Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kas gi darosi su vyrais?

Rekomenduojami pranešimai

Jei norit sužinoti, kas darosi su vyrais, užsiregistruokit sexpazintys.lt ir pamatysit :victory:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei norit sužinoti, kas darosi su vyrais, užsiregistruokit sexpazintys.lt ir pamatysit :wub1:

nelabai suprantu kur rysis... :hihihi:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne visi vyrai tuose puslapiuose lankosi,

o jei yra tokie puslapiai, tai reiskia, kad ir merginu tokiu atsiranda.. :flowers:

taip kad, ne tik vyrai ten lankosi


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Matot cia kaip yra. Vyras nuolatos turi siekti moters, o moteris turi visad truputi palikti nezinojimo syda. Kai vyras VISISKAI viska gauna is moters ji buna nebeidomi, jam atsibosta, ko jam siekti jei viskas jau pasiekta?

ir kurioj gi moters vietoj tas sydas turetu buti poros santuokiniame gyvenime? :D Praktiniu pavyzdziu, prasom :victory: Nepykit, bet tai, ka cia paraset, yra taip knygiska, tokia sausa, turbut paciu vyru sugalvota, teorija, kad is tikro net nezinau kaip i tai reaguot ;) Seimyniniame gyvenime, ypac siais laikais, kai vyrai patys noriai dalyvauja gimdymuose, eina tevystes atostogu ir t.t., nebera jokiu paslapciu, ju ir nereikia. Tiesiog zmones arba prisitaiko buity prie visokiu zemisku dalyku, apsislifuoja kampus ir sugeba net kasdienej aplinkoj inest i savo santykius romantikos, kazkokiu nuotykiu, kurie abiems teiktu dziaugsma ir pasitenkinima, arba ne. Vat ir viskas. Viskas kur kas zemiskiau, nei jus cia bandet nupiest :) O kad aistra, tas pirminis svaigulys, kuri patiria tik susipazinusios poros, su metais priblesta, tai turbut visiskai normalu. Vieniems ir tiek uztenka, kiti skiriasi, treti, jei yra noro, iesko budu kaip ta aistros ugnele pakurstyt :wub1: Man siaip jau bjauroka buna girdet, kad moteris visuomet turi buti issipuscius, geros nuotaikos, kad tik neprarstu vyro susidomejimo ja. Gal ir labai stereotipiskai pasakysiu, bet mano galva, taip gali sakyti tik vyrai, kurie ne pirsto nepajudina buity arba tie, kurie turi prie saves isdabinta lelyte, kurios visas darbas - atrodyt graziai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:victory: Man siaip jau bjauroka buna girdet, kad moteris visuomet turi buti issipuscius, geros nuotaikos, kad tik neprarstu vyro susidomejimo ja.

 

Va va man irgi. Ypač juokinga būna tada kada vyrai verkia jog juos paliko "mylimos" moterys. O patys nesusimasto kad galbūt paliko todėl, kad vyra nebesirūpino savimi, nebuvo tokie kaip pačioj pradžioj draugystės. Apsileido, pamėgo tik sėdėjimą ant sofkės prieš teliką, arba paskutiniu metu ypač paplitusiu stereotipus prie kompo. Ir tokiais atvėjais vistiek būna žmona kalta, kad per daug stengėsi ir pritraukė kitų vyrų susidomėjimą ir kaip lengviausią pasakyti nusikurvino.

Ir dar, kažkodėl visada stereotipuose minima tik tai kad moteris turi saugoti šeima ir kurstyti jos židinį. O kur tada vyro pareigos?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nelabai suprantu kur rysis... :)

 

 

aš irgi nesuprtau, gal paaiškins mum kada nors Geiste?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va va man irgi. Ypač juokinga būna tada kada vyrai verkia jog juos paliko "mylimos" moterys. O patys nesusimasto kad galbūt paliko todėl, kad vyra nebesirūpino savimi, nebuvo tokie kaip pačioj pradžioj draugystės. Apsileido, pamėgo tik sėdėjimą ant sofkės prieš teliką, arba paskutiniu metu ypač paplitusiu stereotipus prie kompo. Ir tokiais atvėjais vistiek būna žmona kalta, kad per daug stengėsi ir pritraukė kitų vyrų susidomėjimą ir kaip lengviausią pasakyti nusikurvino.

Ir dar, kažkodėl visada stereotipuose minima tik tai kad moteris turi saugoti šeima ir kurstyti jos židinį. O kur tada vyro pareigos?

 

 

100 proc. pritariu merginoms. Man kaip tik gražiau, kai viskas natūralu, o ne kai esi lėlytė nuolatinė, na, aišku, jei nori būti amžinai išsipusčiusi, tai ir atatinkamo vyro reikia, kuriam tai svarbu.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va va man irgi. Ypač juokinga būna tada kada vyrai verkia jog juos paliko "mylimos" moterys. O patys nesusimasto kad galbūt paliko todėl, kad vyra nebesirūpino savimi, nebuvo tokie kaip pačioj pradžioj draugystės. Apsileido, pamėgo tik sėdėjimą ant sofkės prieš teliką, arba paskutiniu metu ypač paplitusiu stereotipus prie kompo. Ir tokiais atvėjais vistiek būna žmona kalta, kad per daug stengėsi ir pritraukė kitų vyrų susidomėjimą ir kaip lengviausią pasakyti nusikurvino.

Ir dar, kažkodėl visada stereotipuose minima tik tai kad moteris turi saugoti šeima ir kurstyti jos židinį. O kur tada vyro pareigos?

 

Vyro dabar (jie taip galvoja) tik pinigus namo nesti, bet jie nesusimasto, kad moterys irgi dirba uzdirba pinigus turi vaikais pasirupunti, namais ir dar aplink vyra sokineti.... o kad graziai atrodyti laiko sau nebelieka :D Todel as dabar ant tiek spjaunu ant visko, vyrui nebegaminu beveik, neokineju aplinkui, nores pats sau vakare ir arbatos ir sumustiniu pasidarys... anksciau buvo apskinetas, nuo galvos iki koju, o dabar man gyliai dzin, geriau savimi rupinsiuos ir vaiku nes nusibodo, as irgi dirbu... uzdirbu, turiu teise palepinti ir save ne tik aplink visus sokineti maista gaminti, skalbti ir namus tvarkyti

aš irgi nesuprtau, gal paaiškins mum kada nors Geiste?

Abejoju :victory:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.