Pereiti prie turinio
fainuolis

Ar lietuvaitės lengvai prieinamos?

Rekomenduojami pranešimai

As manau kaip ir visur visokiu yra.....bet nepamirskime kad visokiu ir reikia :flowers:

na kad visokiu reikia tai as sutinku :D

bet cia Anglijoje man net nemalonu kam nors sakyti kad as is Lietuvos,nes nemazai situaciju buvo,kai ateina klientai ir paklausia is kur tu ir tu atsakai kad is Lietuvos-ju reakcija ojojoj kokia budavo. jie pradedavo prie kasos kalbeti nesamones, kad ojojoj kokios lietuvaites gerules, mazulkos ir panasiai.....kad as dievinu kaip tu kalbi su akcentu ir panasiai....nemanau kad butu jums kam nors malonu..... tai dabar sakau kad is Europos esu,o is kur nesvarbu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš manau, kad matosi koks yra klausiantysis.. jei panašus į tokį, kad išsireikš maždaug

lietuvaites gerules, mazulkos ir panasiai.

tai sakyčiau, kad esu aukštaitė...na čia tokia senovinė afrikos gentis.. visi baltaodžiai :)

 

as manau kad lietuviu vyrai NEPRIEINAMI :) :)

juodo humoro skyrelis berods žemiau :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juodo humoro skyrelis berods žemiau :hm:

 

TIKRAI , velnias nepastebejau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lengvai prieinamos!!! Nesuvienareiksminu aisku. Mano draugas norvegas - nuolatinis pazinciu skelbimu dalyvis (dabar pagaunu irgi ;) !!) yra prasitares, kad lietuvoje budamas jau 6 metus taaaaaiiiipppp islepo nuo lengvai prieinamu moteru demesio, kad kovoti del kazko tiesiog nera stimulo... Turesi kada ir beveik kuria noresi... Pakanka tiek nedaug (tautybes!!!, vakarienes, masinos o tas dar ir liezuvi turi gera...) .... klausyti buvo taip slykstu uz mus visas ... O cia pasirodziau as, kuria reikejo uzkariauti ir uzkariauti :babyyy: Bet uzkariavo :preved:

Deja... ir pasak jo ... didele dalis uzsienieciu cia atvaziuoja trumpam pasilinksminti irgi lengvabudisku moteru ivaizdzio gaudydami.


bunbunard20080201_-8_Kamilai.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lengvai prieinamos!!! Nesuvienareiksminu aisku. Mano draugas norvegas - nuolatinis pazinciu skelbimu dalyvis (dabar pagaunu irgi :victory: !!) yra prasitares, kad lietuvoje budamas jau 6 metus taaaaaiiiipppp islepo nuo lengvai prieinamu moteru demesio, kad kovoti del kazko tiesiog nera stimulo... Turesi kada ir beveik kuria noresi... Pakanka tiek nedaug (tautybes!!!, vakarienes, masinos o tas dar ir liezuvi turi gera...) .... klausyti buvo taip slykstu uz mus visas ... O cia pasirodziau as, kuria reikejo uzkariauti ir uzkariauti :sird: Bet uzkariavo :coffee:

Deja... ir pasak jo ... didele dalis uzsienieciu cia atvaziuoja trumpam pasilinksminti irgi lengvabudisku moteru ivaizdzio gaudydami.

O dar patys lietuvaičiai merginų grožį kad reklamuoja, kad reklamuoja...


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ydomiai, nepazystu nei vienos lengvai prieinamos.

O kas del bendrai prieuinamumo tai lietuivaiciai vyrai nei kiek ne geresni, patys siulosi iki negalejimo , tiesiog slykstu.

Del uzsienieciu tai gal kitom ir imponuoja kad kita kalba kalba, bet man tai trukumas, Nepatinka man kitatauciai, bet atsvarai visada atsiras 10 kurios alpsta atsigulti po svetimsaliu uz susikat kupiura, slykstu :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nežinau, ar jos lengvai prieinamos, nes aš iš jų nieko nereikalauju :mirksiukas:

 

tai galiu sakyti tik apie save, ką žinočiau 100 proc. atsakymą.

