Pereiti prie turinio
kicule

Ar galvojote kada nors apie savo mirti?

Rekomenduojami pranešimai

Man pradin?se klas?se labai nesisek?. Buvau l?ta, visi stumdydavo, erzindavo, ry?e vadindavo...Eidama i? mokyklos galvodavau, kad nenoriu gyventi...

Geras. A? irgi tokia buvau ;) Bet numirt niekada nenor?jau. Su am?iumi ?gijau vis daugiau pasitik?jimo savimi. ?iandien gyvenu galv? i?k?lus, nors apie mirt? pagalvoju da?nai :lol: Manau, kad tai nat?ralu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as daznai pagalvodavau :super: ..Aisku tai dazniausiai budavo, kai jauciausi labai blogai, depresuodavau..Bet dabar, turedama vaika, dazniau galvoju, kad butu baisu, jeigu kas man nutiktu..Kaip gi jie paskui be manes gyventu ir as nematyciau dukreles augant..Jetau, ta mintis tokia baisi :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai niekada apie ja negalvojau ir viena drauge pasake kad del to esu labai laiminga, gal is tiesu taip yra.


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvoju. apie savizudybe irgibuvau pagalvojus bet paskui ta minti seke tuoj pat kita mintis, kad kaip nulius mama tetis brolis jei taip padaryciau.... taigis rimtu ketinimu niekada nebuvo. o siaip tai mirti tikrai nenoriu ir vis galvoju kad butu baisu jei mirti tektu dabar jaunai....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvodau ir pagalvoju... kažkaip gyvenu mirties kontekste, man tai natūralus dalykas labai... Žudytis nenoriu, o ir nesugebėčiau, bet apie mirtį pagalvoju ir priimu ją.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir pagalvoju,bet labai retai..... nesinori galvoti daznai,nes turiu del ko gyventi- del vaiko ir vyrio :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju, galvoju :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar galvojote kada nors apie savo mirti? :super:

taip ir nekarta,aš jos labai bijau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pagalvoju,net siurpai per kuna eina,darznai susimastau ka jaucia zmogus mirdamas.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutiniu metu labai daug apie tai galvoju :super:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip pagalvoju,net siurpai per kuna eina,darznai susimastau ka jaucia zmogus mirdamas.

 

 

o ką jaučia gimdamas?:D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ką jaučia gimdamas?:)

 

baime dideli stresa :rolleyes: gal tai na kad baime tai tiksliai :unsure:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.