Pereiti prie turinio
Snapė

Rašom taisyklingai

Rekomenduojami pranešimai

Visi ra?ydami darom daug klaido :geda . Kartais per skubejima, paspaud?iam ne ta klavi?a, kartais ne?inodami kaip turi but taisyklingai.

?ioje temoje siulau pataisyti vieniem kitus, jeigu pamatom akivaizd?ia klaida, padaryta per ne?inojima.

O tuo labiau forume turim lietuvio kalbos mokytoja, gal ir ji mum pades :)

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nustebau, kai pamaeiau, kad Indre tokia tema atidare.

Visuomet perskaitau, ka para?iau ir i?kart pataisau klaidas.

Pastebejau, kad lietuvaieiai nera labai ra?tingi, bet jeigu jiems apie tai pasakai, tuojau asi?eid?ia ir parei?kia, kad mokykloje labiausiai nemego lietuvio kalbos pamoko... :doh


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa sakant ,labai tingisi para?yta ?inut? perskaityti ir i?taisyti klaidas.O kito ?inutes su klaidom erzina tik tada,kai nesugebu suprasti jo esmes.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane galit taisyt dr?siai neu?pyksiu :mirksiukas[1]: kartais paskaitau senas temas, tai kiek esu klaidų pridarius :grin: , kartais vietoj vienos raides paspaud?iu ?alia esan?i? ir to nepastebiu, tai labai juokingas tekstas gaunasi :mirksiukas:

 

p.s. a? labiausiai nem?gau k?no kult?ros :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buto labai malonu, jei ?iame forume bent temo pavadinimus ra?ytumet be klaido...Pvz.: "Atakingi draugai ir pa?ystami". Pamatau ir mane i?kart "sutraukia" :mirksiukas:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEISTE, labai malonu kad taip fainai sutikai ?ia tema :clap:

Bet rsandami klaidas visad pra?au para?ykit ?oda blogai ir taip kaip tureto buti. :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paplepekim turi buti '?'


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Net nustebau, kai pamaeiau, kad Indre tokia tema atidare.

Visuomet perskaitau, ka para?iau ir i?kart pataisau klaidas.

Pastebejau, kad lietuvaieiai nera labai ra?tingi, bet jeigu jiems apie tai pasakai, tuojau asi?eid?ia ir parei?kia, kad mokykloje labiausiai nemego lietuvio kalbos pamoko... :doh

a? visada stengiuosi para?yti kuo greieiau, o perskaitau tada kai jau tema buna paskelbta. Neasi?eid?iu tikrai kai man pasako kur klaida ir ka taisyti. bet kad mokykloje nemegau lietuvio kalbos tai tiesa, tikro tikriausia. ypae temo ra?ymas.

 

GEISTE, labai malonu kad taip fainai sutikai ?ia tema :clap:

Bet rsandami klaidas visad pra?au para?ykit ?oda blogai ir taip kaip tureto buti. :mirksiukas:

rsandami - turbut tureto buti rasdami? :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paplepekim turi buti 'e'

 

Tai tada reikia butinai isijungti lietuviska raidyna... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk GEISTE, o tau labai krenta a akis neri?lumas, stiliaus klaidos? nes man kartais buna taip, kad noriu tiek daug pasakyti, o gaunasi neri?lus vos suprantamas tekstas.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau lietuvio kalbos inspekcijos sulaukem :laugh: O man patiko lietuvio kalbos pamokos :pack2_thumbup[1]:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Klausyk GEISTE, o tau labai krenta a akis neri?lumas, stiliaus klaidos? nes man kartais buna taip, kad noriu tiek daug pasakyti, o gaunasi neri?lus vos suprantamas tekstas.

Man krenta a akis tik temo pavadinimuose esaneios klaidos arba vaiki?kos ra?ybos klaidos.

Kadangi mano forumo adminas yra ma?ara?tis, tai jis man suteike galimyb? moderuoti visa foruma, ir a? i?taisiau visas klaidas temo pavadinimuose ir visuomet patvarkau jo postus. Jo pasitikejimu nepiktnaud?iauju.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.