Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi su vyru jau pries santuoka gyvenom kartu, tai kazkaip jis manes nepristatydavo kaip zmona, visada sako cia mano antroji puse. :geda: O siaip nors viskas liko taip pat, bet jauciuos drasesne spresdama seimos reikalus :geda

del seimos reikalu tai teisybe ir as pasidariau drasesne sprestada finansinius reikalus. niekas siaip nepasikeite.anksciau pristatydavo mane kaip drauge arba busima zmona,dabar jau kaip zmona.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten pasikeis,tik pavadinimas kitas.Nors siaip tai jauciausi siek tiek pasikelusi pasikeitus statusui,bet tik pirmus menesius :geda: :smi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nepasikeitė. Tik pavardė. :this:


1.gif

 

1.gif

 

1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada maniau, kad gyvenant susidejus ir santuokoj, yra vienas ir tas pats, bet klydau, po santuokos jauciuosi saugesne, pilnavertiskesne (zodis sugyventine man baisiai skamba), daugiau atsakomybes, bendro planavimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kažkaip nebuvo jokio skirtumo,nesiveržiau pulti apsimauti baltos suknelės (vyras labai norėjo) ir po santuokos net pasą pasikeičiau praėjus pusei metų.Aš tame reikale nematau jokio skirtumo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kazkaip niekas nepasikeite isskyrus pavarde ir ta zodi "ponia"...pirma pusmeti tai net neatsiliepdavau i pavarde...kazkaip keista budavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasikeite tik tai kad kaip preida gavau anyta velnio pramanyta, nervu problemu sprendziant ivairias gyvenimiskas situacijas, zodiu blogo nemazai, bet ir gero analogiskai taip pat, beje pavardes nepakeiciau tik prisidejau dar viena ir ji kaip zinia kliuna visiems tik ne man, mat jiems labai sunku rasyti ;) dvi, o seip tai cia jau principo klausimas.

tiesiog tas klausimas su pavardem tai nenorejau buti su vyro pavarde, bet likti su savo tai ir bado pirstais kad susimetus gyveni, tai del akiu isprendziau si klausima pasilikdama savo +prisidurdama vyro, man graziai skamba, o kiti man nei kiek nerupi :hm:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tai kazkaip niekas nepasikeite isskyrus pavarde ir ta zodi "ponia"...pirma pusmeti tai net neatsiliepdavau i pavarde...kazkaip keista budavo

 

man irgi panašiai buvo, kai reikėdavo dokumentus pasirayti tai visur rašydavau mergautinę pavardę, ir vis galvodavau kad tik prisiminčiau dabartinę :sird::super: :lol:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartu gyvenam jau 6metai,bet isteketi bijau,jai klausite kodel ? tai kad ir pati gerai nezinau... gal paprasciausiai bijau permainu jai tokios butu,bet paskaiciau jusu pasisakimus lig nieko tokio ir neradau ko reiktu bijoti,netgi uosvene visai gera! :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man bent permainų jokių nebuvo, kaip gyvenom prieš tai taip ir toliau gyvenom

tik vyras sakė, kad jam žiedas labai jau veržia, aš išpradžių pagalvojau, kad rimtai, saku o tai kaip tu matavaisi neveržė/ jis sako ne, tada supratau ką jis norėjo pasakyti

aišku atsakomybė atsiranda didesnė nei prieš tai


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nepasikeite. Tik...kai isgirstu suo kuo kalabnt ir sakant "zmona", mane tiesiog nupurto. Net nezinau, kaip tai paaiskinti. Man tai labai bjauriai skamba. Tiesa, as net pavarde savo mergautine pasilikau, nes labai nesinorejo buti ...iene. Man tai su kaiusiniene asocijuojasi :mirksiukas:


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Niekas nepasikeite. Tik...kai isgirstu suo kuo kalabnt ir sakant "zmona", mane tiesiog nupurto. Net nezinau, kaip tai paaiskinti. Man tai labai bjauriai skamba. Tiesa, as net pavarde savo mergautine pasilikau, nes labai nesinorejo buti ...iene. Man tai su kaiusiniene asocijuojasi :(

....jei jau teki už vyro, tai manau reiktų gerbti jį ir priimti tą -ienę... Tuo labiau, jei jau ištekėjai, tai esi žmona, o ne vyto boba,,,, :super: Tokios jau tradicijos mūsų, juk ne per prievartą dauguma ženijamės... :rolleyes:

Visiškai nevaržo ta -ienė, nei kai žmona vadina, net didžiuojuosi, kaip vyras tai ištaria...MANO ŽMONA...o vardu mane ir taip retai vadina, ne tik vyras... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.