Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kas gi darosi su vyrais?

Rekomenduojami pranešimai

Lepšiškumas tikriausiai priklauso ne tik nuo tėvų, nors jie ko gero kokį 50 procentų sudaro. Bet dar ir tai kokią mokyklą lanko, kaip jis jaučiasi savo klasėje, kolidoriuje(didvyris, vierchas ar ne), kaio kieme ir daug kur. Jeigu vaika, lepšių vaikas, visą laiką elgsis ir bus ne su lepšiais vaikais tai ir pats užaugs nelepšis :)

 

gerai skamba lepsis ne prie lepsiu ir bus baravykas :)

ner kolkas minciu kaip spresti si klausima :cocktail:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau isvada, kad lepsiu vaikai, bus ateityje irgi lepsiai, kad ir kaip jie stengtusi tai neigti.

Galiu pasakyt tik viena kad dar blogiau uz lepsius yra seno tevo sunus, cia tai isvis tragedija, kuo labiau sens tuo labiau skystes smegenes, nes genetika padaro savo ir nebutinai kokioj aplinkoi jis augs visvien gamta savo duokle pasiims.

 

Aisku niekas cia nesupras apie ka as kalbu, bet nesistengiu kazka irodyt tiesiog tokia isvada priejau analizuodama ne viena situacija. Matydama kaip dusta i sipulius zmoniu gyvenimai, kai jie laiku to nepripazysta.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mama viena karta uzdave toki klausimuka."Kam tas vyras reikalingas jei as pati vinis kalu,zole pjaunu,vyriskus darbus dazniausiai pasidarau ir aplamai viska beveik viena darau?" Mama pripazino, kad pati issilepino teva. :flowers: Nes reikdavo daug kartu prasyt kai reikdavo ka padaryt.Tai kai atsibosdavo zirzt pati pasidarydavo.

Na o as stengiuos vyrisku darbu namuos nedaryt.Net nagu nekisu....Kam velniai griebtu tada reikalingas isvis vyas butu?Kai prasau,jog padarytu kazka(pvz komodos stalciai krito lauk pastoviai,nes issiskete remai buvo.), tai turi zirzt illlgai.Kol galu gale paleidziu gerkle,einu klykaudama po namus visa diena.Padeda... :flowers: Sutvarko iskart neapsikentes.Iki kito karto...

Ziuriu kai draugas ko papraso iskart lekia,kai as prasau-turiu iiiiilgai zirst.

 

O ka jus laikote lepsiais? Ieskau zodziu kaip toki apibudint bet nerandu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Padariau isvada, kad lepsiu vaikai, bus ateityje irgi lepsiai, kad ir kaip jie stengtusi tai neigti.

Galiu pasakyt tik viena kad dar blogiau uz lepsius yra seno tevo sunus, cia tai isvis tragedija, kuo labiau sens tuo labiau skystes smegenes, nes genetika padaro savo ir nebutinai kokioj aplinkoi jis augs visvien gamta savo duokle pasiims.

dėl pirmojo teiginio visiškai su tavim sutinku. Manau, kad didžia dalim prie vyrų lepšių išauklėjimo prisideda jų motinos. Turiu labai aiškų pavyzdį - savo mamą ir brolį :). Na, brolis dar labai jaunas, gal dar kažkiek pasikeis, bet ir negaliu ant jo pykt už tai, kad mama visą laiką iki pilnametystės bėgiojo iš paskos "su šaukštu". O kiek dėl to su ja barėmės - beviltiška. Užtai aš stengiuosi auklėt savo bernus (na, kol kas tik vyrenįjį) taip, kaip anyta savo vienturtį sūnų, t.y., mano vyrą. Nesvarbu, kad vienturtėlis buvo, bet nelepinamas tikrai, moka absoliučiai viską, netgi siūt su siuvimo mašina (o aš nemoku :D), jau nekalbu apie visus namų ūkio ir vyriškus darbus.

 

Dėl antrojo teiginio, tai savo aplinkoj turiu porą pavyzdių, kur senų tėvų sūnūs yra labai puikūs vyrai - darbštus, labai savarankiški, ne tik kad ne lepšiai, bet tokių vyrų dar paieškot reikia. Tiesa, ten vienu atveju tėvai nors ir seni amžium, bet jų pažiūros ir auklėjimas labai pranokęs savo laikmetį, liberalus, kitaip sakant :)

 

