Pereiti prie turinio
kicule

Ar galvojote kada nors apie savo mirti?

Rekomenduojami pranešimai

tiesa pasakius dabar apie tai galvoju.... nes manau tai issprestu mano problema, nes nebera jegu gyventi, tegaliu galvoti tik apie.....


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine Vilke, mirtis niekada neissprendzia visu problemu, bent jau ne tuo atveju, kai mirstant zinai, jog paliksi mylimus zmones, suteiksi jiems baisini skausma..Nebent neturi nieko, kam rupi ir kas tau labai rupi :unsure: Pati buvau tokioje situacijoje ir isivaizduoju, kaip dabar jautiesi :sird: Bet.. visuomet yra rytojus, visuomet yra viltis, kad sekanti diena bus geresne..Laikykis :sird: Jei galiu tau kaip nors padeti, parasyk man i AZ ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir mylimus Zmones ir rupiu ir man rupi ir gyvenu tik tam , kad nesuteikciau jiems skausmobet nebegaliu pati kenteti skausmo, kuri jauciu , nebeturiu vilties, nes kiekvienas rytojus tioks pats arba dar blogesnis, nebeturi gyvenimas skonio, kai nezinai ar rytoi nori gyventi ar jau nebe.

Esu stipri psichologiskai ir manau, kad tas kas musu nenuzudo padaro mus stipresnius,ir del menkniekiu neverkslenu, bet net stiprus ne visada atlaiko gyvenimo isbandymus. labai stengiuosi laikytis.

Aciu tau uz paguodos zodzius :sird: , bet as pati sau negaliu padeti, o ka jau kalbeti apie kitus :sird: juk puikiai zinau, kad zodziu neuztenka :unsure:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal ne į temą, bet jau rašiau kažkur kad mano draugė susirgo depresija. Bandė žudytis.

Tai aš jai pradėjau pasakot, ką jaustų jos mama, tėtis, brolis su sesę, jos vaikinas ir pagaliau ką aš pati. Ji pradėjo verkti. Suprasdama kad nutraukdama gyvenimą, pasilengvintų GALBŪT gyvenimą tik SAU, bet užkrautų begalinį skausmą savo mylimiem žmonėm :unsure:

Tai gi tą patį norėčiau pasakyti ir tau, pagalvok, kad galbūt tu esi visas pasaulis kažkam, ir tavęs netekimas sužlugdytų visą "Jo" asmenybę...

 

Norėčiau labai įkelti laišką paskaityti vieno žmogaus laišką kuris žinojo kad greit mirs... Jį radau beskaitinėdama apie depresija, norėdama padėti savo draugei....

 

 

Gabrielis Garcia Marquezas neseniai pasitraukė iš viešojo gyvenimo dėl sveikatos – limfos vėžys. Regis, kad liga vis labiau plinta. Šis visame pasaulyje žinomas Kolumbijos rašytojas pasiuntė atsisveikinimo laišką bičiuliams. Štai tas jaudinantis laiškas.

Jei Dievas nors valandėlei pamirštų, kad esu skudurinė marionetė, ir dovanotų man dar dalelę gyvenimo, veikiausiai neišsakyčiau atvirai visko, ką galvoju, tačiau tikrai visuomet apmąstyčiau tai, ką sakau. Vertinčiau daiktus ne pagal tai, kiek jie kainuoja, bet pagal tai, ką jie man reiškia.

Miegočiau kur kas mažiau, svajočiau daugiau. Susivokiau, jog kiekvieną minutę, praleistą užmerktomis akimis, netenkama šešiasdešimt sekundžių šviesos. Vaikščiočiau tuomet, kai kiti sėdinėja, atsibusčiau, kai kiti dar miega. Klausyčiausi, kada kalba aplinkiniai, mėgaučiausi puikiais šokoladiniais ledais.

Jei Dievas dovanotų man dar dalelę gyvenimo, rengčiausi labai paprastai. Tysočiau kniūbsčias saulėje, apnuoginęs ne tik visą kūną, bet ir sielą.

Dieve mano, jei dar nors kiek plaktų mano širdis, aprašyčiau savo neapykantą ledui ir laukčiau, kol patekės saulė. Nudailinčiau Benedetti* poemą Van Gogho svajomis apie žvaigždes ir drauge su Serrato* * daina padovanočiau kaip serenadą mėnuliui. Savo ašaromis laistyčiau rožes, idant pajusčiau skausmingą spyglių dūrį ir švelnų jų žiedlapių bučinį.

Dieve mano, jeigu aš turėčiau dar nors dalelę gyvenimo… Nė dienos nepraleisčiau nepasakęs aplinkiniams, kaip aš juos myliu. Kiekvieną vyrą ir kiekvieną moterį įtikinčiau, kad jie man mieliausi; gyvenčiau įsimylėjęs meilę.

Įrodyčiau žmonėms, kad jie klysta, manydami, jog neturi jėgų įsimylėti, kai pasensta; jie nežino, jog pasensta, kai liaujasi mylėję! Vaikams duočiau sparnus, tačiau skraidyti jie turėtų išmokti patys vieni. Seneliams paaiškinčiau, kad mirtis ateina ne podraug su senatve, o su užmarštimi. Žmonės, aš iš jūsų išmokau tiek dalykų… Sužinojau, kad visi trokšta gyventi kalno viršūnėje, nesuvokdami, kad tikroji laimė yra kopimas į tą kalną stačiu jo šlaitu. Supratau, jog kai tik ką gimęs mažylis savo mažame kumštelyje suspaudžia tėvo pirštą, susieja jį su savimi visam laikui.

