Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Mama gra?ta i? darbo, prie jos pribega petriukas ir sako:

- Mamyte, o a? indus i?ploviau!

- ?aunuolis Petriuk!

- Mamyte, o a? ir grindis i?ploviau!

- ?aunuolis Petriuk!

- Mamyte, muso kate ne?eia!

- ?aunuolis Petriuk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Skraidaneios lek?tes - indai, i?mesti i? kito planeto valgyklo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu moteris eina i?kelusi galva - ji turi meilu?a. Jei eina nulenkusi galva - ji irgi turi meilu?a. Apskritai, jei ji turi galva, ji turi meilu?a. :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Eina turistas per mi?ka. Susitinka me?ka. Me?ka klausia:

? Kas tu?

? Turistas...

? Netiesa! A? esu turistas, o tu ? turisto pusryeiai...

*********************************************

Tevas rekia ant sunaus:

? Turedamas tiek metu kaip tu a? jau naktimis vagonus i?kraudavau................. kol nepagavo!

***********************************************

Kalbasi dvi drauges. Viena sako kitai:

? Kas man vakar atsitiko... Guliu lovoje su savi?kiu. Staiga atsidaro durys, aeina mani?kis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokytoja klausia: -Petriuk kaip manai kur yra Dievas? -Tikriausiai dar vis muso vonioje. -Kodel taip manai? -apstulbo mokytoja. -Ryta, kai prausiausi,girdejau kaip mama klause: Vie?patie, kiek tu ten sedesi? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Egzaminas

DESTYTOJAS: Na gerbiamasai tai ka nieko ne?inote?

STUDENTAS: Na kodel jau taip nieko, a? va gyvenimi?kus dalykus gerai i?manau.

DESTYTOJAS: Na paprastas klausimas kaip slieka sukalti a ?em?

STUDENTAS Hmm...........O! Reikia pavolioti a epoksidk? (epoksidinius klijus) ir kai i?d?ius sukalti.

Sekanti diena

DESTYTOJAS: Na tikrai apie gyvenima tamsta i?manot. Tai va nuo man?s tau 10, o nuo mano ?monos saldainiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Parduotuveje: - Sakykite, ar turite zuvies be asaku? - Ne, bet turime desros be mesos.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kabo du siksnosparniai galva zemyn. Vienas klausia kito: -Kokia diena buvo baisiausia tavo gyvenime? -Kai man paleido vidurius..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kaip jums pavyko pirmoji operacija? -Kreipiasi profesorius i savo asistenta. -Operacija? -perbales klausia sis. - O as maniau, kad tai skrodimas...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Eina vilkas per miska ir girdi "Gelbekit, prievartauja!" Prieina laukyme, o ten ragana guli. Vilkas: -Kas tave prievartauja? -O ka, ir pasvajoti negalima?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ateina kaubojus i bara. Padaveja klausia: -Ka jums pasiulyti? -Kiaushinius, - atsako sis. -Virtus, keptus ar zalius,- pasitikslina padaveja. -Pakasyk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas mano megstamiausiu, toks bjaurokas:

 

susitinka du draugai ir vienas sako:

-vedziau. kitas klausia:

-tai turbut labai grazi?

-eik tu - stora, negrazi, spoguota.

-tai tada turbut labai protinga?

-ne, baik tu, tik keturias klases baigus.

-tai gal labai gera lovoj?

-nea, guli kai rastas visada.

-naq, tai kas tada?

-kai ji pakakoja, buna tokios mazos baltos kirmelytes, ai bet tu ne zvejys, nesuprasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakaras.

?eima sedi prie stalo, vakarieniauja.

Staiga sunus klausia:

- Mama kas yra minetas???

Mama "?iuolaiki?ka", ?ino, kad su vaikais reikia ?neketi apie sexa. ?viesti juos lyti?kai, sako:

- Minetas sunau, tai kada vyri?ka lytini organa imi a burna...

Tevas, visas susinervin?s, griebia ?auk?ta ir terk? bobai a kakta...

- Ne imi, o duodi blt. Taigi suno augini...

:laugh: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Vyras eilina karta veluoja gra?ti namo i? alaus baro, o ?mona tuo metu galvoja, kaip suvilioti ta plevesa, nes paskutiniu metu jau niekas nepadeda.

?mona galvoja: ??a karta nesivilksiu jokio ro?inio apatinio, nesida?ysiu, gal tiesiog suvilios ja mano naturalus gro?is ir paprastumas?. I?girdusi, kad vyras rakina duris, i?junge ?viesa ir i?siriete kaip pantera.

Vyrukas ilgokai taik?s rakta atidaro duris, ajungia ?viesa, staiga pradeda klykti ir apsisuk?s lekia laiptais ?emyn, dau?o pirmas pasitaikiusias kaimyno duris. Kaimynui atidarius duris, vyrukas abega ir klykia:

? Nepatikesit, mano namuose yra ma?as senas nyk?tukas. ?andai i?sprog?, spuoguoti, barzda iki ?emes, lupos va tokios, ka?ka murma ir seiles bega?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Susirinko 3 drauges paplepeti.

Pirma drauge pasakoja:

? Neseniai pasiskund?iau vyrui, kad atsibodo man plauti skalbinius rankomis, tad pasakiau, kad nupirkto man skalbimo ma?ina. Diena vyro nematau, dvi, o treeia diena atne?a skalbimo ma?ina.

Visos drauges:

? O o! Kaip su vyru tau pasiseke.

Antra drauge pasakoja:

? Prie? pora savaieio pasiskund?iau vyrui, kad atsibodo jau plauti indus ramkomis, tad pasakiau, kad nupirkto man indo plovimo ma?ina.

Diena jo nemaeiau, dvi dienas nemaeiau, o treeia diena atne?a nauja indo plovimo ma?ina.

Drauges:

? Vai vai, koks geras tavo vyras.

Treeia drauge pasakoja:

? A? irgi savo vyrui pasakiau, kad atsibodo man plauti indus ir skalbinius rankomis. Nupirk man skalbimo ir indo plovimo ma?inas. Diena nematau, dvi dienas nematau, tris ir ketvirta diena (rodo a kairia aka) ?ita akim truputa pradejau matyti. :drinks_drunk[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Petriukas per pertrauka ruko u? kampo. Ja pamato mokytoja, eiumpa u? ausies ir nuveda pas teva.

-?iurekite! Ka Juso sunus daro per pertraukas.

Ir parodo cigareeio pakela. Tevas susigriebia u? galvos ir sako Petriukui:

Juk sakiau, kad rukytum savo cigaretes, o ne mano!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.