Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

....jei jau teki už vyro, tai manau reiktų gerbti jį ir priimti tą -ienę... Tuo labiau, jei jau ištekėjai, tai esi žmona, o ne vyto boba,,,, :) Tokios jau tradicijos mūsų, juk ne per prievartą dauguma ženijamės... :)

Visiškai nevaržo ta -ienė, nei kai žmona vadina, net didžiuojuosi, kaip vyras tai ištaria...MANO ŽMONA...o vardu mane ir taip retai vadina, ne tik vyras... :victory:

as irgi didziuojuosi tuo,kai vyras mane vadina zmona..... ir -ienes galune man visai patinka :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi maloniau budavo kai mane pristatydavo vyras kaip savo zmona o ne kaip drauge, mergina, visgi tai kazkoks statusas o ne seip sau


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau su pavarde -iene tai jau gincytinas reikalas. MAn taipogi jokios garbes nesuteikia buti iene, tik del tokiu..... ir pasiemiau ta antra iene, bet manau kad be reikalo. Galima pagalvoti, kad moteris savo verte igauna tik tuomet, kai isteka. Juokas ima is tokiu dalyku :)

tapau zmona, ne del pavardes, o todel kad su zmogumi maniau dalintis laime ir nelaime, o ne igauti statusa visuomeneje.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.....ienės buvo, pas tėvus seneliu prosenelius... Kaip musulmonės nešioja čndras, taip mes savo ...ienes....

.... ienė....tai ne ginčitynas statusas, tai pasirinkimo laisvė ir dalinai mados reikalas, ir tai kiekvienas supranta savaip....kiek po sovietmečio atsirado moterų susigražinančių savo mergautinę pavardę,...kodėl?" nes niekas tiek nebadė pirštais....nes norėjosi laisvės nuo vyro vyriško kulto deklaravimo, bei psichologinės laisvės sau... tai turim ir vartojam pagal savo poreikius.... :)

Beje , jei norisi su žmogumi dalintis likusį gyvenima, dabar nebūtina tekėti... :victory:

Vertę galima turėti ir netekėjus,,,, :) ...statusas nedaro blogesiu ar geresniu žmogumi.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Myliu savo vyra ir uz jo tekejau ne todel, kad visuomenei parodyciau savo statusa. Pavarde su galune iene, manau, yra deklaravimo visuomenei apie savo statusa dalis. Mane tai zemina, kaip zmogu. Jeigu butu galimybe Lietuvoje priimti tikraja vyro pavarde be juokingu galuniu- nedvejodama tai padaryciau. Didziojoje daugumoje pasaulio saliu vyro ir zmonos pavardes identiskos.


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Myliu savo vyra ir uz jo tekejau ne todel, kad visuomenei parodyciau savo statusa. Pavarde su galune iene, manau, yra deklaravimo visuomenei apie savo statusa dalis. Mane tai zemina, kaip zmogu. Jeigu butu galimybe Lietuvoje priimti tikraja vyro pavarde be juokingu galuniu- nedvejodama tai padaryciau. Didziojoje daugumoje pasaulio saliu vyro ir zmonos pavardes identiskos.

...gryžtam prie to jog tai sena tradicija....būti vyro moterim, tai ir tam tikras statusas...kad ir be ienės.... :)

Kitose šalyse nebuvo tokios tradicijos pavardės keitimimui su iene, be to ten nėra ...yčių, ....aičių... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man ne tiek svarbi ta pavarde kiek pati esme, kad as jau ne seip sau drauge, o zmona, juk vedybos irgi tam tira tradicija, zmones tuokiasi noredami sukurti seima, susilaukti vaiku ir vyras vesdamas moteri parodo jai savo pagarba, rimtus ketinimus, meile ir tt.


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man ne tiek svarbi ta pavarde kiek pati esme, kad as jau ne seip sau drauge, o zmona, juk vedybos irgi tam tira tradicija, zmones tuokiasi noredami sukurti seima, susilaukti vaiku ir vyras vesdamas moteri parodo jai savo pagarba, rimtus ketinimus, meile ir tt.

sutinku su tavim .


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nepatiko ir nepatinka sugyventinės statusas.Jau geriau viengunge būti.

O man labai patinka turėti ŽMONOS statusą,jaučiuosi kažkuo viršesnė už sugyventines.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes,yra posakis:uz vyro moteris isteka,tam kad visi zinotu su kuo tu miegi!:super::victory::super: kiekvienai yra kitaip,kitai daug reiksmes suteikia jiene kitom tas neaktuolu. :o: visos mes turime savo suvokima apie tai,bet man geriau tureti vyro pavarde. kad ji nebutu kitokia nei mano vaiko. :o:


ok.gif

 

 

 

 

 

 

1.gif 1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Myliu savo vyra ir uz jo tekejau ne todel, kad visuomenei parodyciau savo statusa. Pavarde su galune iene, manau, yra deklaravimo visuomenei apie savo statusa dalis. Mane tai zemina, kaip zmogu. Jeigu butu galimybe Lietuvoje priimti tikraja vyro pavarde be juokingu galuniu- nedvejodama tai padaryciau. Didziojoje daugumoje pasaulio saliu vyro ir zmonos pavardes identiskos.

 

 

galima apsiimti galūnę -ė : jis nerodo statuso ištekėjusi moteris ar ne, tik parodo jos lytį - taigi dabar galima laisvai būti ne ienė o ė :super:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tarkim, ne Vėjienė, o Vėjė :super::victory::super::o:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.