Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

o as juoduke,pilkos akys,maza nosis,zodziu smulki ugis 1.55 svoris 55 bet atrodau apvalute nes esu stambiu kaulu :super:

sveikute dar karta :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu naturali blondine :super: Ilgi plaukai, melynos akys. Normalaus sudejimo, nei stora, nei kuda, normali :super: Ugis 1.64, svoris 56kg. Esu kompanijos zmogus, megstu linksminti ir linksmintis. Taip pat, kaip mano vyras sako, esu uzsiplieskiantis degtukas, kuris greit uzgesta :D Bet neesu piktybinis zmogus, esu geranoriska, jautri (kartais per daug), myliu visus kas man ir mano aplinkiniams geri, nemyliu pinigu, kiseneje jie pas mane neuzsilaiko :D Blogu harakterio savybiu irgi turiu,juos pripazystu ir stengiuosi, kad jie neislystu, nors kartais sunku susilaikyti :flower:


an1cA6k0g410010MjA3OTlkfDMxNzU1NjBkYXxEdWtyeXRl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:pana3::super: ;) :D nu va kazkas panasau, tamseplauke, vidutinio ugio raudona spalva dievinanti pupa ;)

Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Save apibudinti sunkoka.Is salies geriau matosi. BET ESU - LINKSMA , MEGSTU BENDRAVIMA llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu tamsiaplaukė, ilgakasė tikra lietuvaitė, akys truputį geltonos, truputį žalios :suo: , charakteris hmmmm...... sunku pasakyti, tik zinau, kad stengiuosi būti nekonfliktisška, visada, kiek įmanoma, šypsausi, ir taip per mažai gerų dalykų dabar llaime: ir turbūt kaip ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad išvaizda yra svarbiausia. O taip esu kantri, ištverminga, nepasiduodanti, kovojanti dėl gyvybės, mylinti žmona ir mama, nemėgstanti melo, užsispyrusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nemanau, kad išvaizda yra svarbiausia. O taip esu kantri, ištverminga, nepasiduodanti, kovojanti dėl gyvybės, mylinti žmona ir mama, nemėgstanti melo, užsispyrusi.

zinoma isvaizda visiskai nesvarbi :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu užsispyrusi, tikra žemaitė. Temperamentas - cholerikė, tad galit įsivaizduoti, kokia esu. Ir kaip sunku su manimi mano vyrui. :)

Šiuo metu esu pusiau blondinė, ūgis - 176 cm., svoris - 58 kg. Esu gana komunikabili, man geriau kartą pamatyti, nei 10 išgirsti. Greitai mokausi naujovių.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vyras ne zemaitis?

As nesikabineju...o kaip atrodo pusiau blondine...?As ,kaip sakau,esu blondine ir tuo naudojuos... :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne vyras dzūkas. Nors aš irgi mišrūnė: pusiau dzūkė, pusiau žemaitė, bet viršų ima pastaroji. :victory:

O dėl tos pusiau blondinės, tai esu dažytom sruogelėm šviesiom. :mirksiukas:


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot geras budas...kai susipyksti,vienas zemaiciuoji,kitas dzukuoji...ir issireki,ir kitas nesupras-nebus del ko pykti... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Esu užsispyrusi, tikra žemaitė. Temperamentas - cholerikė, tad galit įsivaizduoti, kokia esu. Ir kaip sunku su manimi mano vyrui. :D

Šiuo metu esu pusiau blondinė, ūgis - 176 cm., svoris - 58 kg. Esu gana komunikabili, man geriau kartą pamatyti, nei 10 išgirsti. Greitai mokausi naujovių.

malonu susipazinti llaime:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.