Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Tikri draudiminio ivykio aprashymai:

 

* Sunkve?imis atbulas ava?iavo per galina stikla a mano ?monos veida.

* A? buvau apsipirkti augalo parduotuveje. Artejant prie sankry?os, man prie? akis i??oko gyvatvore, kuri u?stojo vaizda, ir a?, nepastebejas kito automobilio, a ja atsitrenkiau.

* A? vykau pas savo gydytoja del u?pakalines dalies sutrikimo, kai mano universalioji jungtis neatlaike ir todel avyko nelaime.

* Man priartejus prie sankry?os, toje vietoje, kur niekuomet jo nebuvo, staiga atsirado ?enklas, liepiantis sustoti. A? nesugebejau sustoti laiku, todel negalejau ishvengti avarijos.

* Mano automobilis buvo parkuojamas legaliai, kai jis atsitrenke a kita transporto priemon?.

* Nematomas automobilis atsirado i? niekur, trenkesi a mano automobila ir i?nyko.

* A? pasakiau policijai, kad esu nesu?eistas, bet nusiem?s kepur?, pastebejau, kad praskelta mano kaukole.

* A? buvau tikras, kad senis niekada nepereis a kita kelio pus?, kai ja numu?iau.

* Pestysis nesusigaude a kuria pus? eiti, taigi a? ja perva?iavau.

* A? pamaeiau letai judanta liudno veido d?entelmena at?okanta nuo mano automobilio kapoto.

* Netiesiogine avarijos prie?astis buvo ma?as ?mogelis ma?ame automobilyje didele burna.

* Automobiliui nulekus nuo kelio, a? buvau i? jo i?sviestas. Veliau mane griovyje atsitiktinai surado paklydusios karves.

* Gra?damas namo, a? supainiojau namus ir atsitrenkiau a meda, kurio neturiu.

* Kitas automobilis atsitrenke a manaja be i?ankstinio perspejimo apie savo ketinimus.

* Maniau, kad ?oniniu durelio langas atidarytas, bet i?ki?us pro ja galva, paai?kejo, kad jis buvo u?darytas.

* Vyrukas buvo per visa kelia. Turejau keleta karto pasukti a ?ona, kol a ja atsitrenkiau.

* A? pasukau a ?alikel?, pa?iurejau a savo uo?v? ir nusiritau nuo pylimo.

* Bandydamas u?mu?ti mus?, a? atsitrenkiau a telegrafo stulpa.

* Buvau vairav?s jau 40 meto, kai u?migau prie vairo ir patekau a autoavarija.

* A? pradejau stabdyti, bet eismas buvo letesnis nei maniau.

* A? maniau, kad po vidurnakeio greieio apribojimas negalioja.

* A? ?inojau, kad ?uo laiko automobila savo nuosavybe, bet tikrai nebueiau leides jam vairuoti, jei manyeiau esant bent menkiausia rizika.

* Automobilis va?iaves prie?akyje partrenke pestija, bet jis pa?oko auk?tyn, taigi a? ja vel partrenkiau.

* Telegrafo stulpas spareiai artejo. A? stengiausi pasukti jam i? kelio, bet jis tuo tarpu re?esi i mano automobilio prieka.

