Pereiti prie turinio
kicule

Kas mus šiandien privertė nusišypsoti?

Rekomenduojami pranešimai

Kai pamačiau kad mano katė žiurkėną laižė , o tas nors dar visai mažas kirto katei per nosį .Maniau katė jį suvalgys , bet pasirodo ji jį savo vaiku palaikė ir norėjo prisiglausti prie jo .Nesuprasi tų gyvūnų , katė jau sena ,o džiungarijos žiurkėnas tik pirmą savaitę kai pas mus gyvena .

 

Fainuolė katytė. Mūsų pūkuotukė irgi sudžiungariuku puikiai sutaria :victory:

 

Siandien ryte darydama kava uzsimaniau "kavos su pienu" tiik netycia vietuoj pieno ipyliau kefero :victory: vaizdelis buvo "nekoks" :D pylu ir galvoju,kodel pienas toks tirstas :lol: :victory:

 

:D

 

Draugės 3,5 metų sūnaus pasakymas.Jis vaikas iš kažkur nugirdo keiksmažodį ir sugalvojo kur panaudoti.Susirgo,labai smarkiai kosėjo.Atvažiavo į namus gydytoja ir jo klausia "tai ar labai ,Arniuk ,kosai?"O jis gydytojai sako" taigi blet visą naktį prakosėjau" :)

 

Oi tie vaikai :D be jū ne taip linksma gyvent būtų :mamba:


u944085.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dukryte-stai kokia priezastis mano sypsenos kasdien.....vaikai jie tokie juokingi :doh: :D


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane prajuokino kaip ir visada mano mazoji :rolleyes:


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puses metuku sunelis siandien kvatojo, kai nusimoviau apsimoviau slepete :) tai kokias 10min as jas mausciausi ir kartu juokemes :) atrodo toks paprastas veiksmas, o vaikui taip idomu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mane prajuokino sunelis : ryte atsistojo prie lango ir kumsciu grumodamas ir saukdamas " te, tete " dave velniu teciui,kad sis taip anksti, kai sis dar miegojo,isvaziavo i darba ir mazylis negalejo su juo atsisveikinti :susigedes:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dukryte :hm:

atsibudo ir ziuri ziuri i mane, kai as i ja paziurejua ji tokiu angelisku veideliu nusisypsojo-vat ir as nusisypsojau jai..... :unsure:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvieną rytą man šypseną padovanoja mano saulutė,pusės metukų dukrytė :rolleyes: ...ji prabunda anksčiau nei aš ir burbuliuoja pati sau,žaidžia su soskiuku ar merliuku, kalba kažką ir vis atsisuka pažiūrėt,ar mama jau prabudo,aš pramerkusi akį stebiu ją,o kai jau nesisleliu ir pasižiūrių į ją - tada tooooooks ūlybonas būna....dievinu mūsų rytus, gynimas prašviesėja :rolleyes: :wub1:


Kiekvieną sekundę tu gali atgimti. Kiekvieną sekundę galima nauja pradžia. Tai pasirinkimas. Tavo pasirinkimas... a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visad pralinksmina drauges :P ju juokeliai nepakartojami :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dukrytes , zavinga sypsena , ir geras oras :mirksiukas:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.