Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar močiutės turi auginti anūkus?

Rekomenduojami pranešimai

as taip pat viena su vyru auginame mazule nuo pat gimimo be niekeno pagalbos.ir nuo to laiko niekur su vyru nebuvome dviese iseje ar pabuve.tai tikrai yra sunku,mano tevai bei mano vyro nera mate gyvos mazules tik nuotraukose.jie patys kratosi kaip kad nori kad mes arciau gyventume ir mazule butu visa laika prie ju.bet taip nera!!!todel manau kad mociute jeigu nori tai gali auginti savo anukus.kaip mano mama sako kitame pasaulyje pailsesime,o kol turime galimybe dziaugtis vaikais ir anukais tai poilsis atidedamas :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tėvai turi augint savo vaikus. O seneliai truputį padėt...


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip manot?

 

 

manau, kad neturi to daryti. Ir aš pati jei turėčiau vaikų, tai norėčiau auginti juos pati su vyru, o ne kad tai darytų mano mama ar jo. Jos gali su vaikais žaisti, paauklėti, būti, bet auginti ne ne, kam tada juos gimdom MES, jei atsakomybę permetam kažkam.

 

Plius, į anūkus žiūrima kitaip nei į nuosavus vaikus.

Ir dar matau karts nuo karto tokią močiutę, kuri augina anūką. man jo nežmoniškai gaila, gadina vaiką, ir tiek, Jau anas paaugęs kaip reikalas, jau beveik ne vaikas, kaip sakoma, o ana jo ne per žingsnį patalogiškai nepaleidžia. Net į kiemą žaisti eina, bando draugus pakeisti. Vargšas vaikas


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir mamų yra tokių, kurios vaiko nuo savo sijono niekaip negali paleisti ;)

Pvz., skaičiau viename forume, kaip viena mama rašė, kad ji vis žiūri pro langą, kai jos vienuolikmetis kieme žaidžia. Jai labai rūpi, kad jam kas nors neatsitiktų... O dar jis su mergaite draugauti ėmė- tragedija visiška :lol:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo ir mamų tokių daug.. Bet čia gi tragedija


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as taip pat viena su vyru auginame mazule nuo pat gimimo be niekeno pagalbos.ir nuo to laiko niekur su vyru nebuvome dviese iseje ar pabuve.tai tikrai yra sunku,mano tevai bei mano vyro nera mate gyvos mazules tik nuotraukose.jie patys kratosi kaip kad nori kad mes arciau gyventume ir mazule butu visa laika prie ju.bet taip nera!!!todel manau kad mociute jeigu nori tai gali auginti savo anukus.kaip mano mama sako kitame pasaulyje pailsesime,o kol turime galimybe dziaugtis vaikais ir anukais tai poilsis atidedamas :pack2_thumbup[1]:

cia turejau omeny ne auginima visa laika- ne ta, kad motina pgimdo ir atiduoda vaika mociutei. turejau omeny, kad tik aukleti, priziureti, kartais pabuti su vaikuciu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad retkarčiais pabūti su anūkais tikrai nepakenktų, bet kad pastoviai žiūrėtų na tai tikrai nežinau, tėvai juk irgi dirba jiems taip pat savaitgaliais reikia pailsėti, ir nereiškia kad jie dar ir anūkus turi saugoti.

mano mamos draugė viena pastoviai kiekvieną savaitgalį žiūri savo du anūkus, dūkra jai atneša ir viskas, ji vargšė moteriškė net išeiti pas draugus negali, o dūkra sako močiūtė privalo žiūrėti mano vaikus, man reikia pailsėti, o močiutei tai nereikia po darbo pailsėti?:flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes vaikus auginam patys,tiksliau as auginu,nes vyra matau tik savaitagaliais ir tai dazniausiai tik para laiko per savaite iseina. bet labai dziaugiuosi kad mano tevai tam paciam mieste gyvena.nes susirgus vaikams nezinau ka daryciau,arba kai reik isvaziuot kur,tai paima po darzo jei nespeju grist.kartais pabuna,kai norim nuvaziuot kur toliau apsipirkt.bet siaip kad but visa diena,tai labaai nenori seneliai.kartais pavydas ima kai prisiskaitai kaip seneliai su anukais uzsiima ir kiek buna.su vyru vakarais niekur nesam kartu iseje.sestadieni ejau as viena su draugem,sekmadinei maniskis ismove pas draugu.nervina toks gyvenimas bet ka darysi.uztat seneliai pagelbeja kai tik reikia. :dance:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu budu mociutes neturi auginti anuku, tevai patys turi ir auginti ir aukleti, nes kai mociutes juos augina tai jie gyvena dabartim, o ne ateitim.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu budu seneliai neturi auginti savo anukeliu- tai turi daryti tik tevai. mociutes gali priziureti kai padetis be iseities ir kai is tikruju reikia kur islekti ar panasiai, bet neturi auginti, aukleti. mano nuomone pasikeite,kai mes pradejome dazniau skraidyti i LT ir kai seneliai pradejo per daug kistis i vaiko auklejima, priziurejima ir t.t. zinoma-is noro kad butu geriau....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,,,niu taip...ne tam vaikai daromi, kad diedukai augintų,,,tam yra tėvystė, ir vaikai turi augtį su tėveliais....

Juk taip gera, kai vakare vaikai ateina, apsikabina, prisiglaudžia....Visos dienos problemos atsileidžia,... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip taip etaruj viskas nublesta kaip vaikutis atbeges pabuciuoja tvae is niekur nieko.....

o priziureti padeti kartais zinoma kad gali......juk ir mes kaimukuose pas mociutes atostogaudavome.... :mirksiukas:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.