Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

:D esu draugiska, is prigimties buvau blondine dabar jau dazyta... ugis 180cm svoris 68kg. svoris sakyciau pats tas tokiam mano ugiui... :geda:

megstu nuosirduma nes ir pati esu nuosirdi... :) zmogaus nepalieku nelaimeje,jei kam reikia pagalbos stengiuos kiek galiu...

:D o daugiau apie mane gali pasakyti tik draugai ir tie kurie mane pazysta... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu visokia :sird: smagi, rimta, kartais pikta :flowers: , bet visada pasiruošusi visiem pagelbėt, labai myliu vaikus, tik deja dar savo neturiu :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės, tipiškas vėžys. :unsure:


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikos,

na manau visos zinot ka reiskia zodis avinas :lol:

taigi esu uzsispyrus kaip ji, kur reikia ir kur ne...linksma, karstakose..na vienu zodziu ivairiapuse asmenybe ;)

taip pat visuomet padedu visiems kuo tik galiu... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo ko cia pradejus,esu smulkute mergina,tesverianti 45-47 kg,bet tuom labai patenkinta ir nesiojanti kiek galima mini sijona :D esu labai jautrus zmogus,nuosirdi,silta,visada su jummoru ir patinka tokie patys zmones,esu gyvsidabris kaip draugai vadina,bei didysis tarskaliukas :pana3: pomegiai-muzika,negaliu nedainuoti,patinka taip pat kartais gaminti valgi,dievinu gyvunus,pati turiu suniuka-taksiuke ^_^ -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nuo ko cia pradejus,esu smulkute mergina,tesverianti 45-47 kg,bet tuom labai patenkinta ir nesiojanti kiek galima mini sijona :D esu labai jautrus zmogus,nuosirdi,silta,visada su jummoru ir patinka tokie patys zmones,esu gyvsidabris kaip draugai vadina,bei didysis tarskaliukas :pana3: pomegiai-muzika,negaliu nedainuoti,patinka taip pat kartais gaminti valgi,dievinu gyvunus,pati turiu suniuka-taksiuke ^_^ -_-

taip pat esu degtukas,karstakose,ragana,uraganas,kaip mane pazistantys vadina :D bet nereikia manes isvesti is kantrybes ir to niekada nepamatys :D :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugiska ir miela

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užsispyrusi mėlynakė.rudų plaukų ir žemo ūgio ,bet šiaip draugiška :rolleyes:


39178170107.png

39178290524.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu linksma draugiska megstanti bendrauti :lol: ir visumoje atitinku zuvies zenkla :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu rudai juodų plaukų (ech, tie eksperimentai..)

Rudai žalių didelių didelių akių. (Jos graaaažios!)

Esu apvalutė, 178 ūgio mergina.

Apranga turbūt skiriuosi nuo jūsų visų.

(:

Charakteriu?

Neapkenčiu melagių, savimylų, žmonių kurie nesugeba pasilaikyti nuomonės sau (nesakau, kad jie neturi teisės nuomonę turėti, tiesiog ne visų nuomonė įdomi aplinkiniams).

Esu romantikė, truputį agresyvi asmenybė.

Greitai susierzinu, retai verkiu (o ir tik tada kai būnu viena), labai greitai prisirišu prie žmonių (bet tik išskirtinių), bendrauju tik su tais kurie man pasirodo įdomūs, nes niekad negaliu savęs prisiversti būti malonia su visais (nebent tam tikrą laiką), esu principinga, sarkastiška (kad ir kaip man nepatiktų, tiesiog tai įaugę į mano kraują) idiotė.

Še jums!

(turėkitės į sveikatą, šitas apibūdinimas tik mano pačios nuomonė)

:mirksiukas:


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku save apibudinti;) esu auksta,sviesiaplauke,melynake-tikra lietuvaite :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.