Pereiti prie turinio
Snapė

Rašom taisyklingai

Rekomenduojami pranešimai

Visi ra?ydami darom daug klaido :geda . Kartais per skubejima, paspaud?iam ne ta klavi?a, kartais ne?inodami kaip turi but taisyklingai.

?ioje temoje siulau pataisyti vieniem kitus, jeigu pamatom akivaizd?ia klaida, padaryta per ne?inojima.

O tuo labiau forume turim lietuvio kalbos mokytoja, gal ir ji mum pades :)

Redagavo Indrute

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nustebau, kai pamaeiau, kad Indre tokia tema atidare.

Visuomet perskaitau, ka para?iau ir i?kart pataisau klaidas.

Pastebejau, kad lietuvaieiai nera labai ra?tingi, bet jeigu jiems apie tai pasakai, tuojau asi?eid?ia ir parei?kia, kad mokykloje labiausiai nemego lietuvio kalbos pamoko... :doh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tiesa sakant ,labai tingisi para?yta ?inut? perskaityti ir i?taisyti klaidas.O kito ?inutes su klaidom erzina tik tada,kai nesugebu suprasti jo esmes.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mane galit taisyt dr?siai neu?pyksiu :mirksiukas[1]: kartais paskaitau senas temas, tai kiek esu klaidų pridarius :grin: , kartais vietoj vienos raides paspaud?iu ?alia esan?i? ir to nepastebiu, tai labai juokingas tekstas gaunasi :mirksiukas:

p.s. a? labiausiai nem?gau k?no kult?ros :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buto labai malonu, jei ?iame forume bent temo pavadinimus ra?ytumet be klaido...Pvz.: "Atakingi draugai ir pa?ystami". Pamatau ir mane i?kart "sutraukia" :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

GEISTE, labai malonu kad taip fainai sutikai ?ia tema :clap:

Bet rsandami klaidas visad pra?au para?ykit ?oda blogai ir taip kaip tureto buti. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Net nustebau, kai pamaeiau, kad Indre tokia tema atidare.

Visuomet perskaitau, ka para?iau ir i?kart pataisau klaidas.

Pastebejau, kad lietuvaieiai nera labai ra?tingi, bet jeigu jiems apie tai pasakai, tuojau asi?eid?ia ir parei?kia, kad mokykloje labiausiai nemego lietuvio kalbos pamoko... :doh

a? visada stengiuosi para?yti kuo greieiau, o perskaitau tada kai jau tema buna paskelbta. Neasi?eid?iu tikrai kai man pasako kur klaida ir ka taisyti. bet kad mokykloje nemegau lietuvio kalbos tai tiesa, tikro tikriausia. ypae temo ra?ymas.

GEISTE, labai malonu kad taip fainai sutikai ?ia tema :clap:

Bet rsandami klaidas visad pra?au para?ykit ?oda blogai ir taip kaip tureto buti. :mirksiukas:

rsandami - turbut tureto buti rasdami? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paplepekim turi buti 'e'

Tai tada reikia butinai isijungti lietuviska raidyna... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Klausyk GEISTE, o tau labai krenta a akis neri?lumas, stiliaus klaidos? nes man kartais buna taip, kad noriu tiek daug pasakyti, o gaunasi neri?lus vos suprantamas tekstas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau lietuvio kalbos inspekcijos sulaukem :laugh: O man patiko lietuvio kalbos pamokos :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Klausyk GEISTE, o tau labai krenta a akis neri?lumas, stiliaus klaidos? nes man kartais buna taip, kad noriu tiek daug pasakyti, o gaunasi neri?lus vos suprantamas tekstas.

Man krenta a akis tik temo pavadinimuose esaneios klaidos arba vaiki?kos ra?ybos klaidos.

Kadangi mano forumo adminas yra ma?ara?tis, tai jis man suteike galimyb? moderuoti visa foruma, ir a? i?taisiau visas klaidas temo pavadinimuose ir visuomet patvarkau jo postus. Jo pasitikejimu nepiktnaud?iauju.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.