Pereiti prie turinio
kicule

Koks atlyginimas,jūsų nuomone, yra normalus?

Rekomenduojami pranešimai

Koks atlyginimas,jūsų nuomone, yra normalus? :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tur?jau 20 savaitinių pamokų, mano alga buvo apir 1200 Lt, dabar, kai turiu 25-ias pamokas, tikiuosi gauti 1500 Lt. U? mano alinant? darb? tai yra ma?ai. Jaus?iausi visai patenkinta, gaudama bent 2000 Lt.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu reiktų gyventi man vienai, tai 1500 b?tų norma. Bet jau pai?laidauti nebegal??iau.

O jeigu sumetus ? bendr? biud?et? u?tektų man ir 1000lt. Tai b?tų tik mano i?laidom ?inom?. Bet dabar pasirinkau studijas, pinigų pakol kas(tfu tfu tfu) u?tenka pilnai, kitaip turb?t tektų mesti studijas arba pereiti ? neakivaizdin? skyrių :D

Nes turb?t vien? alg? minimali? lietuvių a? i?leid?iu va?in?dama ? paskaitas, pietaudama ne namie ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1500 normalus atlyginimas, bet ne u? bet kok? darb? tiek gausi... Su mano papildoma buhalter?s kvalifikacija ?ansų b?tų daugiau, bet mano svajonių profesija - svarbaus asmens asistent?. Ne taip lengva b?tų tok? darb? gauti.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai, labai priklauso nuo darbo pobudzio..Sutinku Geiste, kad turetum gauti daugiau uz toki darba :hm: As kol kas savo atlyginimu patenkinta, o stai mano tevas dirba keliuose vadovu, anksciau gaudavo 2000, dabar pakele iki 2500, bet sukciai sumaste, kad reikia dirbti 6 dienas per savaite iki 18..Kur teisybe? :hm: Jau tada butu buve geriau gauti 2000 ir dirbti 5 dienas iki 17 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visiskai vienai gal but ir uztektu, kadangi as turiu vaika, tai vienai su vaikiuku butu tikrai sunku, ypac ziema kai tokios kainos uz sildima :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1500 normalus atlyginimas, bet ne u? bet kok? darb? tiek gausi... Su mano papildoma buhalter?s kvalifikacija ?ansų b?tų daugiau, bet mano svajonių profesija - svarbaus asmens asistent?. Ne taip lengva b?tų tok? darb? gauti.

 

Odriva, o tu neturi kokiu pazistamu, kurie galetu padeti..Gi siais laikais tai labai populiaru? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis skaitau kad senu seniausiai pas mus galetu but inimumas 1000 lt.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na visiskai vienai gal but ir uztektu, kadangi as turiu vaika, tai vienai su vaikiuku butu tikrai sunku, ypac ziema kai tokios kainos uz sildima :hm:

 

As irgi su vaiku uz atlyginima dabar neisgyvenciau, nes dirbu tik puse etato..Bet Airijoje vienisoms motinoms valstybe duoda viska..As dabar galeciau pasakyti, kad maniskis mane paliko, tai valstybe man sumoketu visus pinigus uz nuoma + leistu dirbti ne daugiau 20 val. per savaite ir dar duotu papildomu pinigu uz ivairias paslaugas susimoketi ;) Kaip jums neteisybe :D As gyvenciau daug geriau budama viena, nei turedama partneri :hm:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As isvis skaitau kad senu seniausiai pas mus galetu but inimumas 1000 lt.,

 

Pritariu visom keturiom. I? m?sų dabartinio minimumo, gali tik egzistuoti bet tikrai NE GYVENTI.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As irgi su vaiku uz atlyginima dabar neisgyvenciau, nes dirbu tik puse etato..Bet Airijoje vienisoms motinoms valstybe duoda viska..As dabar galeciau pasakyti, kad maniskis mane paliko, tai valstybe man sumoketu visus pinigus uz nuoma + leistu dirbti ne daugiau 20 val. per savaite ir dar duotu papildomu pinigu uz ivairias paslaugas susimoketi ;) Kaip jums neteisybe :D As gyvenciau daug geriau budama viena, nei turedama partneri :hm:

Na, taip, bet vistiek saunu kad valstybe rupinasi, pas mus ka daryt vienai su vaiku? ;)

 

gali tik egzistuoti bet tikrai NE GYVENTI.

Vat ir as ttaip sakau :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Egzistuoji ar gyveni, labai priklauso nuo ?mogaus poreikių...A? asmeni?kai ?iuo metu esu visai patenkinta m?sų pajamomis. Jei u?sigeis?iau pietauti restoranuose ir va?in?ti ? u?sien?, ai?ku, kad b?tų ma?ai, bet kadangi tokių poreikių neturiu, esu visai patenkinta tuo, k? turiu...Pagalvoju, kad jei m?sų pajamos b?tų gerokai didesn?s, taip nesid?iaug?iau nusipirkusi naujus batus ar sijon?, ir visas gyvenimas pasidarytų kur kas pilkesnis, nes visk? gal??iau nusipirkti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.