir pykinimu ir t.t :doh

Bet dabar prisimenu tai:nestuke: dieve, koks tai yra vis del to stebuklas :pack2_thumbup[1]: :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukdamasi pirmojo,ejau kaip briedis.Kad laukiuosi pajutau tik paskutini menesi(labai padidejo svoris,tino rankos,kojos,buvo sunku atsisesti,atsistoti,pasiversti...).Dabar laukiuosi antrojo,tai 3 menesius "linksminausi".o paskui kaip ranka nueme.Tik dabar noriu,kad viskas greiciau baigtusi.Matyt,su pirmu visi jauduliukai,jutimai jau pergyventi.Ir dabar jau bijau,nes zinau,kas laukia. :doh


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Laukdamasi pirmojo,ejau kaip briedis.Kad laukiuosi pajutau tik paskutini menesi(labai padidejo svoris,tino rankos,kojos,buvo sunku atsisesti,atsistoti,pasiversti...).Dabar laukiuosi antrojo,tai 3 menesius "linksminausi".o paskui kaip ranka nueme.Tik dabar noriu,kad viskas greiciau baigtusi.Matyt,su pirmu visi jauduliukai,jutimai jau pergyventi.Ir dabar jau bijau,nes zinau,kas laukia.  :doh

Vaje negazdink taip labai, man jau paskutine savaite eis. Ir laukiu ir bijau :doh Aciu die savijauta nebloga, jokiu tinimu, sunkumu, o priaugau gal 12 kg.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai buvo pats gražiausias mano gyvenime laikotarpis :wub: .Visi saugoja,šokinėja aplinkui-gal tau sunku,gal padėt ką,gulk pagulėk pailsėk,gal tau šio,gal tau ano.O aš tik vaikštau bambą atkišus ir viskas.Nors bendra savijauta tai buvo košmaras-spaudimas 60/40,pykinimas,silpnumas,sunkumas,hemarojus,išsiplėtę kojų venos.Bet nėščia vėl noriu būti.Samgu buvo.Katino dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nestumas yra laikina, viskas greit praeina ir skausmas pasimirsta, o ta mazyte gyvybe... Nezinau gyvenime kas dar geresnio ir grazesnio gali ivykti... :grin:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko, jauciausi kaip niekad grazi su savo pilvuku :susigedes gal del to , kad nei sutinau ar sustorejau. Bet laukimas paskutines savaites tikrai buvo ilgas ir nuobodus. Labai jau laukem mes to sunelio.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai ir ne kas buvo, visus 8 men. pykinimas, nugaros skausmai, negalejau pakesti jokiu kvepalu kvapo, net ir maniskis kentejo, nes negalejo artyn prie manes eiti pasikvepines :laugh: nepakenciau dantu pastos, tad tekdavo dantis su vaikiska zemuogiu skonio valytis :unsure: ..o svorio lyg ir nepriaugau, tik pilvukas buvo atsikises..dabar jei tektu dar karta tai kenteti, nezinau ar istverciau :doh ..vis tikiuosi, kad su antru bus kitaip :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nestumas buvo komplikuotas ir labai sunkus.visus 9men pikino,vaikiukas nuo 4men pradejo neaugti ir teko vos ne kiekviena diena lankytis pas gydytojus-norejo jau net priverstinai aborta daryti.ir priaugau labai daug nors beveik nieko nevalgiau.man nepatiko buti nesciai nors ir zinau kad tai didziausias stebuklas yra :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėštumas buvo sunkokas,teko ir ligoninėj pagulėt ir vaistus pagert,bet....man patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo kad teisingai sako,kad su mergaitem sunkiau vaiksciot ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.