 

Kas dėl kitų, tai jau bus ką aš manau...

Mano aplinkoje žmonės, kuriuos laikau draugėmis, yra tikrai lengvai neprieinamos, ir bet koks mulkis savo vakariene ar mašina tikrai nepašokdins, nes jam bus parodyta graži kryptis už tokius pasiūlymus.

 

Ką tenka matyti reale dar ne savo draugių rate arba girdėti kalbas šiaip bendraujant kokiame rate, tai merginos yra gan lengvai prieinamos.. Bet tuebūt, ne visos, ir ne apskritai. Ir išvis daug niuansų čia.

 

O ką žinau iš istorijos ir statistikos, tai galiu pasakyti, kad anksčiau savu laiku, Europoje buvo leidžiami žurnalai europiečiams, kad čia atvažiuotų pasilinksminti su lietuvių merginomis, nes šios yra lengvai prieinamos. Tai buvo savotiška reklama. Kas dėl statistikos, esu skaičiuosi straipsnį, kad šiuolaikiniame pasaulyje pabaltijo merginos prieinamiausios.

 

Tiek žinių.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad siais laikais jos labiau prieinamos :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lietuvoje problema ta kad dauguma merginu nori pabegti is lietuvos ypac jauneles,nori pamatyti pasauli.ir kol jaunos ir pasakom tiki apie princa ant balto zirgo......bet cia naivumo daugiau sakyciau nei prieinamumo,kaip manot? o uzsieni ,arba savarankiskai pagyvenusios moterys jau zino ko nori ko joms reikia ir tikrai ne kiekvienas prieis aisku yra ir isimciu ju visur buna. :mda: ar ne?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei merginai truputį virš 20, tai čia ne naivumas, o blondiniškumas :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,,,lenvai prieinamos sakote?....nepasakyčiau,,,,baisesnė situacija, rytų, azijos ir afrikos kontinento šalyse....

O statistiniai duomenys tik sausi skaičiukai... :victory: o gal tos lenvai prieinamos atbulai skaičiuoja, jog užsieniečiai ir ne.... yra lengvai numelžiami?....5908e5042ba6737b93fc717d2f4aabd4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jau numelžiami.. tai atsiprašant kaip melžti reik.

 

Aj aš tai nei jų melžti noriu, nei ką, nei man jų reik tų užseniečių.

 

O va vakar laidą netyčia tokią žiūrėjau, kaip turtingi vyrai daro ką nori su panom. Pana mano amžiaus, nu 24, ir žodžiu o ten diedas jau mirs greit čiuju, bo senas toks krienas vaikšto ir nežino, ką veikti.. ale bais turtingas neturi kur babkių dėti, tai tipo im sau panąm nu ta kuri sutiks patenkinti jį. Nu bet ir ta atėjo pas jįjį dėl pinigų ir rodo, tas privaro bučiuoja ją ten kaip nori, o jau šlykštumas, ta pana susivemti pasiruošus jau, matosi, kad nenatūraliai, jin ten per save kaip reikiant perlipa, o tas krinas dar atsiveda antrą ir su ta bučiuotis ima, sako, kad šita biški pavydėtų, nu žo maramas uodegon trenkė tai ir išsidirbinėja senas ištvirkėlis, ir nu aišku, kad tų panų nei gerbia nei ten ką, nu kaipo guminės, tik iš gyvos mėsos jos ten..

 

Tai čia gal ir prieinamumas. Tik man kyla klausimas, nu blyn gi turėjai ką valgyti tu, jauna, negi jau dirbti taip sunku, kad lengviau vykdyti visus seno krieno potroškius, ir kęsti kad jis ten išsidirbinėja kaip nori, daro ką nori, sako ką nori, prie žmonių elgiasi su tavim kaip nori.

 

Šlykštu. Durnos tokios panos. Jinai svajoja, kad jis jai visą turtą paliks. Šūdo jis jai paliks, va ką aš galvoju.

 

Sorry už leksiką :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.