Pereiti prie turinio
kicule

Kas mus šiandien privertė nusišypsoti?

Rekomenduojami pranešimai

Po darbo,isuzta galva nueinu i biblioteka atsisviesti lenteles.padedu ta lapa lentele i virsu :flowers: .Islenda baltas lapas.Apsuku virsu i apacia-vel baltas.Pasuku vertikaliai-islenda pusiau juodas.Lenteles nerastas.Ziuriu blondines akim i aparata...Paprasau,kad padetu.Pasirodo lentele tai i apacia turi buti... :flowers: Juokiaus is saves visa likusia diena ir lig siolei prisimenu...Blondine-jau diagnoze...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Juokiuos is saves kelinta diena...

Kaimyne sirguliuoja,tai vis iki parduotuves jai nulekiu.Ruosiames iki maximos,ji man rasteli surasiusi.Ten parasyta"saldziu kukuruzu 2 dezutes".Man iskart mintyse kukuruzai,kur vaikai valgo...Dar jos perklausiau:"Saldziu kukuruzu?".Ji patvirtino.Dar pagalvojau,kad mat ne tik mano vaikai megsta.Nupirkau.Atnesu.Sakau perziurekit,ar viska tinkama nupirkau.Ziuri ji i tuos kukuruzus nustebusi,pasimetusi.Ir dar 2 dezutes...Issiaiskinom,kad ji galvojo apie konservuotus tuos kukuruzus,kur i misraines deda :D ...Tai siandien jau tu reikalingu nupirkau...O mano vaikai apsitrupine grauzia kukuruzus... :D

 

 

 

:) :gele:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Po darbo,isuzta galva nueinu i biblioteka atsisviesti lenteles.padedu ta lapa lentele i virsu :D .Islenda baltas lapas.Apsuku virsu i apacia-vel baltas.Pasuku vertikaliai-islenda pusiau juodas.Lenteles nerastas.Ziuriu blondines akim i aparata...Paprasau,kad padetu.Pasirodo lentele tai i apacia turi buti... :this: Juokiaus is saves visa likusia diena ir lig siolei prisimenu...Blondine-jau diagnoze...

na ir skaniai prisijuokiau io tu komike zmonike :geda:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi prisijuokiau as cia skaniai irgi :mirksiukas: :) :flowers:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar pas sunu darzelyje buvo Kaledine svente.Senelis atnese maisa dovanu.Aisku,visi puole prie jo.Kaledu senis sako:"Kadangi berniukai yra dzentelmenai,tai pirmiausia kas gaus dovanas?" Maniskis taip rimtai:"As..."

O siandien pas dukryte buvo svente.Tai ta atvirksciai:visi vaikai prie dovanu maiso,o ji nuejo ir atsisedo ant suoliuko.Tipo,jus stumdykites stumdykites,as palauksiu kol aprimsit... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar pas sunu darzelyje buvo Kaledine svente.Senelis atnese maisa dovanu.Aisku,visi puole prie jo.Kaledu senis sako:"Kadangi berniukai yra dzentelmenai,tai pirmiausia kas gaus dovanas?" Maniskis taip rimtai:"As..."

O siandien pas dukryte buvo svente.Tai ta atvirksciai:visi vaikai prie dovanu maiso,o ji nuejo ir atsisedo ant suoliuko.Tipo,jus stumdykites stumdykites,as palauksiu kol aprimsit... :lol:

:flowers::flowers::flowers: ,oi vaikiukiai kokie faini negaliu, :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano sunelis priverte mane nusisypsot is pat ryto, nes jau labai smarkiai ir daug vartytis pradejo, ko anksciau nebuvo :rolleyes:


line_baby2-3300CC.gif_beg_uni-slank4.gif_time_1212786000_text_Suneliui.gif

parasas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

etaruj kaip pyskino su fotiku ir visokias pozas man liepe isgauti....prisijuokem ir prisivoliojom ant sniego.... :mirksiukas:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dukryte- apsidziaugiau ir sypsojausi,kad mazoji antra nakti miegojo be soskutes. ir tik atmerkusi akytes paklause- mamyte kada mes sosa pirksime :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune senukuose 50 %ispardavimas ziemos prekems.Apgultis...Moteris matuojasi paciuzas...Vyras jos klausia:

-Kam tau reikia?Ar tu moki ciuzti?

Moteris:

-Ismoksiu...

 

Isvada priverte nusisypsoti:reikia ar nereikia,jei tik pigiau-griebk viska...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyro ir jo draugo ( tokio kompiuterasto) zioplumas :( pries kelias dienas staiga dingo kompe garsas... viska jie ten tikrino tikrino,instaliavo nauja programa,kita diena vel sedejo ziurejo, nu ir neveikia nors tu ka... va prisedau prie kompo,ir galvoju,reik paciai paziuret... klaviaturoj yra toks besisukantis apskritimas,reguliuojantis garsa.tai vat mano " ismintingojo" vyrelio juo ir buvo nusuktas garsas. viska taip tikrino,o kas buvo pries akis nesumaste patikrint :) :hm:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunus pasakoja apie Uzgavenes...

-Kure lauza,labai smirdejo.Ant ugnies stovejo didele negyva mociute... :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.