Pereiti prie turinio
kicule

Koks atlyginimas,jūsų nuomone, yra normalus?

Rekomenduojami pranešimai

tai tada ar verta...negali dziaugtis uzdirbtais pinigais ir gyvenimu.... :hm:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne piniguose ir esmė. Pvz. mano vyras dabar ištisai komandiruotiese, dabar šiauliuose. Aišku į dieną gauną daugiau nei puse minimumo, bet nėr kada jam jų ir pamatyt. Viską žinomą aš leidžiu :D bet kas iš to, niek oapart darbo nemato. Savaitgaliais jau nieko nesinori, tik padrybsoti :(

uzuojauta jam, idomu kiek ilga jis sitaip temps :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai tada ar verta...negali dziaugtis uzdirbtais pinigais ir gyvenimu.... :hm:

 

Tai va ir sakau kad neverta...

 

uzuojauta jam, idomu kiek ilga jis sitaip temps :(

 

Tu čia man neprikakrsėk nieko nera. jau taip gyvenam turbūt gerą pusmetį, o šiaip tai gal ir antri metai taip. Bet anksčiau būdavo savaite kita dirba kaune, ir savaite kita kitur kur.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu baik Indrute, svarbiausia jam tik sveikatos, ir geru atostogu po ilgo darbo, kad zmogus atsigautu biski :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu baik Indrute, svarbiausia jam tik sveikatos, ir geru atostogu po ilgo darbo, kad zmogus atsigautu biski :hm:

 

Kad žinai gyveni taip ir kaip nori, arba niekaip. Kaip bebūtų gailą, bet kažką gyvenime visad tenka aukot :( duok dieve kad tai nebūtų jo sveikata...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne piniguose ir esmė. Pvz. mano vyras dabar ištisai komandiruotiese, dabar šiauliuose. Aišku į dieną gauną daugiau nei puse minimumo, bet nėr kada jam jų ir pamatyt. Viską žinomą aš leidžiu :D bet kas iš to, niek oapart darbo nemato. Savaitgaliais jau nieko nesinori, tik padrybsoti :(

 

suprantu tave, mano vyras taip pat daug dirba, kad tik mums nieko netruktu. Dabar taip pat dirba :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikateles vyrukams ir kantrybes :hm:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nemanau kad yra normalu turet tiek kiek turi :geda:

Nes istiesu gyvenime butent tiek ir turesi kiek nori :wub1:

Kartais kaip prisimenu tokius laikus :geda:

Dirbau diena- nakti :wub1: tik tam kad nors kiek ant kojus atistuot.

dabar atrodo gal visko kaip ir "kaip tik" bet pasitaikus progai stengiuosi padirbti ir tie pinigeliai man nemaiso ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau pradėjau rimtai jaust, kad nepakanka man normaliai to ką uždirbu ir imu jau žvalgytis kitur... ir greičiausiai, kad jei tik pavyks (žmogus planuoja, o Dievas juokiasi), tai kitais metais mausiu iš savo kaimo... :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš jau pradėjau rimtai jaust, kad nepakanka man normaliai to ką uždirbu ir imu jau žvalgytis kitur... ir greičiausiai, kad jei tik pavyks (žmogus planuoja, o Dievas juokiasi), tai kitais metais mausiu iš savo kaimo... :geda:

 

 

Eitvyde, Eitvyde, tyngiu dabar ieškot, kur mes diskutavom apie gyvenimo keitimą, o tu įrodinėjai kad ne tau jį keist, atsimeni? O aš apie tai ir kalbėjau. Kuo dideliausios tau sėkmės, aš tikrai labai nuoširdžiai :geda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu :)

Ir tada tuo tvirtai tikėjau :mirksiukas:

Tokiem dalykam turbūt reik subręst :D :D :D

Bus matyt kaip ten, bus :)

Dėkui ;)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš jau pradėjau rimtai jaust, kad nepakanka man normaliai to ką uždirbu ir imu jau žvalgytis kitur... ir greičiausiai, kad jei tik pavyks (žmogus planuoja, o Dievas juokiasi), tai kitais metais mausiu iš savo kaimo... :victory:

Na ir labai smagu :victory:

Всё, что не делается, всё к лучшему :victory: ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.