Pereiti prie turinio
uogyte

Miestas ar kaimas?

Rekomenduojami pranešimai

As megstu ir miesta ir kaima :gele[1]:

Kaimas man patinka tuo, kad palyginus nei mieste, visur ramu, mazesne oro tarsa :rolleyes: O ypac smagu vasara ten pailseti :pack2_thumbup[1]: :russian:

Apie miesta taip pat nieko blogo negaliu pasakyti, daug pramogu ir t.t.:drinks_drunk[1]:

Zodziu gerai virus kur musu nera.... ar kaip ten :hm: :)

 

Ka jus manot apie tai????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaimo as nelabai megstu, nes nera daug patogumu. Na aisku kaimas kaimui nelygu, bet... Man jau geriau naturalioj gamtoj prie kokio ezeriuko pailseti. Miesto taip pat nemegstu, vaziuoju i ji tik apsipirkti ir pasilinsminti viena vakarui :drinks_drunk[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi man kaimas labai patinka..jei lieptu rinktis kaima ar miesta tai jauciu kad rinkciausi kaima :drinks_drunk[1]:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Kaime patinka tik i svecius nuvaziuoti :geda Seip miestas labiau prie duses :drinks_drunk[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka miestas :pack2_thumbup[1]: Bet nieko pries ir del kaimo, maloniausia ten buti vasara. Ziema nenoreciau kaime gyventi :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as noreciau dideles sodybos miesto vidury :)


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as noreciau dideles sodybos miesto vidury :)

Cia butu pats geriausias variantas :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i kaima va?iuoeiau nebent savaitgaliui praleisti, na, savaitei :blink: bet ne a toka, kur smirda ?..... ir vieni pijokai kaimieeiai :)

man kaimas asocijuojasi su ma?u namuku mediniu, saule, ?ydru dangumi, didele pieva, pilna pienio .... :wub a toka mielai vaz?iuoeiau, bet tik ne a ?io dieno kaima :doh


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patinka kai kaimas arti miesto tai tada noreciau gyvent kaime o jei ku toli tai nea :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip manau, kad man pasisekė, nes gyvenu nedideliam miestely - apie 1500 gyventojo, šalia didelio, gražaus, švaraus ežero, 5 min iki parduotuvės, seniūnijos, darbo, kultūros namų, bibliotekos ir. t.t (gyvenu centre bute), 15 min iki visiškos ramybės, kur gali pabūti su savo mintimis (miškelis paežerej). galiu drąsiai viduknaktį pereiti per visą miestelį, visi pažįstami nieks neužkabins. Visada svajojau gyventi mieste, konkrečiau Vilniuj, bet nuvažiavus (dviejų dienų seminaras) supratau, kad tas miestas ne man, kaip kokia močiutė iš gilaus kaimo spaudžiau rankinuką prie savęs ir galvojau ar ištas vagis, o gal tas, visi skuba lekia, šviesaforo nepaiso, bijojau mobilų iš rankinuko išsitraukt, rodėsi, kad už poros žingsnių stovintis vaikinas tuoj trenks per galva ir nubėgs su mano mobiliaku. o tikras kaimas irgi netraukia-be dušo, wc (ne lauke), kaimynas nuo kaimyno oho kaip toli, o jei kokia nelaimė, o dar tv pažiūri, tai naktį ir nosį baisu būtų iškišt.

jo prirašiau aš čia :susigedes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vat as uzaugau miestely, tai labai tuo dziaugiuosi, ramu, saugu, ir pramogu pakankamai. Kartais pagalvoju , kad noreciau, kad mano vaikai taip augtu. uzsiauginciau koki parseli,pora karvuciu,20 vistu,5zasis kad velykom marguciai didesni butu.turbutir darza tureciau.bulviu,buroku,kopustu,morkyciu pasodinciau,vis maistas ziemai,jei esi bloga seimininke tai aisku viskas supus jau rudeni ,tai nei parseliai,nei vistos,nei karves est netures ir pati kaip vovere per ziema galesi grauzt riesutus ir konkorezius.iki pavasario nuo tokio maisto ir plaukai gali nuslinkti!taip kad merginos greit pavasaris-pradekit galvoti apie ziema.perspesiu ji ne uz kalnu!


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jo vat as uzaugau miestely, tai labai tuo dziaugiuosi, ramu, saugu, ir pramogu pakankamai. Kartais pagalvoju , kad noreciau, kad mano vaikai taip augtu. uzsiauginciau koki parseli,pora karvuciu,20 vistu,5zasis kad velykom marguciai didesni butu.turbutir darza tureciau.bulviu,buroku,kopustu,morkyciu pasodinciau,vis maistas ziemai,jei esi bloga seimininke tai aisku viskas supus jau rudeni ,tai nei parseliai,nei vistos,nei karves est netures ir pati kaip vovere per ziema galesi grauzt riesutus ir konkorezius.iki pavasario nuo tokio maisto ir plaukai gali nuslinkti!taip kad merginos greit pavasaris-pradekit galvoti apie ziema.perspesiu ji ne uz kalnu!

 

:laugh: :laugh: :laugh: :clap: Nu ir mano vyrelio fantazija. Tik parasius pora sakiniu ilindau i vonia vietoj jo. Tai tas kad prisedo, prirase savo capaliojimus ir dar idejo. :laugh: Nekilo ranka istrinti, sakau parodysiu visoms koki poeta turiu :pack2_thumbup[1]: Negaliu, padare man bajari. Reik patikrinti kitas temas, gal dar ko pridirbo. nu sakes, juokiausi iki asaru :rofl:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.