Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

Smulki tamsiaplauke, uzsispyrusi kaip avinas, puikiai atstovauju savo zodiako zenkla :victory: O jei rimtai, tai uzsispyriu tik esant neteisybei, bandau irodyti savo tiesa, o siaip ieskau kompromisu, kad nebutu bereikalingu pykciu :victory: Stengiuosi su visais elgtis taip, kaip noreciau, kad su manimi elgtusi :victory:


8m_10_44F89140_LLLaLiLmLiLnLgLiPLsLuLsLiLtLuLoLkLe_0.gif

63895.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Smulki tamsiaplauke, uzsispyrusi kaip avinas, puikiai atstovauju savo zodiako zenkla :) O jei rimtai, tai uzsispyriu tik esant neteisybei, bandau irodyti savo tiesa, o siaip ieskau kompromisu, kad nebutu bereikalingu pykciu ;) Stengiuosi su visais elgtis taip, kaip noreciau, kad su manimi elgtusi :unsure:

malonu susipazinti Anoli :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu,kad papildai aveliu buri ;)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvaizdą šiek tiek apibūdins nuotrauka :unsure:

Charakteris: kaip pasakytų daugelis-ne pats mieliausias. Esu labai užsispyrus. Jei nenoriu kaško, tai ir nedarysiu Bet, aišku, tai nereiškia, kad esu pikta, paniurėlė, visada nepatenkinta. Ne. Jei su manim žmogus elgiasi gražiai, atsilyginu tuo pačiu :)

Pmėgių šiuo metu nėra labai kaškokių ryškių. Anksčiau patikdavo su draugėm pabūt, o dabar ne tas galvoj. Dabar norisi ramiai kur nors su šeima nuvažiuot pasivaikščiot ar tiesiog su vyru kartu susėdus pažiūrėt filmą. Dar labai mėgstu valgyt daryt, bet dėl laiko stokos nevisada išeina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aukstas lieknas su dredais, griestas bet teisingas, mepakenciu melo, linksmas ir nuosirdus, lengvai nuciuozusiu stogu, nenustykstantis vietoje,megstu keliauti, fotografuoti, gaminti valgi. na daugiau kaip ir nezinau siaip nemoku labai saves apibudinti tai geriau pavyksta ktiems nes elgiuosi taip kaip noreciau kad elgtusi su manim bet niekada nesivarzau. visuomet reziu tiesiai i akis ka manau nes nemegstu apkalbinejimu geriau skaudi tiesa nei saldus melas


GERIAU BŪTI VELNIU DIDELĖJE ŠVENTYKLOJE NEGU DIEVU MAŽOJE SENOVĖS KINŲ IŠMINTIS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aukstas lieknas su dredais, griestas bet teisingas, mepakenciu melo, linksmas ir nuosirdus, lengvai nuciuozusiu stogu, nenustykstantis vietoje,megstu keliauti, fotografuoti, gaminti valgi. na daugiau kaip ir nezinau siaip nemoku labai saves apibudinti tai geriau pavyksta ktiems nes elgiuosi taip kaip noreciau kad elgtusi su manim bet niekada nesivarzau. visuomet reziu tiesiai i akis ka manau nes nemegstu apkalbinejimu geriau skaudi tiesa nei saldus melas

Kiek laiko su dredais? :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trys metai


GERIAU BŪTI VELNIU DIDELĖJE ŠVENTYKLOJE NEGU DIEVU MAŽOJE SENOVĖS KINŲ IŠMINTIS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka,truputi apie save.Esu auksta,rudu akiu,tamsiaplauke.Mane draugai apibudina kaip miela zmogeliuka,megstanti bendrauti,gerai leisti laika.Dazniausiai leika leidziu su savo dukryte,nes ji yra mano gyvenimas,mes visa laik kartu ;) Na o charakteris gan sunkokas kaip draugai sako,turiu savo nuomone ir niekada nenusileidziu.visada buna taip kaip as noriu :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ka,truputi apie save.Esu auksta,rudu akiu,tamsiaplauke.Mane draugai apibudina kaip miela zmogeliuka,megstanti bendrauti,gerai leisti laika.Dazniausiai leika leidziu su savo dukryte,nes ji yra mano gyvenimas,mes visa laik kartu :lol: Na o charakteris gan sunkokas kaip draugai sako,turiu savo nuomone ir niekada nenusileidziu.visada buna taip kaip as noriu :doh:

na malonu susipazinti :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rudaplauke ,paprasta panelyte is uostamiescio :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.