Pereiti prie turinio
kicule

Koks atlyginimas,jūsų nuomone, yra normalus?

Rekomenduojami pranešimai

manau šiai dienai moteriai normalus uždarbis būtų 3000lt į rankas, kad normaliai pavalgytų, apsirengtų, mokesčiams sumokėti na, ir dar vaikams šį bei tą nupirktų

 

O tai vyras čia jau nebereikalingas? Viską mokam iš moters atlygio, ir už butą, ir mokesčius ir vaikam kažką nuperkam, tai vyro atlyginimas kaip ir lieka tik jam jo? Ar išvis vyro nereik? Ar vyro atlyginimas jam ir kam nori, o moters normaliai šeima išlaikyti? :lupos:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai vyras čia jau nebereikalingas? Viską mokam iš moters atlygio, ir už butą, ir mokesčius ir vaikam kažką nuperkam, tai vyro atlyginimas kaip ir lieka tik jam jo? Ar išvis vyro nereik? Ar vyro atlyginimas jam ir kam nori, o moters normaliai šeima išlaikyti? :(

nors klausimas ne man, bet as tai suprantu, kad kai vyras neuzdirba milijonu, neturi savo verslo, tai seimoj su vaikais abu turetu uzdirbt bent jau po tiek (vyrai tradiciskai siek tiek daugiau, nes deja, pas mus Lietuvoj moterys kol kas negali lygintis atlyginimais su vyrais, net ir tose paciose pareigose), kad kaip Zana sako, normaliai issilaikytu (ypac jei yra kazkokiu isipareigojimu, kuriu dauguma seimu dabar turi). :flowers: Deja nedaug yra seimu, kur vyras vienas gali patempt ir paskolas, ir mokescius ir dar seima ismaitint ir aprengt. Moterys irgi nori nenori turi uzdirbti ir nemazai, kad seima butu normaliai aprupinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors klausimas ne man, bet as tai suprantu, kad kai vyras neuzdirba milijonu, neturi savo verslo, tai seimoj su vaikais abu turetu uzdirbt bent jau po tiek (vyrai tradiciskai siek tiek daugiau, nes deja, pas mus Lietuvoj moterys kol kas negali lygintis atlyginimais su vyrais, net ir tose paciose pareigose), kad kaip Zana sako, normaliai issilaikytu (ypac jei yra kazkokiu isipareigojimu, kuriu dauguma seimu dabar turi). :flowers: Deja nedaug yra seimu, kur vyras vienas gali patempt ir paskolas, ir mokescius ir dar seima ismaitint ir aprengt. Moterys irgi nori nenori turi uzdirbti ir nemazai, kad seima butu normaliai aprupinta.

sutinku su tavim .


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tai žinoma, dabar ypatingai šiuo laiku, moteris turi uždirbti irgi daug. Bet kažkodėl visada būną minima tik moters atlyginimas pragyvenimui išsilaikymui ir t.t. Man tik tas užkliuvo :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne tai žinoma, dabar ypatingai šiuo laiku, moteris turi uždirbti irgi daug. Bet kažkodėl visada būną minima tik moters atlyginimas pragyvenimui išsilaikymui ir t.t. Man tik tas užkliuvo :flowers:

gal del to,kad moterys kalba apie savo uzdarbius nelieciant vyru.....

pas mus viskas islaikoma is vyro atlyginimo,o manasis eina savingui :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o manasis eina savingui :super:

 

Kaip fainai :( gerai kad šiais laikais išeina dar kažk pasitaupyti, taip ir toliau :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip fainai :( gerai kad šiais laikais išeina dar kažk pasitaupyti, taip ir toliau :flowers:

taupymas- sumoketi uz mokslus, ir pragyvenimui Lietuvoje :D bet gerai,kad dar yra galimybe susitaupyti tokiems dalykams :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo.. budzetinese ir valstybinese istaigose tikrai ne kas...

 

sakot butu normalu uzdirbti 3000lt :D noreciau ir as toki darba tureti, kur tiek moka...

ejau kaip tik nesenai i pokalbi del parduotuves vadoves darbo, visas atrankas praejau, bet dirbti nesutikau, per mazas atlyginimas.. pasiule iki 1500lt su priedais :flowers:

tiesa, buvo nemazai tokiu, kurie manes nesuprato


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyriausybe nustate kad jei vienam seimos nariui tenkancios pajamos yra didesnes nei 1050 jie negauna vadinamu "vaiko pinigeliu" tada man uztektu kad tike ir butu,vadinasi jei du vaikai ir du tevai seimoje,pajamos turi buti 4200

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip man 23 metu merginai, tai buciau patenkinta gaudama ir 2000lt per abu.. Mane ir mano brangiausiaji :super:


inga2.gif

 

ok31.gif

Laiko akimirka yra kaip trupinėlis aukso: brangink ją, saugok, nes ji prabėgs ir nebegrįš…

Loi Čingjuenas (Loy Ching-Yuen)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.