Pereiti prie turinio
kicule

Kas mus šiandien privertė nusišypsoti?

Rekomenduojami pranešimai

Vėl gi juokiausi iš draugės sūnelio.Mama ryte atsikėlusi išėjo į turgų.Vaikis liko su tėčiu.Ir ką jūs manote, grįžta mama namo,vaizdelis toks:tėtis miega,o sūnus glaisto butą su margarinu Rama.Visą dėžutę išglaistė,sekciją nutepė kiek pasiekė,stalą,fotelio atlošą.Žodžiu juokas pro ašaras :rolleyes: :D :D

:P :P :lol: :lol: prisijuokiau-isisvaizduoju toki vaizdeli :lol: :lol: :lol:

 

Draugės 3,5 metų sūnaus pasakymas.Jis vaikas iš kažkur nugirdo keiksmažodį ir sugalvojo kur panaudoti.Susirgo,labai smarkiai kosėjo.Atvažiavo į namus gydytoja ir jo klausia "tai ar labai ,Arniuk ,kosai?"O jis gydytojai sako" taigi blet visą naktį prakosėjau" :)

cia tai geras!!!!!ir as balsu zvengiau :lol: :lol: :lol: idomu ka gydytoja pagalvojo....... :lol: :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na prajuokino tokia babulė :flower: ,šiandien pas mus atidarė vėl dar vieną maximą,tai žmonių minios,tarsi ką už dyką dalintų,o viena bobulytė parovė prekių vežimėlį.įsidėjusi tašelę,prisikrovusi balionų ir nuskuto tolyn šaligatviu namo,bet taip juokingai atrodė :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau kaip prisijuokiau :mirksiukas: is jusu pasakojimu :this:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

haski grįžo :super::victory:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

malonu, kad tave tai priverte nusisypsot :brunette:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar.Mano issiblaskymas.Uzdejau merginai virti bulves ir morkas ir pamirsau.Viskas dingo siuksliu dezeje,o puoda dar ilgai mirkiau.Paskui uzsiviriau vandeni ir greitai uzplikiau kose.Ziuriu,kazkokia pilka spalva.Pasirodo,kose plikoma pienu,o ne vandeniu.Vel merginos pietus iskeliavo siuksliu dezen.Galu gale uzplikiau ta kose,kur reikejo.Pagaliau soti galejo eiti miegoti....Kur cia bepiksi ant saves,kad issiziojus esu...Tik pasijuokiau... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai,kad kantri tavo mergina,nepakėlė aliarmo,kad valgyti nori :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusišipsojau ryte tik prabudus, kaip pagalvojau kad nei ryt nei porot ir išvis 5 rytus nesikelsiu su žadintuvu :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar.Mano issiblaskymas.Uzdejau merginai virti bulves ir morkas ir pamirsau.Viskas dingo siuksliu dezeje,o puoda dar ilgai mirkiau.Paskui uzsiviriau vandeni ir greitai uzplikiau kose.Ziuriu,kazkokia pilka spalva.Pasirodo,kose plikoma pienu,o ne vandeniu.Vel merginos pietus iskeliavo siuksliu dezen.Galu gale uzplikiau ta kose,kur reikejo.Pagaliau soti galejo eiti miegoti....Kur cia bepiksi ant saves,kad issiziojus esu...Tik pasijuokiau... :D

isivaizduoju-man lygiai taip pat buvo su mprkom ir bulvem-ir ne viena karta,kad galiausiai teko gera puoda ismesti :flower: :( :super::hm: ;) :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šyrit, mane mano :P meilė privertė nusišypsoti, kai atėjo į lovą su kava :D miela...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip romantiska :sokiai:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ryte kaip atsikeliau , paziurejau i mazyle o ji savo didelem akytem ziuri i mane kaip katinukas is shreko antro is sypsosi :rolleyes: uj kaip gera pasidare ):


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.