O ka jus laikote lepsiais? Ieskau zodziu kaip toki apibudint bet nerandu :tongu:

na, pasakysiu taip, kad pagal mano senamadišką supratimą, moteris už vyro turi jaustis kaip už sienos. Jei to nėra, vadinasi, vyras lepšis. Deja, tokių vyrų pavyzdžių žinau apsčiai. Manau, kad šiuolaikiniai vyrai labai sėkmingai naudojasi tariama moterų emancipacija (kuri išlenda tik tada, kai vyrams tas naudinga), t.y., tuo, kad moteris irgi turi uždirbti pakankamai, be to, kad rūpinasi buitim ir vaikais. Standartinis tokių vyrų samprotavimas - norėjot lygybės, tai ir gavot :) (nu pavariau čia kaip kokia feministė ;) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dėl antrojo teiginio, tai savo aplinkoj turiu porą pavyzdių, kur senų tėvų sūnūs yra labai puikūs vyrai - darbštus, labai savarankiški, ne tik kad ne lepšiai, bet tokių vyrų dar paieškot reikia. Tiesa, ten vienu atveju tėvai nors ir seni amžium, bet jų pažiūros ir auklėjimas labai pranokęs savo laikmetį, liberalus, kitaip sakant :)

 

 

na, pasakysiu taip, kad pagal mano senamadišką supratimą, moteris už vyro turi jaustis kaip už sienos. Jei to nėra, vadinasi, vyras lepšis. Deja, tokių vyrų pavyzdžių žinau apsčiai. Manau, kad šiuolaikiniai vyrai labai sėkmingai naudojasi tariama moterų emancipacija (kuri išlenda tik tada, kai vyrams tas naudinga), t.y., tuo, kad moteris irgi turi uždirbti pakankamai, be to, kad rūpinasi buitim ir vaikais. Standartinis tokių vyrų samprotavimas - norėjot lygybės, tai ir gavot ;) (nu pavariau čia kaip kokia feministė :victory: )

 

na turejau uomeni, ne tai, :) visos tavo isvardintos savybes taip, jos buna, bet buna mastymo letumas, poziuris labai smetoniskas, pvz, "juk seniau buvo taip" budinga jau pagyvenusiems zmonems, nes jie nuolat dairosi atgal, nes priekyje jau mato tik dar gilesne senatve. O isskyrimu buvo ir bus :) visur pasitaiko islygu, bet jos juk tik islygos :)

 

nu o del antra tai visai ne kaip feministe pavarei ten. beje vyrai feminstem pavadino kitaip mastancias del to kad sumenkintu, pazemintu.

zodiu ne ta melodija svilpauki moterie - tu feministe.

Del lygybes tai moterys norejo viena, o joms buvo primesta kita . Nes vyrai nepakencia konkurencijos ir juo labiau , ju manymu nevertu vadintis zmogumi.

 

seip as nesivarginu irodineti kas pries ka pranasesnis, tiesiog gyvenimas sudelioja taip kaip reikia :D :D

 

Aisku man daug kas nepritars, to ir nesitikiu :) , bet nesistengiu buti tipine besiplesancia moterim, kuri augina vaikus, eina i darba, tvarko namus ir dar pasiryzusi tolimesnimes zygiams. Ir dar dauguma moteru neigia tai kad yra daugefunkciniai aparatai, jai joms tai pasakai :D ir daznai mano pacios drauges bando man aiskinti, kad kokia as neteisi, kad as nemyliu savo vyro, juo nesirupinu. Visada nusijuokiu i tokius pasizodziavimus, ir jai ta diena as tvarkausi, tai man nusisvilpt, ka dar reikia padaryti. KAi pradejau mokytis, vyrui trumpai ir aiskiai pasakiau, kad nesiplesysiu ir neisiu i darba, o tik mokysiuos, juolab jokiu vaiku. KIta vertus paaiskinau, kad jai eisiu i darba, tai nereiskia, kad gryzusi is darbo begsiu tvarkyti namu ar daryti jam maista.

Aisku negalvokit, kad mano namai tai voru buveine, ar abu sedim alkani, taip nera, abu ir skalbiam ir valgyt darom kartu ir namus tvarkom.

 

Spekit ar mano vyra buvo suzavetas is pat pradziu sita tvarke, - aisku, kad ne, bet pasiuliau tuomet susirasti kita, jai nori. Aisku, jis paburba, bet visvien yra taip kaip man reikia.

 

Na visdelto nugalejo sveikas protas ir darbai bendri. O as zmona, o ne indaplove, ar skalbeja . O vaikai atsiras tik tuomet kai jis bus pasirenges atsakomybe dalintis per pus. Zodziu kai yra noras lygybe yra normali busena ir netraktuojama kitaip.

