Pereiti prie turinio
Snapė

Rašom taisyklingai

Rekomenduojami pranešimai

Gaila kad šį tema nera aktyvi :blink: Tokia kaip aš pvz.., tai labai padėtu :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš visiškai nekreipiu dėmesio, nors ir matau klaidą, pati greitai berašydama padarau jų milijoną :blink:

as taip pat padarau nemažai klaidų greitai spausdindama, bet kaip suprantu kalbama čia eina ne apie tai :hm:

kartais tikrai yra tokiu klaidu, kurios akis bado, kaip pvz:

bahuras t.b. bachūras

buchalteris, t.y. buhalteris

ir t.t.


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as taip pat padarau nemažai klaidų greitai spausdindama, bet kaip suprantu kalbama čia eina ne apie tai :flowers:

kartais tikrai yra tokiu klaidu, kurios akis bado, kaip pvz:

bahuras t.b. bachūras

buchalteris, t.y. buhalteris

ir t.t.

 

 

bet tada iš kur žinoti gal žmogus netyčia praleido raidę, o kaip rašyti jisai žino


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet tada iš kur žinoti gal žmogus netyčia praleido raidę, o kaip rašyti jisai žino

na su tuo sutinku, bet būna ir tokių, kurie taip ištisai rašo :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai labiausiai nervina dabartinė internetinė ir sms'inė kalba kaip kad tokia : nju ka wjeiki? Varau i klp. Ir t.t. ir t.t. ir t.t. visi tie W J raidės naudojimai žudo mane :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane tai labiausiai nervina dabartinė internetinė ir sms'inė kalba kaip kad tokia : nju ka wjeiki? Varau i klp. Ir t.t. ir t.t. ir t.t. visi tie W J raidės naudojimai žudo mane :bigsmile:

nepatinka ir man ziauriai, cia jau kalbos iskraipymas :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

W dar nieko, bet kai jau pradeda tyčiotis iš Š - sh arba Č- ch :rolleyes: Va tada tai nepernešu :bigsmile:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane tai labiausiai nervina dabartinė internetinė ir sms'inė kalba kaip kad tokia : nju ka wjeiki? Varau i klp. Ir t.t. ir t.t. ir t.t. visi tie W J raidės naudojimai žudo mane :rolleyes:

oij sitai ir man nepatinka...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane šitas irgi žiauriai nervina, aš kai sūnaus žinutes paskaitau, tai griūk negyvas, bet kai kurių tai net nesuprantu kas ten parašyta, reikia šifruoti

jaunimas dabar taip rašosi....


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad man nieks neraso taip, tiesa neseniai buvau gavusi tokia "ka wjeiki" tai iskart supratau kad kazkas numeri supainiojo kad ne man skirta, o seip irgi negaliu pakest tokio kalbos iskraipymo :rolleyes:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi nemėgstu tų J J J, nors taip rašo tik 14 ir 16 metų dažniau merginos, bet mane nerviškai veikia. Bet dabar dar yra toks vienas , iš kurio irgi vis sms susilaukiu ką vejki> kajp sekasi? Tai siutas ima :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.