Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar močiutės turi auginti anūkus?

Rekomenduojami pranešimai

?ioje temoje klausiama apie auginima- tai yra buvima su anukais nuolat.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
?ioje temoje klausiama apie auginima- tai yra buvima su anukais nuolat.

tai jei mociute gyvena kartu su seima, tai sunkiai isvengiama, kad ji neaugins tu savo anukeliu....

o siaip tai nemanau, kad turetu :ma:

padet, patart, paaukleti kartais (nors paprastai tos mociutes ne tiek tuos vaikus aukleja, kiek lepina) ar jei reikia ka pamokint, tai taip, bet vaikuti augintis - mamytes darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip manot?

 

Manau, kad tikrai tueto auginime ir auklejime dalyvauti ir moeiutes, ir dedukai, jei tik yra galimybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad moeiutes tureto auginti anukus ar dalyvauti jo auginime. Kai jie augino savo vaikus buvo kiti laikai ir priemones, o dabar kiti laikai. Ai?ku patarimus gali duoti, bet nerei?kia, kad a? jais privalau naudotis. O kad a? darau ta ar ta blogai, neretai gird?iu i? savo uo?venes. Mano tevai nei karto nera pasak? man nei vieno blogo ?od?io.

Nesupykeiau jei seneliai kada pa?iureto man vaikela valanda ar dvi, bet to niekada nebuna, nes pas mano tevus bunam labai retai, o vyro mama nelabai myli vaikus ir visa laika vaidina, kad yra labai pavargus :piktas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pati moeiute to nori kodel ne? bet ne prievarta juk yra tokio ?monio seno kurie negali turi rupintis kitais. mano paeios moeiute pati pra?ydavo kad mus su broliu palikto jai. ji ir proanuk? auginti norejo bet kad jau am?ius ne tas buvo bet visada padedavo rupidavosi ir nbambedavo kad ka?ka ne taip darai ir pan. o mano pana pati nenori pas senelius likti geriau pavargs bet su manim visada. neprisikalbina jos niekaip. kartais net nepatogu pasidaro baliuje visi be vaiko o mes savo bobul? atsitempiam. bet ka?kaip i?mokome su ja ir pasilinksminti ir nva?iuoti kur nors ir a bara nueinam tik va panaktavoti ilgiau jau nelabai i?eina bet u?tenka ir to trupueio.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturi, karts nuo karto galetu priziureti kai jauni zmones nori shiek tiek pailsieti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai geraikad yra mociute salia ji padeda kai reikia kur iseiti visada isleidzia jei ji sutynka tai kodel ne tegul saugo :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai neturi, bet jei labai nori, kodel gi ne..nors as tai pati noreciau savo vaikus ismokyti, bet manau, kad mociutes vaidmuo ju gyvenime taip pat yra labai svarbus :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?a savaitgala mano visi vaikai vie?i pas bobut?. Turiu galimyb? pailseti nuo triuk?mo. O bobutei anukai- d?iaugsmas, malonus rupestis...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne privalo,bet jei nori gali.o ir kartais mums patiems tai naudinga jei norime pailseti ar kur isvaziuoti be vaiku.bet jei vaikams nepatinka buti su jais tai tada taip pat nereiketu palikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime, kad neturi bet mano teveliai daznai priziuri anukus leidzia pailset, norisi ramiai pabut ar isvaziuot :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikueio moeiutes labai jau sunkiai buvo akalbamos pabuti su anukais, ant pir?to suskaieiuoeiau dieneles. Dabar, kai reikia jau pagloboti moeiutes ir arteja sunkus laikai, mano vaikai abejingi ir pagalba moeiutems priima kaip kokia prievol?, liudna.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.