* Pestysis atsitranke a mane ir palindo po mano automobiliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau pasikonsultuoti. Is anksto aciu. Pries kuri laika pradejau itarineti savo mergina del vaiksciojimo i kaire. Klasikiniai pozymiai. Jeigu prie telefono prieinu pirmas, ragelyje tyla. Taip pat ji pradejo dazniau "susitikineti su draugemis", jeigu paklausiu, su kuriomis konkreciai, atsako, kad as ju vistiek nepazistu. Visada laukiu jos griztant taksi, bet ji vis pareina is uz kampo, nesuteikdama man progos pamatyti koks automobilis ja parveze. Karta paemiau jos mobilu noredamas pasiziureti kiek valandu, tai kilo didele audra ir gavau ispejima daugiau prie jo nesiliesti. Vienok, as ne karto nebandziau jai to prikaisioti ir isvis apie tai pasikalbet. Tikriausiai, bijojau isgirsti tiesa. Taciau, praejusia nakti, kai ji nei is sio, nei is to nieko nesakiusi kazkur isejo, neistveriau. Nusprendziau pasislepti uz savo automobilio, nuo kurio atsiveria platus vaizdas i gatve, ir patykoti, i kokia transporto priemone ji ises. Priguliau ant kartono gabalo salia savo "bolido". Ir netiketai pamaciau, kad jo uzpakaliniu ratu disku vidines puses yra gerokai aprudije. Taigi, kaip manote, apsimoka paciam, nusiemus ratus, juos nusveisti ir apdazyti, ar nesiterlioti ranku ir vezti juos i servisa, ar geriau iskarto pirkti naujus ratus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:laugh: :laugh: :laugh: Geras, nu tikras vyras :laugh: :laugh: :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lektorius skaito paskaita:

Logines gradacijos poziuriu mes negalime neigti paradoksalumo iliuzijos, nes gyvenimas savo atzvilgiu yra alegoriskas ir kupinas ivykiu subordinacijos, del kurios kiekvienas individas atstovauja tam tikrai unikaliai, taciau determinuojamai tendencijai. O kaip jus manote?

Atsistoja vienas vyrukas:

- Taip tai taip, nes negali buti taip, kad niekaip. Ir ne todel, kad bendrai, o todel, kad jei kaip nors yra, tai va jums ir prasom!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blondine klausia kitos-Kokia tavo megstamiausia poza?-Rodeo.-O kas eia per poza?-Nu,atsisedi ant gulineio vaikino ir sakai kad sergi AIDS, o tada jau laikykis...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zoologijos sode

 

 

- Greieiau stokite a eil?! Kaip tai kam? Manote, a zoologijos soda be bilieto aleid?ia? Kur jus taip grudates? Ka galima maitinti? Aaa... Ja! Pana?i a ?mogo? ?inoma, eia - kasininke! Paklauskite jos paeios, ar ji mesede, ar ne... Greieiau, greieiau judam, judam...

 

- Prie? jus - kupranugaris, dar vadinamas dykumo laivu! Kooo?.. Kodel jis tureto rukyti? Ant cigareeio pakelio matete? Ne, tai ne tas... Tas, kur ant pakelio buvo, ?ito brolis. Kodel buvo? Taigi numire... Apsiruke ir nugai?o... Gerai, gerai, einam toliau.

 

- Eia - stumbras! Klausykit, vyri?ki, jus klystate! Stumbrai negeria. Tai jus visuomet manote, kad Kaune, tam degtines fabrikely, augina stumbrus ir i? jo mel?ia degtin??! Naa... Parodyk man to stumbro te?mena...

 

- E, pilieti! Paslepkit ?autuva! Greitai! ?itas ?ernas tikrai nei?kniso tamstos bulvio! Jis jau ketveri metai u? groto! Tikrai, jis turi alibi! Einam toliau, einam...

 

- Ponia, ko jus dairotes? Sunelis dingo? Gal tai tas, kuris tigra spardo? Greitai laskite a narva ir pasiimkite savo vaika! Gyvuno skriausti negalima... Aeiu! Ir laikykite ta bandita u? rankos! Tigrus mes tik du turime!

 

- O eia buvo liutai. Kodel buvo? Pabego visi. Patys. ?inote, kokia ekonomine padetis ?alyje. Bandeme liutus paversti vegetarais, ?ienu maitinome... Liutai turbut supyko... I?lindo nakta pro narvo virbus ir i?ejo... Ne. Jokio ra?telio nepaliko... Liutai nemoka ra?yti... Be?d?iones moka? Kas tau taip sake?.. ?ita gorila? Ka jus kalbate?! Eia ne be?d?ione, eia muso ukvedys Jonas be?d?ionio narve inventorizacija atlieka.