Suvokiau, kad žmogus turi teisę iš aukšto žvelgti į kitą žmogų tik tol, kol padeda jam atsikelti. Iš jūsų išmokau begalės dalykų, tačiau prisipažįstu, jog daug kuo jau nebegalėsiu pasinaudoti, nes kai mane uždarys į tą dėžę, vadinamą grabu, deja, būsiu jau tikrai pasitraukęs iš šio gyvenimo.

Visuomet sakyk, ką jauti, ir daryk tai, ką galvoji. Jeigu žinočiau, kad šiandien bus paskutinis kartas, kai matysiu tave miegantį, stipriai apkabinčiau ir melsčiau Viešpatį, kad galėčiau pabūti tavo sielos angelu sargu. Jei žinočiau, kad šis kartas bus paskutinis, kai matysiu tave, išeinantį pro duris, apkabinčiau tave ir pabučiuočiau, o paskui vėl pašaukčiau, idant galėčiau dar kartą padaryti tą patį. Jeigu žinočiau, kad paskutinį kartą girdžiu tavo balsą, įrašyčiau į juostelę visus tavo žodžius, idant galėčiau klausytis jų be galo. Jeigu žinočiau, jog dabar matau tave paskutinį kartą, pasakyčiau, kad myliu tave. Nemanyčiau kvailai, jog tu šitą jau žinai.

Visuomet išaušta rytojus, ir gyvenimas mums suteikia dar vieną progą reikalams sutvarkyti, tačiau galbūt aš klystu, ir šiandien yra paskutinė mums likusi diena, tad man labai maga pasakyti tau, kaip aš myliu tave ir kad niekuomet nepamiršiu tavęs.

Rytojus neužtikrintas niekam – nei jaunam, nei senam. Gali būti, kad šiandien jau paskutinis kartas, kai matai tuos, kuriuos myli. Todėl nelauk daugiau; tai, ką esi sumanęs, daryk šiandien, nes jei rytojus daugiau neišauš, tikrai gailėsies dienos, kai nesuradai laiko nusišypsoti, apkabinti, pabučiuoti, kai buvai labai užimtas ir nesuradai laiko padaryti aplinkiniams ką nors gera. Stenkis, jog tie, kuriuos myli, būtų šalia tavęs; pašnibždėk jiems į ausį, kad juos labai myli; mylėk juos ir elkis su jais maloniai. Surask laiko ištarti jiems: man labai gaila, atleisk man, prašom, ačiū bei visus kitus meilius žodžius, kokius tik žinai.

Niekas neprisimins tavęs dėl tavo slaptų minčių. Paprašyk Viešpatį stiprybės ir išminties išsakyti jas. Parodyk savo draugams, kad jie tau neapsakomai svarbūs.

 

P.S. Tikrai patariu visiems visiem paskaityti labai rimtai iki galo visą ši laišką.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai teisingi ir protingi bei pamokantys zodziai, tikra tiesa viskas kas cia parasyta.

As skaiciau Indrute apie tai kad tavo drauge sega depresija, zinau kokia ta liga baisi, nes mano kriksto mama ja sirgo is nevilties ir nusizude neistverusi :unsure: .

As zudytis nenoriu, na bentjau rimtai to nesvarstau, tiesiog nieko nebenoriu ir galvoju apie mirty, kad geriau jau mirti nei kankintis.

mane kankina ivairapusiai , priestaruingi jausmai, liudesys beviltiskumas, atsakomybe uz tuos kurie salia, o kaip pasielgti as nezinau. :sird:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir blogiausia kad mintis apie mirti kartais privedė prie tragiškos pabaigos....

O tau norėčiau palinkėti tik stiprybės priimti tik sau gerą sprendimą, nes kuo toliau domiuosi įvairiom psichinėm problemom(tai ne tik depresija, tai nerimas, baimė ir t.t.) tuo labiau suvokiu, kad niekas padėt negali, kol žmogus nesusitaikys pats sus savim.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tiesa...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju...labai daznai....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaites bukite stiprios,ir apie tai negalvokite :flowers::flowers::flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o, jei mokėčiau patarinėti, o dar dažniau, jei mokėčiau, jei daryčiau taip, kaip norėtųsi, kad taip peržengus save, nukreipus mintis nuo savęs skirti viską teigiama savo aplinkiniams... taip, peržengti save, savo skausmus ir vargus, ir išmokti pastebėti kitą, šalia esantį, ką galiu gero padaryti jam, jį nudžiuginti.. padėti, ir pamažu nustumti savo sielos skausmą...

 

Vilke, esi labai šauni moteris, moki įkvėpti kitus, nepasiduok, kad ir kaip sunku tai yra...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu NEILA uz siltus zodzius, aciu Cukriniai avineliai uz siltus zodzius, galbut as ir galiu ikvepti kitus, bet visada save ikvetpti yra sunkiausia, jai moki duoti ne visada gali tinkamai imti...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.