Pereiti prie turinio
zmonike

Vardas savo vaikui

Rekomenduojami pranešimai

ir laikysi paslapti :super:

 

Jo :D nu ne paslpati bet lai lieka dar tie vardukai tik mintyse. Berniukiškas tai niekuom neįpatingas, paprastas lietuviškas vardas, o mergytės biškį jau toks įdomesnis, bet aš jį susapnavau :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet aš jį susapnavau :rolleyes:

kaip fainai :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kaip fainai :super:

 

Aš vis kam nors vardus susapnuoju, šunė mano irgi vardą gavo iš sapnų :D :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as savo antram lialiui vis dar is dveju renkuosiu :hm:

Vienu momentu buvau lik ir apsisprendus,bet dabar vis pamatau dar :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as savo antram lialiui vis dar is dveju renkuosiu :hm:

Vienu momentu buvau lik ir apsisprendus,bet dabar vis pamatau dar :mirksiukas:

 

Na tai pasakyk ir mūm vardelius, gal mes padėsim. Nors vardas toks dalykas kad tikrai tikrai tau turi patikti tada ir leliui tiks.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip su savuoju buvom nusprende jei mergaite bus Vanesa , sis vardas man labai patyiko , bet poto nuomone pasikeite :super: tada zadejau duoti Kamile , bet kaip vaikinas paisule Enrikos varda buvo abejoniu , bet poro pasirasiau , nes as tokiu tik viena zinau :geda:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimkom kartu su vyro, na dar buvo daug kurie norejo prisideti. Bet num uztko ir savu minciu.

Mano vardas Regina, vyro Ramunas, o dukrytes Rugile, pavarde taip pat is R

Tai vat kaip mes rinkom esam "R" seimynele :super:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Rimkom kartu su vyro, na dar buvo daug kurie norejo prisideti. Bet num uztko ir savu minciu.

Mano vardas Regina, vyro Ramunas, o dukrytes Rugile, pavarde taip pat is R

Tai vat kaip mes rinkom esam "R" seimynele :hm:

musu panasiai , amno viktorija , vyro Vaidas , o ir vaikui norejome ir V raides isrinkti bet nebuvo patinkanciu :hm: tai neisejo musu savojone but vsiems su V :victory:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
musu panasiai , amno viktorija , vyro Vaidas , o ir vaikui norejome ir V raides isrinkti bet nebuvo patinkanciu :hm: tai neisejo musu savojone but vsiems su V :hm:

 

na va kaip gaila kad taip neisejo


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo pat nestumo buvau isitikinusi, kad bus berniukas ir varda rinkom berniukui, o siaip varda isrinko vyras, as nebuvau girdejusi tokio vardo ir kai jis man pasake nekilo jokiu minciu apie kita, jis man is karto lipo, ir dabar labai dziaugiuosi, kad jo toks vardas, tikiuosi ir jis nesigailes uzaiges, kad taip mes ji pavadinom ARMINU :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nuo pat nestumo buvau isitikinusi, kad bus berniukas ir varda rinkom berniukui, o siaip varda isrinko vyras, as nebuvau girdejusi tokio vardo ir kai jis man pasake nekilo jokiu minciu apie kita, jis man is karto lipo, ir dabar labai dziaugiuosi, kad jo toks vardas, tikiuosi ir jis nesigailes uzaiges, kad taip mes ji pavadinom ARMINU :D

 

 

Arminas ir man labai grazus vardas , jei buciau turejusi berniuka irgi buciau norejusi tokio vardo bet nebutume deje , nes draugu vaikutis su tokiu pat varduku :geda:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as net neisivaizduoju kol kas juokio vardo berniukui :D :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.