Pereiti prie turinio
kicule

Kas būtu jei...

Rekomenduojami pranešimai

Jei butu galimybe pradet savo gyvenima is naujo ar noretumet ka nors pakeisti?

Kad kazkas Jusu gyvenime butu kitaip? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kartais pagalvoju:jei sugrisciau i mokyklos ir studiju laikus...Tada buvau tokia moksliuke :rolleyes: ,noretusi daugiau sunybiu prikresti(kad butu ka sau ir kitiems prisiminti :hm: ).Buvo tu sunybiu,bet dabar noretusi daugiau.Studiju laikais irgi "tempiau mokslu nasta" del stipendiju.Norejosi palakstyti po klubus...

O daugiau tikrai nieko nesigailiu ir nekeisciau.Jei nebutu buve vieno ar kito dalyko,nebuciau igavus patirties,atsparumo,atsakomybes ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei butu galimybe pakeisti savo gyvenima.... manau, kad nieko nekeisciau. Nors kartais buna minciu, ypac kai blogai jautiesi, kai nesiseka ar aplamai viskas pasidaro nemiela, tada pagalvoju: o, kad dabar i mokyklos laikus, kai tau niekas nerupi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nebent būčiau rinkusis kitą specialybę, nes stojau kur galėjau įstoti. Būčiau panašius pinigus mokėjus eidama į vaikystės pedagogiką, bet pasirinkau verslo administravimą. Kitų visų įvykių nekeisčiau, nes nėrap rasmės gailėtis to, kas nebepataisoma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš tai daug dalykų norėčiau pakeisti, bet tuo pačiu norėčiau vėl išgyventi kaikurias akimirkas :wub: bet dėja, gyvenimas bėga ir nežada gryšti, tad belieka galvot kad viską ką padarei- padarei geriausia....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As gal taip pat pakeisciau kai ka (kas buvo mano gyvenime).

O gal tik dabar man taip atrodo :smi:

et tuo pačiu norėčiau vėl išgyventi kaikurias akimirkas
noreciau ir as :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nebent būčiau rinkusis kitą specialybę, nes stojau kur galėjau įstoti. Būčiau panašius pinigus mokėjus eidama į vaikystės pedagogiką, bet pasirinkau verslo administravimą.

Matai kaip buna, o as atvirksciai - geriau buciau pasibaigusi verslo administravima nei vaikystes pedagogika, nes dabar mano darbe jos visai nereikia. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nepabaigiau savo žinutės. Nesirinkčiau nei administravimo, nei tuo labiau pedagogikos. Čia tik antroje klasėje sakydavau, kad noriu būti mokytoja. Rinkčiausi ką nors visiškai kitokio. O dabar verslo administravimu esu visiškai patenkinta. Tik darbo neina rast. Dėl to norėtųsi būti baigus ką nors kita.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikrai viskas būtų kitaip. Neklausyčiau taip savo mamos, nes jai rūpėjo tik kad sėdėčiau namie ir viską viską apie mane žinotų. Iki šiol man gaila, kad jaunystėje neturėjau dviračio, nes taip mane mama norėjo apsaugoti... "nuo trankymosi su bernais". Kaip ir daugybės praleistų puikių progų gyvenime, nes mama nedovanos... Tik šiemet nusipirkau dviratį ir sulaukusi tamsos bandau išmokti važiuot. Kokia būna gėda, kai kas nors pakomentuoja. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesijaudink...As lig siolei vingiuodama keliu vaziuju... :brrr: Vaikysteje nebuvo salygu dviracio tureti,tai pasiskolinusi kiek pramokau,bet mazokai...Varau kaip gerai ikalusi...Bent jau vezes tokios,kai atgal paziuriu. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesijaudink aš irgi dviračiu važiuot nemoku....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sunku pasakyt. Man tik įdomu kaip būtų buvę, jei nebūčiau nusileidus tėvams ir visgi ėjus studijuot į veterinariją. Gal dabar turėčiau savo klinikėlę kur mieste :super: ar dirbčiau zoosode (kaip, kad svajojau) :victory: , o gal sėdėčiau kur kaime ir su karvytėm bendraučiau... :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.