Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar močiutės turi auginti anūkus?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

As esu pries - tai tevu pareiga :geda: as pati issiverciau be tevu pagalbos ir visai neturiu jokio noro augint anukus :geda tik kartais ne viskas nuo musu noru priklauso :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi tos pacios nuomones. Manau , kad nereiketu deti daug vilciu i mociutes. :susigedes: Jos nusipelno ramybes uzauginusios savo vaikus. Nebent pacios labai noretu. Pazystu ir tokiu , kurioms anukai namuose didziausias dziaugsmas. :) :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia pritarsiu Airin66, kad cia vis delto tevu pareiga :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auginti vaikus-tai tevo pareiga.O moeiueio pareiga-retkareiai pasid?iaugti anukais ir leisti teveliams linksmai praleisti laika be vaikueio.Ai?ku, teveliai neturi tuo piknaud?iauti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mes kiekviena vasara su broliu praleisdavom pas mociute, ir ne tik mes, dar ir puseseres! Pas mociute pilnas namas vaiku budavo, bet ji pati prasydavo, kad teveliai mus visus paliktu vasarai! Tiesa pasakius tai ir yra mano geriausi prisiminimai vaikystes :lol: Mociute tiek man artima, kiap antra mama :rolleyes:

Pati as savo vaikeli augynu pati , ta prasme su vyru! :huh: Mano tevai gyvena labai toli, vyro tevai Alytuje, tai mes cia esam vieni!

bet pagalvojus kad nuo dukrytes gimimo mes dar neesam niekur isvis buve kartu, tai :) jau stogas vaziuoja, prasiblaskyt norisi! ir tada pagalvoji, kaip butu faina kad nors vieni is teveliu gyventu arciau, kad nors retkarciais galetu priziuret anuke :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes savo dukra du savaitgalius buvom palik? vyro mamai, nes ji labai pra?e. O sunus nema?ai laiko praleid?ia pas moeiut? vasara. Ir ?ia vasara planuojam, kad jie bus Marijampolej. Ten nera kompiuterio ir kabelines TV. Vienu ?od?iu- tikros atostogos. Bet jie jau paaug? ir moeiutei padeda. Su jais rupeseio nedaug.

Man vaikus padeda auginti aukles, o ne moeiutes. Moeiutes gyvena savo gyvenima. Abi dar tebedirba.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi manau, kad auginti neturi, bet kada ne kada priziureti ar paaukleti gali. Cia kalbu apie savo tevelius. Nzn kaip bus su uosviais :) Nors jie nuostabus zmones.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atsiranda anūkų, kartais uosviai pasikeičia...Pradeda kistis, aiskinti, kad nemoki vaiko auginti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti, bet is savo uosviu niekad nesu isgirdusi nei puse zodzio, net kai darem vestuves, ieskom nama, ir kitais reikalais. Daugiau kistusi vyro mociute, nes ji boba su ......... . :laugh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na muso moeiutes irgi abidirbaneios.... :mirksiukas: bet anukeles pra?o kiekviena savaitgala :geda ...na o mes labai nesispyriojam :schmoll: va vis proga kur nors i?lekti buna tik dviese :) o ?iaip tai jo auginti vaikus - tevo pareiga :wink:


klein5.gif98030.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ziurint kaip auginti... ta prasme kaip kas ta augunima supranta...

nes jei karts nuo karto aplanko ar padaboja, tai as nematau nieko blogo :)

 

Added:

Kai atsiranda anuko, kartais uosviai pasikeieia...Pradeda kistis, aiskinti, kad nemoki vaiko auginti...

tikiuosi kai as turesiu savu vaikuciu man tokiu problemu neiskils....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.