Pereiti prie turinio
haski

Ką padarytumėt moteriai/vyrui su kuriuo ...

Rekomenduojami pranešimai

Kaip pasielgtumet? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada maniau, kad jei užtikčiau draugą/vyrą su kita, abejingai į juos pažiūrėčiau ir išeičiau. Bet kartą patekau į tokį nesusipratimą, kai galvojau, kad mano draugas aikštelėje prie jūros su kita tą akimirką, kai tai sužinojau, mintys iš karto nupiešė vaizdą, kaip aš artėju prie jo mašinos ir kai toks pyktis begalinis, kad tikrai nebūtų išėję ramiai ir abejingai nueiti, kaip anksčiau galvojau kai nesi patekęs į šitokią situaciją, negali žmogus prognozuoti savo elgesio, nes tikrai protas aptemsta, taigi kažin ar įmanama pasakyti, ką daryčiau :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Juk ta mergina, visai nekalta. Kaltinčiau tik saviškį...Juk jis nusuko į kairę, o su kuo juk ne esmė.

Ir tikrai nesižeminčiau, draskydama, mušdama ar raudama plaukus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pritariu Indres pamastimams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kai pyktis apima, tikrai ne apie tai galvoji, kuris kaltas, kuris ne

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ir tikrai nesi?emineiau, draskydama, mu?dama ar raudama plaukus...

Ir aš taip manau kam liet ašaras dėl neverto žmogaus , o kas jų vertas niekada nepravirkdys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

bent jau mano savijauta butu tikrai nekokia, jauciu apsalus stoveciau, kojos linktu, atrodytu lyg visas pasaulis slysta is po koju ir nesuvokciau kas dedasi...

sunkoka prognozuot kas butu toliau, bet jauciu tai butu pirmas kartas kuomet viska spresciau netyledama ir nelaukdama kol jis ims kalbint, bet pati issakydama kaip ji branginau o jis sitaip pasielge... pazistant saviski apeliacija i sazine butu jam didziausia bausme...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as taip pat manau,kad ta mergina ,kuri isduotu butu nekalta .todel nekaltinciau jos ir nepylciau.nors sioki ar toki pykti tikrai ant jos jausciau.

na tikrai labai supykciau nebent ant savo geriausios drauges jei ji taip pasielgtu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
as taip pat manau,kad ta mergina ,kuri isduotu butu nekalta .todel nekaltinciau jos ir nepylciau.nors sioki ar toki pykti tikrai ant jos jausciau.

na tikrai labai supykciau nebent ant savo geriausios drauges jei ji taip pasielgtu

nemanau, kalti abu, tiek jis tiek ji :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gal ziurint kokiais atvejais.jai pavyzdziui vaikinas nepasake tai kitai merginai,kad jau turi kita megina ..tai ji neturetu buti kalta.aisku jei ji zinojo tai tada jau abu kalti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na aš manu, kad nebukiau tokia supratinga.. jei ja pamatyčiau valandos bėgį po sužinojimo apie jos egzistavimą...butu labai blogai ir nesvarbu ar ji kalta ar ne, nes jau labai didele karstamose esu... o jei turėčiau laiko, pagalvočiau turbūt nuspręsčiau teisingausiai.. jei ji nekalta ir nieko nežinojo apie mane.. pasiūlyčiau mūsų brangiajam padaryt mažą staigmenėlę ir gerai pakaitint jam sėdynę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Na aš manu, kad nebukiau tokia supratinga.. jei ja pamatyčiau valandos bėgį po sužinojimo apie jos egzistavimą...butu labai blogai ir nesvarbu ar ji kalta ar ne, nes jau labai didele karstamose esu... o jei turėčiau laiko, pagalvočiau turbūt nuspręsčiau teisingausiai.. jei ji nekalta ir nieko nežinojo apie mane.. pasiūlyčiau mūsų brangiajam padaryt mažą staigmenėlę ir gerai pakaitint jam sėdynę.

labai gerai darytum :cray: o ta staigmenele tai butu pati tinkamiausia :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.