Pereiti prie turinio
kicule

Kas būtu jei...

Rekomenduojami pranešimai

Eitvyde,o teveliai buvo pries? :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais pagalvoju kaip butaip taip ar kitaip. Bet ir dabar man gerai viskas klostosi turiu nuostabia dukryte ir vyra esu laiminga. Ir tikiuosi niekad nesigailesiu savo gyvenimo. Ir gyvensiu toliau taip laimingai.

 

Kartais pagalvoju ka dabar veikciau jai netureciau savo angeliuko, bet jai ir galetu atsukt laika atgal tai mazyles tikrai neatsisakyciau


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eitvyde,o teveliai buvo pries? :flower:

Žiauriai, ypač mama... tada aiškino, kad neturi pinigų, tai aš ir nusileidau...o visai neseniai (gal metų bėgyje) paaiškėjo, kad ji buvo įsitikinus, kad aš per žiopla ir dideliam mieste prapulsiu... :coffee::flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žiauriai, ypač mama... tada aiškino, kad neturi pinigų, tai aš ir nusileidau...o visai neseniai (gal metų bėgyje) paaiškėjo, kad ji buvo įsitikinus, kad aš per žiopla ir dideliam mieste prapulsiu... :coffee::flowers:

 

Nu nafik tie tėvai :flower: Ir daugelis taip pridaro klaidų vaikų gyvenimuose...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau :flowers: Tikrai labai gaila...

Eitvyde,nenoretai dabar pradet mokyntis?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne, dabar jau nebe tas imlumas mokslams ir dabar jau man buhalterija patinka :flowers:

Tik, gal gi būčiau pasilikus didmiestyje ar kažkaip kitaip būtų susiklostęs mano likimas.. kas ten žino ar geriau ar blogiau, bet čia tik pamąstymai :coffee:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visa laika anksciau galvojau kad per anksti pas mane atsirado seima,ir atsakomybe uz ja....nes norejau studijuoti,siekti karjeros ir panasiai-niekada anksciau negalejau isivaizduoti kad taip anksti tapsiu mama ir zmona,bet dabar esu pati laimingiausia....studijuoju savo megstama specialybe,turiu vaika,vyra ir be problemu galesiu siekti karjeros-juk kai mazule uzaugs nereiks jos taip priziureti :coffee: ir laisvai sieksiu savo tikslo. tevai manes niekada neverte tos ar anos specialybes studijuoti-jie man suteike visiska pasirinkimo laisve.tad savo gyvenime visiskai nieko nekeisciau.... nebent tik kai kuriu savo artimuju-brolio gyvenima pakeisciau :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nebent tik kai kuriu savo artimuju-brolio gyvenima pakeisciau :flowers:

Kaip? :coffee:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as daug ka pakeisciau...ir daug ko nedaryciau...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš niekada negalvoju, kaip būtų, jeigu būtų. Nenorėčiau naujo gyvenimo, iš naujo, man jis tuo ir įdomus, kad toks, o ne kitoks. Ir jei tokia galimybė būtų, turbūt nesąmoningai nueičiau tokią pačią trajektoriją. Dabar tokia mintis užėjo ... mūsų šitas iš naujoi gyvenimas remiasi tuo, kad mes nueiname tam tikrą gyvenimo etapą, įgyjame reikiamos patirties, žinių, o kai kalbame, kad norėtume pradėri gyvenimą iš naujo, tarsi susidaro įspūdis, jog juo eitume jau kitaip, nes dbr turime žinojimą ir patyrimą (kitaip sakant, bandytume naują variantą), ir vat tokia mintis: ar kartais kai kurių žmonių gyvenime šitas nerealizuotas noras pradėti gyvenimą iš naujo ir eiti per gyvenimą neklytanrt neatsikartoja tada, kai gimsta vaikai, ir kai bandai jiems nurodyti kelią, nes TU žinai...

tokia mintis..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, mano šeima irgi nenorėjo, kad studijuočiau filologiją. Būčiau dbr teisininkė, jei jų paklausyčiau :brunette:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip? :brunette:

na jei butu imanoma atsukti laika atgal ir zinociau kas tikrai nutiks, tai apsaugociau ji nuo nelaimes ir nuo skausmu bei netekties :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.