 

:D :D kazkada mano viena tetule pasake, kad "vyras kaip baldas,kuri reikia priziureti ir saugoti " oi kaip as juokiausi ir jai atsakiau, kad "mano vyras toks nebus, kad po darbo kojas uzvertes gersalu, o as kaip vovere begiosiu jam patarnauti", ji tada palingavo galva ir atsake, kad isimylesiu ir darysiu kaip ir visos, busiu tarnaite", bet deja jos zodziai nepasitvirtino, taip neatsitiko :D :lol: :lol: , ne visosm is meiles smegeneles skysteja. :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir prirasiau, tai apie ka ten mes apie lepsius :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu ir prirasiau, tai apie ka ten mes apie lepsius :flowers:

gerai gerai cia prirasei, ziuriu, visai smagiai mes cia i viena duda puciam :flowers:

 

kalbant apie darbu pasidalinima seimoje, tai manau, kad labai svarbu neuzsileist is pat pradziu. Blogai, kai merginos pries istekedamos nori atrodyt geresnes, lepina tuos savo busimuosius jaunikaicius, o paskui pradeda elgtis taip kaip is tiesu masto ir jauciasi. Tada ir kyla nesusipratimai ir nesutarimai. Manau, reikia is pat pradziu, dar pries kuriant seima, duot aiskiai suprast, ko nori tu pati, jei vyras myli ir gerbia, tai susitaikys net su nedideliais kaprizais (kaip ir tu su jo) :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gerai gerai cia prirasei, ziuriu, visai smagiai mes cia i viena duda puciam :lol:

 

kalbant apie darbu pasidalinima seimoje, tai manau, kad labai svarbu neuzsileist is pat pradziu. Blogai, kai merginos pries istekedamos nori atrodyt geresnes, lepina tuos savo busimuosius jaunikaicius, o paskui pradeda elgtis taip kaip is tiesu masto ir jauciasi. Tada ir kyla nesusipratimai ir nesutarimai. Manau, reikia is pat pradziu, dar pries kuriant seima, duot aiskiai suprast, ko nori tu pati, jei vyras myli ir gerbia, tai susitaikys net su nedideliais kaprizais (kaip ir tu su jo) :)

o tai kur pust, negi i svetima :lol:

 

nu nepavadinciau as noro buti laiminga, ne tik kaip pono zmona, o kaip visaverte asmenybe, moteris, mazais kaprizais. : :rolleyes:

As gal sakyciau kiekvienas turi apsispresti ko jam reikia is gyvenimo kartu. :coffee:

KAip pavyzdys. vyras veda jo manymu puikia moteri, tokia idomia, tokia gyva, paprasta, linksma ir panasiai ir po vestuviu ta karaliene nori pelene paversti, o ne atvirksciai. GAl sakyciau jai reikia vyrui pelenes tai tegul veda tikra pelene, jam tada tiks, bet ne veda karaliene, o nori kad ji taptu pelene.TAi kur cia tada logika, kai is gersnio daroma prastesnis.

Ir kur moteru protas, kad jos tampa tom pelenem savo noru, o paskui skundziais kaip jom blogai, kad ju nevertina. na jai tavo kalbos sukasi tik apie buiti tai tada gal jau ir nebeidomu pasidaro vyrui, jis ieko kur idomiau. Ne esme stengtis itikti, o is pat pradzuiu neprarasti saves, paskui nereikes kurti to is naujo. :kadaryt:

GAl tema pervadint, kad darosi su moterim ?:lol: :lol:

 

Nu cia mes su vyru diskutavom tuo klausimau kokia 30 min, isvada ir aprasiau :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot cia kaip yra. Vyras nuolatos turi siekti moters, o moteris turi visad truputi palikti nezinojimo syda. Kai vyras VISISKAI viska gauna is moters ji buna nebeidomi, jam atsibosta, ko jam siekti jei viskas jau pasiekta? Jis jau jus turi, jis zino, kad neiseisit, zino, kad gaus visad sekso, jis viska zino, nes viska iki siol gauna. Daznai poros skundziasi isbleso tas ir anas, nes nesistengia del santykiu, oi jis atsalo, oi ji manes nesiklauso.

 

Beto kodel yra mazai "tikru" vyru, nes jie bijo priimti sprendimus ir suklsyti, o paskui klausytis litanijos, kad blogai pasirinko ir t.t. Todel ir klausia jusu nuomones. Na bet as tikiu, kad ateis metas ir tie "bailesni" nebebus tokie, priims sprendimus negalvodami, kas bus jei jai nepatiks ar kazkas atsitiks .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet galų gale ir moteris pradeda nebesistengti kada žino jog yra geidžiama, jog tas vyras yra TIK jos, tai dėl ko jai ir stengtis?

Juk tik JIS manto ją ryte užtinusią, be makiažo, arba nuogą su visais pliusais ir minusais.

 

čia slidus dalykas, kiekvienas turi stengtis, bet kažkodėl labai lengva ranka yra nurašomą ant moterų, jog jos nebepalieka vyrui paslapties.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.