Pereiti prie turinio
kicule

Ar galvojote kada nors apie savo mirti?

Rekomenduojami pranešimai

Bėda ta, kad pasirinkus mirtį, niekur nepabėgsi nuo savo problemų... Gimsi kitame kūne (apie tai, koks pragaras laukia nusižudžiusiojo po mirties- geriau nerašysiu) ir vėl gausi spręsti tas pačias problemas...

Išeitis yra tik viena: jei negali išspręsti savo problemos, pasistenk pakeisti į ją savo požiūrį...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jai gyvenimas yra toks pats pragaras, ir zmogus jauciasi taip pat kaip mires, kaip tada, jai dar gyvam esant skausmas toks pats nepakeliamas, juk pats didziausias pragaras yra cia....


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikėti, kad jis kada nors baigsis, stengtis koncentruotis ne į pragaro idėją, bet į tai, kas aplink.. jei turi žmonių, kuriuos myli - į juos.

Skausmas mus kažko moko, ir kiekvienas dėl ko nors labai kenčiame... gyvenime esu patyrus daug skausmo.. ir tikrai pati ne visada moku koncentruotis į kažką kito, į kažką lyg tikėjimas, jog bus geriau, tačiau iš visų jėgų nurimti, priimti ir suvokti, nes to dėl kažko reikia, kad ir kaip norėtųsi spjaudytis..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po juodos juostos visada būna balta... Tik reikia išlaukti...ir bet koks skausmas praeina...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvodavau kažkadaise,jei tai kalbama apie savižudybę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei čia kalbam apie savižudybę, tai ne - negalvoju.

Bet aš jau žinau kaip viskas turėtų būti, kai kažkada būsiu mirusi. Net pas notarą buvau ir viską išsiaiškinau, artimieji supažindinti su instrukcijomis, turėtų jų laikytis. Manau aš turiu būti sutvarkyta taip, kaip noriu. Jokių karstų, jokių kapinių. Pelenai ir vėjas. Trąša žemei.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.