Pereiti prie turinio
Deimante

Celiulitui - NE !!!

Ar pas jus yra celiulitas?  

23 nariai prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip ir dar koks!
      9
    • Yra tačiau nedidelis
      12
    • Nėra ir nebuvo
      2
    • Aš jo atsikračiau
      0


Rekomenduojami pranešimai

As dabar naudoju AVON krema nuo celiulito.

Bet geriausis dalykas, kuris man labiause padejo sumazint celiulita, tai specialus sepetis (masazinis) :pack2_thumbup[1]:

Na ir po kiek laiko taip jau aktyviai masa?uojant pasimat? rezultatas?Turiu ir a? ?i? problem?, :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir naudojau anksciau avon krema nuo celiulito ir tikrai padejo-matesi labai ryskus pokyciai.va dabar reik vel pradeti naudoti-tik tinginiukas uzpuole tepliotis :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas isbandet LOREAL krema nuo celiulito?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kas isbandet LOREAL krema nuo celiulito?

dar nebandziau,bet vis galvoju apie ji.....bijau kad isleisiu tokius pinigus,o efekto nebus....ziani kaip sakoma mokam pinigus ne uz kokybe,o uz firmos pavadinima...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kam idomu tai top shope sortukai su kapsule dabar yra tik 15lt ( tipo naikina celiulita) tiesa su dydziai tai ne kas, tik L XL IR XXL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jei kam idomu tai top shope sortukai su kapsule dabar yra tik 15lt ( tipo naikina celiulita) tiesa su dydziai tai ne kas, tik L XL IR XXL

 

O kas čia per šortukai? Ką jie daro?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kas čia per šortukai? Ką jie daro?

tipo reikia juos deveti ir jie ten kazkaip veikia ir mazina celiulita. tiesa ar mitas nzn, pabandysiu pasakysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kas isbandet LOREAL krema nuo celiulito?

aš dabar tepliojuos šituo, buvau gavusi dovanų, bet kol kas dar per trumpai naudoju, kad galėčiau pasakyti, ar nors kiek veiksmingas. Kai panaudosiu ilgiau, būtinai parašysiu atsiliepimus :( Tiesa, stengiuos ne tik kremu teptis, bet ir kaskart duše gerai išmasažuoti problemines vietas, taip pat dar naudoju L'Irene anticeliulitinį šveitiklį :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu vakumine taure , man tai ji :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man niekas neirodys,kad gali kas nors padeti,kai jau YRA celiulitas-ne tas,kur per prievarta suznybus isryskeja dvi duobutes...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turiu vakumine taure , man tai ji :mirksiukas:

va sita dalyka ir as noriu isigyti :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na man niekas neirodys,kad gali kas nors padeti,kai jau YRA celiulitas-ne tas,kur per prievarta suznybus isryskeja dvi duobutes...

Zmonike, iš gilesnių sluoksnių visiškai panaikinti celiulitą gal ir neįmanoma, bet juk mums svarbiausia, kad jo nesimatytų (arba jis būtų labai nepastebimas) odos paviršiuje, ar ne? O tam tikrai yra nemažai priemonių ir kai kurios iš jų gana veiksmingos :rolleyes: Aš, pvz., buvau įsitikinusi, kad strijų panaikinti neįmanoma, bet po pirmojo gimdymo, kai ėmiau vienu metu gyventi labai aktyvų gyvenimo būdą, gyvenau šiltuose kraštuose, maudžiausi sūrioje jūroje (manau, kad ir tai turėjo kažkiek įtakos), strijų visiškai nebeliko (na, gal ir liko, bet jos tapo visiškai nebematomos). Aišku, norint gerai atrodyti, būtinai reikia valios ir pastangų, nes jei, pvz., sportuosi, bet pasportavusi kaskart išgersi kolos buteliuką, tai kaži, ar tas sportas turės kokios realios naudos :flowers: (čia kalbu bendrai, netaikau tau asmeniškai :mirksiukas: )

 

Mergaitės, o kas čia per taurė, gal galima šiek tiek plačiau? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.