Pereiti prie turinio
uogyte

Jūsų skanėstas...

Rekomenduojami pranešimai

gal as rinktis nemoku,nors reiketu siandien paziuret... gal pasirinkimo bus daugiau :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pats paciausias skanestas - keptos tigrines krevetes su teryiake padazu. Tik kad brangus kaip velnias tas mano skanestu skanestas - taip valgyciau turbut kasdien, kol atsibostu :hm: Nu ir aisku, visokie pyragaiciai :geda: - negaliu prekybcentriuose ar konditerijos parduotuvelese ramiai praeit pro tuos skyrius, net silpna darosi kaip as ten visko noriu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as megstu virta liezuvi su majonezu ,gal tai ne super skanestas bet man skanu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka virtas liezuvis, turbut todel kad retai tegaunu :pana3:

O siaip obuoliu suris labai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O siaip obuoliu suris labai patinka.

 

Man irgi patinka obuoliu suris,kai buvo mociute gyva,tai daznai darydavo. Seniai jau labai valgiau, gal zinot kur galima nusipirkti ar kaip ta suri padaryti?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man irgi patinka obuoliu suris,kai buvo mociute gyva,tai daznai darydavo. Seniai jau labai valgiau, gal zinot kur galima nusipirkti ar kaip ta suri padaryti?

Pati darau :pana3:

Kazkaip labai ruostis zimai pradejau, as mama daug obuoliu tai sugalvojau pabandyti obuoliu suri pasigamint, nes kazkada labai seniai pamenu tetis buvo padares. Apsirijimas :flowers:

Na receptuka radau sm.Bandziau ir paprastai pagal save virt, bet apsitaskiau ir visa virtuve aptaskiau tiek spjaudesi.

Na o dabar darau taip - nusilupu susipjaustau obuolius, uzberiu cukrum ir palaikau pora paru.Tada obuolius gerai nusunkiu per kokia marle ar kojine, sirupa virinu ant stiprios ugnies tol kol lieka koks trecdalis ir kyla daug putu. Tada sukratau kokius du trecdalius obuoliu ir maisau. Kai mase jau labai sukiai maisos ir lengvai atsoksta nuo krastu sukratau likusius obuolius. Biskuti paverdu ir i celafaninius maisiukus sudedu.Paslegiu ir po paros istraukiu is ju.Suvynioju i svaru skuduriuka ar marle ir padedu ant palanges.Na ir vartau i diena pora kartu. Jau apdalinau ir uosviene ir mama ir mociute.vakr kaip tik 6 issiviriau.sikart bandziau ir su riesutais.ziuresim kas gausis. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.