Pereiti prie turinio
kicule

Kas mus šiandien privertė nusišypsoti?

Rekomenduojami pranešimai

kad sumąsčiau kur eisiu ir ką darysiu, ir buvau įsitikinusi, kad šian ne sekmadienis, o pirmadienis :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kad sumąsčiau kur eisiu ir ką darysiu, ir buvau įsitikinusi, kad šian ne sekmadienis, o pirmadienis :victory:

va cia ir prajuokinai :)


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mazasis princas mane vercia sypsotis kiekviena miela ryta :)


as1cCvv0g410010MTA0ZHB8MDEyNWR8TWFudHVrdWkg.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaledine eglute :bredis: ir idomi replika, zodziu geeeeeras :bredis:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laimejimas konkurse :bredis:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiame,jei ne paslaptis...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šiandien viduriniojo sūnaus mokykloje (reikėjo pinigėlius surinkti auklėtojai dovanai). Pažiūrėjau- sėdi tokie gražūs penktokėliai, dar tokie tyri visi, vaikiški... Žiūrėjau ir šypsojausi :rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

molinis katinas galerijos lange, emiau ji ir nupirkau, toks storulis :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokiame,jei ne paslaptis...

cia forume, uzemiau trecia vieta su savo kurybos darbeliu :victory:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maximos vezimeli gulintis kudikis, tokiom ilgom blakstienom, susirupinusiu zvilgsniu ziurejo i teti :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia forume, uzemiau trecia vieta su savo kurybos darbeliu :mirksiukas:

 

sveikinu milina :mirksiukas: tu tikra saunuole :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokiuos is saves kelinta diena...

Kaimyne sirguliuoja,tai vis iki parduotuves jai nulekiu.Ruosiames iki maximos,ji man rasteli surasiusi.Ten parasyta"saldziu kukuruzu 2 dezutes".Man iskart mintyse kukuruzai,kur vaikai valgo...Dar jos perklausiau:"Saldziu kukuruzu?".Ji patvirtino.Dar pagalvojau,kad mat ne tik mano vaikai megsta.Nupirkau.Atnesu.Sakau perziurekit,ar viska tinkama nupirkau.Ziuri ji i tuos kukuruzus nustebusi,pasimetusi.Ir dar 2 dezutes...Issiaiskinom,kad ji galvojo apie konservuotus tuos kukuruzus,kur i misraines deda :flowers: ...Tai siandien jau tu reikalingu nupirkau...O mano vaikai apsitrupine grauzia kukuruzus... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.