Pereiti prie turinio
uogyte

Miestas ar kaimas?

Rekomenduojami pranešimai

as save sunkiai isivaizduoju begyvenancia kaime... :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad geriausia, kai yra galimybe gyventi ir kaime ir yra , kur gra?ti a miesta :brunette: Kai esu tokia nepastovi, tai labai megstu, kad mano aplinka keistusi, tai taip ir gyvenu- visur ir man tai labai patinka :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimas salia miesto man geriausias variantas.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai ir tas ir tas labai patinka.kadangi augau kaime tai dabar miestas prie dusios...;)bet seip abu labai faini .bet jei lieptu rinktis tikriausiai pasirinkciau miesta.:)vat :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones, jus neisivaizduojat koks malonumas kaime gyventi!!! as 20metu pragyvenau Kaune, tevai nusipirko pries metus namuka 15min uz Kauno, tai jau tipo kaimas... juk cia pat! per miesta pervazives daugiau uztruksi laiko, nei tiesiuy keliu.....

taim kaime tokios kainos, norint nusipirkti...kazkada buve sodai...dar ir daba yra , bet visi uzsispaude nenori parduoti....nes zmones bega is miesto....kas gali gyvent ant asfalto.... matyt kaimyno surugusi snuki...atsiprasau uz issireiskima :geda primysti liftai, ant galvos nieks nesika.....

pas tevus pabunu nieko daugiau nereikia.... koks malonumas.... guli sau ant zoles ar gamake.... savo gelyte gali pauostyt.... :pack2_thumbup[1]: da koki krapa uzsiaugink.... ir vien gelynai!!!! :pack2_thumbup[1]: pamatysit..po kiek laiko, nieks miete nebenores.....nes jau dabar norinciu mazai, nebent tie ,kurie nieko nesupranta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as noreciau dideles sodybos miesto vidury :)

 

jei miesto pakra?ty tai dar sutikeiau.

 

Kaimas salia miesto man geriausias variantas.

pilnai sutinku kokie 3-5 km nuo miesto eia a? kalbu ne apie kauna ar vilnio. nuo ?io miesto ir 20 km netoli buto. bet miesto vidury gyventi negaleeiau u?augau kaip ka?kuri ra?e mieste ant asfalto kai buvau antrame kure tevai i?sikele tipo a kaima muo miesto ribos iki tevo kiemo 3 km.fantastika ne vienkiemis yra kaimyno ?alia bet atstumas iki jo truputa didesnis nekeneiu labiausiai kai negali vienas pabuti savo kieme nes kaimyno tvora jau po tavo miegamojo langu ir jis girdi kiekviena tavo pirstelejima. man tikto miestas tik tuo atveju jeigu 100 m spinduliu aplink nebuto kaimyno. vat tuo man ir patinka kaimas . be to mieste ir taip butum kiekviena diena juk a darba reikia. o pasilinksminti ir kaime galima be to manau patogumai kaime nepalyginamai didesni nei mieste, pirteles, ?aidimo aik?teles. eia jau fantazijai ribo nera. o da?niausiai buna kad muso draugai mus pra?o ve?tis pas tevus a kaima pasisveeiuoti o ne pas mus mieste buti. tipo mieste nera ka veikti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va. dabar mastau, ka daryt, nes klaipedoje neaperkam su vyru buto, tai galvoju ?iuret ka nors u? klaipedos ribo.... tai noriu ar nenoriu teks eit i? klaipedos


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alda,manu ,kad uz Klaipedos jej gyvensite keliais kilomerais tolia bus visai nieko :gele: MAn atrodo tikrai fajna gyvent nelbai toli miesto :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik ka?in ar labai jau pigiau kainuos, ten gi presti?ines zonos...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad atvirksciai, as aisku neziuriu ten prestizinuiose rajonuose, ai jau pati nezinau,,,, nezinau nuo ko pradet. Nu surasiu sakykim butuka, tai i ka pirma reik atkreipt demesi? nu koie radiatoriai ir t.t. vat tas yra kad viena ieskosiu, juk vyras isvaziaves :doh


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet manu kokia vieta galima ir pigesne rasti :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir rasiu.... bet taip man sunku daros, nors kokia padruske rast, kad padetu apziurinet butus, o tai as zalia vista :geda :geda


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.