Pereiti prie turinio
haski

Ką padarytumėt moteriai/vyrui su kuriuo ...

Rekomenduojami pranešimai

Kai i tokia situacija pakliuvau, tai reakcija buvo atvirkstine, tiesiog nuvaziavau su ja pasikalbeti.

 

Dabar tikrai zinau, kad toliau apsimesciau, jog nieko nezinau ir tapciau jos geriausia drauge  :blink:

 

As tikriausiai daryciau panasiai, nors apie tapima draugemis nezinau :grin: galbut butu sunkoka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As tikriausiai daryciau panasiai, nors apie tapima draugemis nezinau  :grin:  galbut butu sunkoka  :grin:

 

 

tai kaip tada tu darytum,negi butu lengva tileti ir apsimetineti,kad nieko nezinai ? :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką čia gali bedaryti. vistiek nieko nepakeisi :blink:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na o prie ko ta mergina būtų? Kad ir žino apie tavo egzistavima, kas iš to??? Tai tik pažeminą tą išduotą pusę ir viskas... Man pvz tikrai giliai būtų dzin, jeigu aš įsimylėčiau vyrą be proto, jo antroji pusė :huh:

Išdavystė tai dviejų žmonių dalykas, bet ne to trečiojo, o POROS. Vieno kad neatlaikes kažkokių sunkumų nusuka į kairę, kito kad kažką daro blogai, kad atrąjai pusei reik dairytis kitos/kito...

Va taip va, čia kalbu iš savo patirties, o ne svarstydama kaip galbūt daryčiau...

nesupyk tik, bet va tarkim tokiu merginu kaip tu as nesuprantu :hm: zino kad nelaisvas o vistiek jei nori lepa i lova :o :rolleyes:

 

Aš tikrai nedraskyčiau akių,neraučiau plaukų ir nesamdyčiau "kilerio"merginai(moteriai )nudėti.Man tai žema.O kitas dalykas-mane išdavė ne ji,o mano vyras...

Yra anekdotas,kurio esmė:reikia nudėti vyrą (ar žmoną),nes jei nudėsi meilužę(meilužį),jos(jo) vietoje atsiras kita(kitas).Kam vargti be reikalo?... :hm:

gerai pasakyta :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meilėj sexe ir kare- taisyklių nėra.

Ir aš pabrėžiau kad jeigu žiauriai įsimylėčiau, bet tai nereiškia kad aš taip darau :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aa, as jau buvau matyt pradejus kad taip darai... :) :geda::geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai kaip tada tu darytum,negi butu lengva tileti ir apsimetineti,kad nieko nezinai ? :)

 

 

Galbut bandyciau pakalbeti su saviskiu panasia tema ir bandyti kazkaip jo sazine prikelti, kad prisipazintu pats, o jei nepavyktu, tuomet priklausytu nuo situacijos, arba bandyciau laukti ir siek tiek stebeti, ar situacija keiciasi tarp abieju, arba gal tiesiai isrezciau viska i akis...o kalbetis su kita mergina nemanau, kad butu verta, nes tai lyg ir nusizeminimas :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su vyru pasikalbam apie viską. Tai kai jis paklausė ką aš daryčiau jei jį rasčiau lovoje su kita, tai aš jam ir atsakiau: žinai brangusis, tikriausiai prie jūsų prisijungčiau. Tai jis net amo neteko. O iš tikrųjų, ką gali žinoti kokie jausmai tuo metu tave užplūs ir ką tu tuo metu iškrėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra už ką Kicule ir Nicole! Manau, kad ne viena vyrioką toks atsakymas išverstų iš klumpių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu.geras atsakymas musia :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu .. bet kazin ar taip pasakyciau ar padaryciau pati :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.