 

- Jonai, ar tu ilgai u?truksi?.. Baigi?.. Gerai, lask lauk i? to narvo! E... E... Bananus palik! Palik bananus be?d?ionems!.. Ponia, ponia, gra?inkite ta be?d?ionyt? a narva!.. Oi, negali buti! Sakote, kad eia juso sunelis? Laiminga jus moteris! Toka puiko berniuka turite! Tikras be?d?ioniukas! Aaa?.. Kai u?augs, cirke gales dirbti! Ka jus, ponia, koks i? jo dresuotojas?.. Tarzanas! Be?d?ionio ?mogus!...

 

- Atkreipkite demesa a kair?... Tai strutis! ?inote, kokie jo kiau?iniai? Ne?inote? Dideli!.. Labai dideli!.. Kaip tai nematyti? Strutis - pauk?tis! Jis kiau?inius deda! Suprantate? A... Gerai... Susikalbejome, panele... Ei, vaikai, negasdinkite strueio - grindys betonines!

 

- O eia - baltasis lokys! Sakote, juodas? Ne?inau, eia para?yta: "Baltasis lokys"! Gal jis negras?.. Na, kaip krep?inyje - legionierius!

 

- Gerai, gerai, nesigilinkime a smulkmenas! Keliaujam pas gyvates. O tas vyrukas kodel niekur neina? Bijot gyvaeio? Buta ko bijoti! Jos zoologijos sode geros ir ?velnios! Klausyk, ?mogau, niekam eia neadomu, kokia tavo ?mona!.. Kartoju, nekanda jos, nekanda! Smaugliai? O jo ten nera. Buvo trys, bet pabego... Dabar ka?kur netoliese ?liau?ioja. Va! Va!.. Vienas kaip tik aplink juso koja raitosi! Gerai, kelkites! U?tenka vaidinti apalpusa!.. Net pajuokauti negalima!

 

- Tai pas gyvates neisit? Kaip norit... Eime, parodysiu ?irafa...

- Tai va, ?irafa lotyni?kai - bok?tinus uranus. Gyvena Afrikoje ir muso zoologijos sode. Labai gra?i... Ilgakoje, ilgakakle... Turbut gulbes giminaite... Priklauso tai paeiai kaklinio ?eimai... Kas pasake, kad gulbe - pauk?tis? Pauk?eiai skraido, o gulbes plaukioja!.. Ne, ?irafos neplaukioja! Jos tokios auk?tos, kad visada kojomis siekia kudros dugna... Taip, kudroje gyvena ir varles, bet jos negiminingos ?irafoms... Kalba skiriasi... spalva irgi... Be to, ?irafos nemoka ?okineti.

 

- E... E... Kur jus visi? Ten i?ejimas! Ten jau ne muso teritorija! Ten miestas... Ten gyvena vadinamieji homo sapiens! Jie labai pavojingi padarai! Visada taip! O a? dar papugo neparod?iau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Karta zmogelis pasiskunde draugui, kad namuose priviso daug tarakonu, kuriu jis jokiomis priemonemis negali isnaikinti. Draugas tik nusijuoke ir dave patarima:

- Grisi namo, smarkiai trenk lauko durimis, ir palik jas atviras. Tada, iejes i kambari piktu balsu surek:"tarakonai, valinki visi is mano namu, ir tik greitai. As nejuokauju". Po to stebek, kas vyksta, tik jokiu budu nesijuok. Supratai - nedrisk juoktis!

Zmogelis nustebo, bet, galvoja, juk nieko neprarasiu, jei tokiu budu pabandysiu isnaikint tarakonus. Del drasos "ikale" 100 gramu, grizta namo nusiteikes piktai piktai. Smarkai trenkia durimis, palieka jas atviras ir rekia:

- Nagi, blyn, tarakonai suknisti, valinkit is mano namu!!! As nejuokauju!!!

