Pereiti prie turinio
haski

Ką padarytumėt moteriai/vyrui su kuriuo ...

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau kaip jūs, bet aš tikiu, kad galėčiau taip padaryti. Ne dėl keršto, o dėl to, kad labai jau idomu kaip gi sureaguotų jo meilužė ir jis pats tuo momentu. Aišku, sexso tai tikriausiai nebūtų. Na nejau gi nei viena nenorėtų jų abiejų reakcijos pamatyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaiciau visos temos, bet nenumanau, kodel tureciau kazka daryti zmogui, kuris man nieko blogo nepadare?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tokioje sitaucijoje buvau pati atsidurusi. Griztu namo, o mano lovoje guli vyras ir jo meiluze. Pirma ka pagalvojau, kad sapnuoju, po to suemiau save i rankas, pasisveikinau, pasiuliau kavos ir atnesiau saviskiui kelnes, kad nuogas nevaiksciotu. Ir tai buvo paskutinis lasas musu gyvenime.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As tokioje sitaucijoje buvau pati atsidurusi. Griztu namo, o mano lovoje guli vyras ir jo meiluze. Pirma ka pagalvojau, kad sapnuoju, po to suemiau save i rankas, pasisveikinau, pasiuliau kavos ir atnesiau saviskiui kelnes, kad nuogas nevaiksciotu. Ir tai buvo paskutinis lasas musu gyvenime.

wow....

zaviuosi tokiu tavo ryztu....

ir tokioj situacijoj sugebek taip ramiai reguot...

saunuole! :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
wow....

zaviuosi tokiu tavo ryztu....

ir tokioj situacijoj sugebek taip ramiai reguot...

saunuole!  :whistling:

 

 

jei tai butu buves pirmas jo kartas, gal ir nebuciau taip pasielgusi, bet kai zinojau apie jo "zygius" tai nebuvo didelis sokas.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ledi_x ,na nors ir ne pirma karta girdejaiapie jo "zygius" vistiek regavai labai ramiai.o tai labai pagirtina.maza moteru ,kurios butu butent taip pasielgusios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ledi_x ,na nors ir ne pirma karta girdejaiapie jo "zygius" vistiek regavai labai ramiai.o tai labai pagirtina.maza moteru ,kurios butu butent taip pasielgusios

zinai, kai zmogui nebejauti jokiu jausmu, nera taip baisu ir tokius vaizdus matyti. :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinai, kai zmogui nebejauti jokiu jausmu, nera taip baisu ir tokius vaizdus matyti. :)

 

na gal ir taip..jei visai nieko nejauti,tai gal tada ir lengva...

bet seip pvz as manau ,kad negaleciau vistiek susitvardyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na gal ir taip..jei visai nieko nejauti,tai gal tada ir lengva...

bet seip pvz as manau ,kad negaleciau vistiek susitvardyt

galetum ir neabejok savim niekada...pasitikejimas savimi labai daug duoda.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As tokioje sitaucijoje buvau pati atsidurusi. Griztu namo, o mano lovoje guli vyras ir jo meiluze. Pirma ka pagalvojau, kad sapnuoju, po to suemiau save i rankas, pasisveikinau, pasiuliau kavos ir atnesiau saviskiui kelnes, kad nuogas nevaiksciotu. Ir tai buvo paskutinis lasas musu gyvenime.

 

 

Ledi_x, žinojau ir jutau kad esi labai stipri moteris, bet kad tiek . Na nebelieka nieko pridėt tik kaip ŠAUNUOLĖ :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui, manau, kad visos moterys turi tos stiprybes, tik nenori pripazinti. Pakliutumete i ekstremalia situacija ir pamatytumete kiek turite tos stiprybes :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.