Pereiti prie turinio
vytautas

mano nuotraukos

Rekomenduojami pranešimai

Mano sena svajonė, buvusi esu rusijoje daug labai kur, o va Maskvoje ne :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš Rusijoje tik Maskvoje ir buvau, žinok labai gražus ir didelis miestas, ypač jis nuostabus naktį :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pamatyti Maskva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jegele... :rolleyes: vat cia tai turiningai praleistas laikas


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eina sau.... mano svajone nuvaziuoti i rusija. :rolleyes: :) :beee: o kaip su vizom? kaip ivaziavote i rusija? fantastiski vaizdai.... :flowers: IR AS NORIU :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes imeme turistine viza,apie 10 dienu ji 2 zmonem su draudimu kartu kainavo apie 400 lt,neatsimenu tiksliai bet atrodo taip, viza imeme kad galiotu diena pries skrydi ir keleta dienu dar po,maza kas su tais skrydziais ten gali atsitikti :D, bet pasiziureti tai ten tikrai buvo i ka, ypac keista kad kai jie sako kad vaziuojame i kaima turi omenyje miesteliuka su 600 000 gyventoju :this:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazu rusijoji Maskva Peterburgas mes vaziuojam visa seima kas pora metu ,nes ten beveik visa vyro gimine ir jam vizos nereikia kadangi turi pazyma kad ten palaidotas jo tevas .O vienam zmogui pernai mokejom uz viza po 80 lt taip kad nelabai brangiai


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo i Sankt Peterburga dar ir as noreciau nuvaziuoti pasiziurreti tas garsiasias baltasias naktis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai,kd nebrangi viza, nes as noriu labai nuvaziuoti i rusija, siaip ten turetu mano gimine is tevo puses gyventi..... o i Peterburga irgi noreciau.... :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo vizos bent jau kol neistojome i šentgeno erdve bovo nebrangios,dabar nežinau ir anksčiau žymiai paprasčiau budavo darytis turistine, nes kitaip ten pakvietima iš ten turi gauti ir visokios kitokios nesamones, bet kaip ir sakiau tai buvo prieš 4 men beveik,gal dabar kas jau ir pasikeitė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

linksmai gyvenat :) gražios nuotraukos ;)


Kiekvieną sekundę tu gali atgimti. Kiekvieną sekundę galima nauja pradžia. Tai pasirinkimas. Tavo pasirinkimas... a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuostabios nuotraukos, grazus labai vaizdai, ir pora grazi :) :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.