Zmogelis ziuri nustebes: is visu kampu lenda tarakonai ir nuleide galvas, nuliude tokie, eina pro duris laukan. Zmogelis stebi 10 minuciu, 20 min.Visi tarakonai jau, kaip ir isejo, tik ziuri, eina dar vienas. Toks labai labai nuliudes, lazdele pasiramsciuodamas, slubas. Zmogelis neiskente ir pradejo juoktis. Tarakonas pakele galva, nusisypsojo, susvilpe garsiai ir suriko:

-Chebra! Grizkit atgal - seimininkas pajuokavo!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stovi autobuse pagiriotas vyras atsegtu klynu. Viena moteriske neiskentusi sako jam:

- Jusu parduotuve atidaryta !

Vyras susinepatogino ir galvoja ka cia jai atsakius, kad nepasirodyti lochu:

- O pro parduotuves duris direktoriaus nesimate ?

Moteris nustebusi:

- Direktoriaus ? Ne ! Tik kazkoks girtas darbininkas tarp dvieju maisu gulejo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
- Direktoriaus ? Ne ! Tik kazkoks girtas darbininkas tarp dvieju maisu gulejo.

:laugh: :laugh: :laugh: Linksmas anekdotas :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velai vakare Uspaskicho namuose suskamba telefonas. Ragela pakelia ?mona Jolanta:

 

-Klausau.

 

-(ragelyje moteri?kas balsas) Labas vakaras, noreeiau pakalbeti su Viktoru.

 

-O kas jus tokia busite???

 

-A? Viktoro kurso drauge,

 

-Gal juokaujate??? Kokia jus kurso drauge?! Jus papraseiausia kek?e!! Jis gi niekur niekada nesimoke!!!


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moteris guli lovoje su meilu?iu. Staiga pasigirsta duro skambutis. Ji supranta, kad gra?o vyras ir nevilties akimirkoje su?unka:

- Dieve, padaryk taip, kad jis nieko nepastebeto!!!

Prasiskiria debesys ir Dievas sako:

- Gerai, a? taip padarysiu, bet tu mirsi nuo vandens.

Ji atsako:

- Gerai!

 

Praeina metai, du. Moteris nesimaudo, prausiasi tik po du?u, stengiasi visomis galimybemis vengti vandens. Praeina trys metai ir ji netiketai i?lo?ia kelion?-kruiza laivu po jura. Paabejojo-paabejojo, ir nusprende plaukti. Plaukia ji prabangiame laineryje, staiga nakta prasideda audra, visi panikoje, laivas sk?sta

.Ji vel nevilties akimirkoje su?unka:

- Dieve, tu gi negali del man?s vienos paskandinti visa laiva!

Prasiskiria debesys ir Dievas atsako:

- A? JUS, KooRV@S, A ?ITA LAIVA TRIS METUS RINKAU!!!

 

Anekdotai Internete: Kasdienine juoko doze

Reklama leid?iama tik tam skirtam skyrelije.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateina pas auso-nosies-gerkles gydytoja vyri?kis. Parodo savo

"pasidid?iavima", kuris labai sutin?s. Gydytojas jam sako:

- Tai jus, gerbamasis, ne pas mane turite eiti, o pas urologa.

Vyri?kis:

- Ne, daktare, man pas jus reikia. Matote koks reikalas. Mes kiekviena

savaitgala su vyrais einame a pirta...

- Tai jums tada ne pas mane, o pas dermatologa...

- Ne daktare, tikrai pas jus. Matote kaip yra, pirtyje, kai ?iek tiek

i?geriame, mes ?aid?iame viena ?aidima. Visi vyrai susedame aplink stala, o

vienas atsistoja prie stalo su lenta. Mes i?sitraukiame savo

"pasidid?iavimus", dedame ant stalo, o tas kuris su lenta, vaik?to aplink

stala. Po to tas su lenta staiga g?sina ?viesa, ?aukia "Ooop!!!" ir i? viso

jego ploja su lenta per stala... Kas nespeja patraukti, tam...

- Tai klausykit, jums tikrai ne pas mane, jums reikia kreiptis a

psichiatra!!!

- Daktare, man tikrai pas jus. Suprantate, va ?ito "Ooop!!!" a? ir

negird?iu...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.