Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kas gi darosi su vyrais?

Rekomenduojami pranešimai

Manau ir nuo vyro dar priklauso, jei vyrau gerai kad juo žmonas sunkius vyriškus darbus daro, tai toks ir vyras :flowers:

Mus gi reikia saugoti ir mylėti :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent aš taip ir manau , saugot ir mylėt o ne paskui žoliapjovę vaikščiot ir vynių įkalinėt jus esat sutvertos . Dar pervargsit ar naga nusilaušyt ,tadu pulsit depresijon , na ir kokia nauda bus iš jusų?Jokios . Tai vat mielosios, jeigu jūsų vyrai negali atlikt vyriškų darbų - kvieskite KAIMYNĄ :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors kita vertus vyras tai ne vinims kalti reikalingas :wacko:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nors kita vertus vyras tai ne vinims kalti reikalingas :wacko:

 

Pritariu.

Bet tuo pačiu norėčiau išgirsti tavo nuomonę kam vyras reikalingas?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu.

Bet tuo pačiu norėčiau išgirsti tavo nuomonę kam vyras reikalingas?

 

 

na man vyras pirma turi būti draugas labai geras (o kas yra geras draugas?) na, ir plius visa kita :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o su vyrais darosi va kas jie bobeja va :ps: o tiksliau vaikeja arba neisauga is vystiklu :sird: tik skirtumas nuo kudikio kad suauge kudikiai vietoj pieno geria alkoholi :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vat vat , vyriškėja :rolleyes: puol pačios vynį įsikalt į sieną, žolę pjaut ir t.t. O , kas mums vyrams beliek ? Tik ant sofkutes su alaus bokalu akytem mirgsėt.

 

Mano nuomone,šalia tikrai moteriškos moters kiekvienas vyras tampa vyrišku... O kai moteriai rūpi konstrukcija, o ne užpildymas,kai ji užsiima vyriškomis pareigomis, vyrui nebelieka, ką veikti, ir jis degraduoja...Pačios moterys kaltos, kad vyrams svarbus tapo TV, laikraštis ir alus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano nuomone,šalia tikrai moteriškos moters kiekvienas vyras tampa vyrišku... O kai moteriai rūpi konstrukcija, o ne užpildymas,kai ji užsiima vyriškomis pareigomis, vyrui nebelieka, ką veikti, ir jis degraduoja...Pačios moterys kaltos, kad vyrams svarbus tapo TV, laikraštis ir alus.

 

nu zinai geiste mano nuomone ir mano vyro nuomone tai jau mes nesutinkam su tavim. vyriskumas nepriklauso nuo moters moteriskumo ar gebejimo daryti vyriskus darbus. o vat motyvacijos ir iniciatyvos trukumas tai jau budingas vyrams aisku ne visiems. beje sie trukumai labai budingi mamyciukams, kai mamyte viska stengesi daryti ir spresti uz suneli. taigi ne moterys kaltos ,o motinos kurios aukleja vyrus istizeliais ir lepuleniais.

ko tiketis jai mama :rofi: visa gyvenima piena nuo lupu sluosto ir aiskina sunui kad visos moterys yra :wacko: llaime: tai taip ir suformuojamas poziuris.

mes nemanom kad reikia vadovautis sukiu ieskok moters ji visada kalta,. Visi yra kalti vienaip ar kitaip.

cia musu abieju su vyru nuomone. :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Berniukus ne motinos turėtų auklėti,o tėvai. Tada jie ir nebūtų ištižėliai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abu tėvai turėtų auklėti - nes jei nebus motinos auklėjimo, jie augs irgi ne tokie, kokie reik


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jaigu tevai lepsiai, tai ko gi jie gali ismokyti savo vaikus??? kai lepsiskumas keliauja is kartos i karta, na seimos modelis perduodamas jau suformuotas?? cia retorinis klausimas pamastymui.

tas pats liecia ir moteris bet tema apie vyrus :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lepšiškumas tikriausiai priklauso ne tik nuo tėvų, nors jie ko gero kokį 50 procentų sudaro. Bet dar ir tai kokią mokyklą lanko, kaip jis jaučiasi savo klasėje, kolidoriuje(didvyris, vierchas ar ne), kaio kieme ir daug kur. Jeigu vaika, lepšių vaikas, visą laiką elgsis ir bus ne su lepšiais vaikais tai ir pats užaugs nelepšis :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.